Paola - Stoxos

Thread: Paola - Stoxos

Tags: None
  1. asasas said:

    Thumbs up Paola - Stoxos

    Είσαι όλα μου τα θέλω, τα υπόγεια μου πάθη
    οι καρδιές μες στο σκοτάδι, οι συγγνώμες και τα λάθη
    με τρομάζει αυτή η σχέση μα ταυτόχρονα μ' αρέσει
    μοιάζω με έναν ακροβάτη που φοβάται να μην πέσει

    Στόχος έγινε η καρδιά μου για τα δικά σου όπλα
    στο ίδιο μου το σώμα νιώθω σαν ξένη πια
    Στόχος για τα δυο σου μάτια, το κάθε κύτταρο μου
    και τον εγωισμό μου έκανες μια σταλιά

    Που τελειώνει το όνειρο μου, που αρχίζει η αλήθεια
    έχω μπερδευτεί με σένα και χρειάζομαι βοήθεια
    έδαφος ο έρωτας σου που όσο πλησιάζω φεύγει
    βγαίνω από τα όνειρα μου κι η ζωή μου κινδυνεύει

    Last edited by asasas; 03-13-2012 at 12:50 PM.
     
  2. TheSerbianhoney's Avatar

    TheSerbianhoney said:

    Default

    Είσαι όλα μου τα θέλω, τα υπόγεια μου πάθη // You're all that I want, my hidden passions
    οι καρδιές μες στο σκοτάδι, οι συγγνώμες και τα λάθη // Hearts in the dark, apologies and mistakes
    με τρομάζει αυτή η σχέση μα ταυτόχρονα μ' αρέσει // I'm afraid of this relationship, but at the same time, I like it
    μοιάζω με έναν ακροβάτη που φοβάται να μην πέσει // I remind of an acrobat who's afraid that he'll fall

    Στόχος έγινε η καρδιά μου για τα δικά σου όπλα // My heart became an aim for your weapons
    στο ίδιο μου το σώμα νιώθω σαν ξένη πια // I already feel like a stranger in my own body
    Στόχος για τα δυο σου μάτια, το κάθε κύτταρο μου // An aim for your eyes is every my cell
    και τον εγωισμό μου έκανες μια σταλιά // And you turned my egoism into one drop

    Που τελειώνει το όνειρο μου, που αρχίζει η αλήθεια // Where my dream ends, where the truth starts
    έχω μπερδευτεί με σένα και χρειάζομαι βοήθεια // I confused that while I was with you and I need help
    έδαφος ο έρωτας σου που όσο πλησιάζω φεύγει // Your love is the territory that, the closer I get, the further it goes away
    βγαίνω από τα όνειρα μου κι η ζωή μου κινδυνεύει // I'm going out of my dreams and my life is risky
     
  3. asasas said:

    Default



    Aşkın Nur Yengi & Ragheb Alama - Ana Daja Min Dunak / Sevdik Ya (Arabic & Turkish)
    http://www.allthelyrics.com/forum/tu...d-turkish.html