Vegas - Gia Sena

Thread: Vegas - Gia Sena

Tags: None
  1. asasas said:

    Thumbs up Vegas - Gia Sena

    Αν πρέπει θα αλλάξω εγώ και μια ζωή όσα μπορώ θα συγχωρώ
    αφού ότι ζητώ είναι ακριβό για σένα, για σένα

    ότι και να πεις επιμένω δεν αλλάζω σκέφτομαι το χθες κι από μέσα φράζω
    ευτυχώς το θυμό μου τον δαμάζω τον πνίγω και γι αυτό δεν ησυχάζω
    λόγια και λέξεις πως να τα πιστέψεις όταν πίσω δεν μπορείς να επιστρέψεις
    πάλι το να σβήσεις μέλλον να κερδίσεις το σήμερα που θες να ξανά αποκτήσεις

    Αν πρέπει θα αλλάξω εγώ και μια ζωή όσα μπορώ θα συγχωρώ
    αφού ότι ζητώ είναι ακριβό για σένα, για σένα
    θα αλλάξω εγώ για σένα

    μετά από τόσο χρόνο λες πως με θες, που χωρίσαμε μονάχα εσύ φταις
    δε θα πιστέψω ότι και να λες, αυτή που θα 'σαι αύριο ήσουνα και χθες
    είχες κάποτε τη δύναμη να με αφήσεις και τώρα θες γι αγάπη να με κλείσεις
    σε λάθος πόρτα βρήκες να χτυπήσεις όλα αυτά που ένιωσα θα νιώσεις να ζήσεις !

    Αν πρέπει θα αλλάξω εγώ και μια ζωή όσα μπορώ θα συγχωρώ
    αφού ότι ζητώ είναι ακριβό για σένα, για σένα
    θα αλλάξω εγώ για σένα

    Υποσχέσεις δίνεις ξανά, σε έχω μάθει όμως καλά
    όσο η γη αυτή γυρνά δε γυρνάω πίσω ξανά

    Πίστεψε με αυτή τη φορά, δως μου μια ευκαιρία ξανά
    έχω κάνει τόσα πολλά μα ποτέ δεν είναι αρκετά

    Αν πρέπει θα αλλάξω εγώ και μια ζωή όσα μπορώ θα συγχωρώ
    αφού ότι ζητώ είναι ακριβό για σένα, για σένα
    θα αλλάξω εγώ για σένα

    Last edited by asasas; 10-12-2011 at 03:58 PM.
     
  2. TheSerbianhoney's Avatar

    TheSerbianhoney said:

    Default

    Αν πρέπει θα αλλάξω εγώ και μια ζωή όσα μπορώ θα συγχωρώ // If I'm supposed to, I will change, and for a lifetime, as long as I can I'll keep on forgiving
    αφού ότι ζητώ είναι ακριβό για σένα, για σένα // Since what I'm asking for is expensive for you, for you

    ότι και να πεις επιμένω δεν αλλάζω σκέφτομαι το χθες κι από μέσα φράζω // Whatever you say, I insist, I'm not changing, I'm remembering yesterday and I'm obstructing inside me
    ευτυχώς το θυμό μου τον δαμάζω τον πνίγω και γι αυτό δεν ησυχάζω // Luckily, I tame my anger, I suffocate it and because of that I don't settle down
    λόγια και λέξεις πως να τα πιστέψεις όταν πίσω δεν μπορείς να επιστρέψεις // How can you believe in words when you can't go back
    πάλι το να σβήσεις μέλλον να κερδίσεις το σήμερα που θες να ξανά αποκτήσεις // Again to turn it off, maybe to win over that today that you want to take over again

    Αν πρέπει θα αλλάξω εγώ και μια ζωή όσα μπορώ θα συγχωρώ // If I'm supposed to, I will change, and for a lifetime, as long as I can I'll keep on forgiving
    αφού ότι ζητώ είναι ακριβό για σένα, για σένα // Since what I'm asking for is expensive for you, for you

    μετά από τόσο χρόνο λες πως με θες, που χωρίσαμε μονάχα εσύ φταις // After so much time, you say that you want me, that it's all your fault that we broke up
    δε θα πιστέψω ότι και να λες, αυτή που θα 'σαι αύριο ήσουνα και χθες // I won't believe in anything you say, the one you're gonna be tomorrow you were also yesterday
    είχες κάποτε τη δύναμη να με αφήσεις και τώρα θες γι αγάπη να με κλείσεις // Once you had the strength to leave me and now you want to close me up because of love
    σε λάθος πόρτα βρήκες να χτυπήσεις όλα αυτά που ένιωσα θα νιώσεις να ζήσεις ! // You're knocking on the wrong door, all those things that I felt, you will feel and live

    Αν πρέπει θα αλλάξω εγώ και μια ζωή όσα μπορώ θα συγχωρώ // If I'm supposed to, I will change, and for a lifetime, as long as I can I'll keep on forgiving
    αφού ότι ζητώ είναι ακριβό για σένα, για σένα // Since what I'm asking for is expensive for you, for you
    θα αλλάξω εγώ για σένα // I'll change for you

    Υποσχέσεις δίνεις ξανά, σε έχω μάθει όμως καλά // You're giving promises again, but I know you well
    όσο η γη αυτή γυρνά δε γυρνάω πίσω ξανά // As long as the earth keeps on revolving, I'm not coming back

    Πίστεψε με αυτή τη φορά, δως μου μια ευκαιρία ξανά // Trust me this time, give me another chance
    έχω κάνει τόσα πολλά μα ποτέ δεν είναι αρκετά // I've done so much, but it never was enough

    Αν πρέπει θα αλλάξω εγώ και μια ζωή όσα μπορώ θα συγχωρώ // If I'm supposed to, I will change, and for a lifetime, as long as I can I'll keep on forgiving
    αφού ότι ζητώ είναι ακριβό για σένα, για σένα // Since what I'm asking for is expensive for you, for you
    θα αλλάξω εγώ για σένα // I'll change for you