Nima Mozafari

Thread: Nima Mozafari

Tags: None
  1. Norkavez said:

    Default Nima Mozafari

    hey there...can u find me the translation for this song

    Nima Mozafari - Halit Nist
     
  2. Arezu Habibi said:

    Default

    where is the lyric?
     
  3. Zaya said:

    Default

    I would like to join norkavez's request. Really like the song but lyrics needed.
    thanks
     
  4. Mixalopoulos's Avatar

    Mixalopoulos said:

    Default

    Quote Originally Posted by Arezu Habibi View Post
    where is the lyric?
    Here: http://www.iransong.com/song/67271.htm
    Ρεμπέτικο για πάντα. Μάγκες είμαστε.
     
  5. Zaya said:

    Default

    English lyrics lotfan
     
  6. Norkavez said:

    Default

    soory i dont have the lyric in persian...
     
  7. pinky_girl's Avatar

    pinky_girl said:

    Default

    Quote Originally Posted by Zaya View Post
    English lyrics lotfan
    دارم از دوری تو دق می*کنم حالیت نیستDaram az dooriye to degh mikonam halit nistنمی*فهمی که من عاشق توام حالیت نیستNemifahmi ke man asheghe toam halit nistنمی*دونی که بدون تو می*میرمNemidooni ke bedoone to mimiramنمی*فهمی که من از زندگی سیرمNemifahmi ke man az zendegi siramدنیای من بودی ولی رفتیDonyaye man boodi vali raftiنگفتی عشقم یه وقتیNagofti eshgham ye vaghti بدون تو می*میرم ، حالاBedoone to mimiram, halaهر جا می*رم جلو چشامیHar ja miram jolo cheshamiتو تموم لحظه*هامیToo tamoome lahzehamiبدون تو می*میرمBedoone to mimiramدارم از دوری تو دق می*کنم حالیت نیستDaram az dooriye to degh mikonam halit nistنمی*فهمی که من عاشق توام حالیت نیستNemifahmi ke man asheghe toam halit nistنمی*دونی که بدون تو می*میرمNemidooni ke bedoone to mimiramنمی*فهمی که من از زندگی سیرمNemifahmi ke man az zendegi siramدنیای من بودی ولی رفتیDonyaye man boodi vali raftiنگفتی عشقم یه وقتیNagofti eshgham ye vaghti بدون تو می*میرم ، حالاBedoone to mimiram, halaهر جا می*رم جلو چشامیHar ja miram jolo cheshamiتو تموم لحظه*هامیToo tamoome lahzehamiبدون تو می*میرمBedoone to mimiramدنیا دنیا دنیا ...دنیا دنیا دنیا ...Donya donya donyaدنیای من بودی ولی رفتیDonyaye man boodi vali raftiنگفتی عشقم یه وقتیNagofti eshgham ye vaghti بدون تو می*میرم ، حالاBedoone to mimiram, halaهر جا می*رم جلو چشامیHar ja miram jolo cheshamiتو تموم لحظه*هامیToo tamoome lahzehamiبدون تو می*میرمBedoone to mimiram