Nino

Thread: Nino

Tags: None
  1. gali_portokali said:

    Default

    aaa zabraih da kaja.. vii pone se radvaite che vashte liubimci ne sa jeneni .. az ronia sulzi tuka che ne moga se klasiram ama haide..
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  2. gali_portokali said:

    Default

    of napravo me sarbiat prustite da pisha leleee utre dano se zasechem trite haha ai leka nosht vechi
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  3. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Spok be,nie samo se vuzhi6tavame kak si4ki sa tolkov sladki da mu se ne vidi i gurcite,ne moje taka...Sega si svalih niakolko klipa na Georgos Tsalikis,maleeee kolko e sladuk i toi ne moga da poviarvam be,s konkurs li gi izbirat!!!Ohhh...Tejko mi e!
    Ai leka ti rabota na teb i do skoro pisaneFilakia!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  4. gali_portokali said:

    Default

    awe vikiiiiiiiiii kak moja da pishesh da mu se nevidi triaa da stavam sled 4 chasa imai milost.. ai niama da ti pisha na icq che otide 5 chasa i ot kompa napravo na rabota da hodia osven haha ai cunki
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  5. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Ama ti za6to mi otgovaria6,az samo da ti pratia celuvki za leka no6t:P
    Ai utre kat moje6 pi6i,az triabva da sum v ku6ti i da u4a...ma 6te gledame,4e na6te utre godi6nina imat,haha,neska de ve4e,30 godini,ta moje i da me otvee viatura niakude 6te vidim
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  6. panselinos's Avatar

    panselinos said:

    Default

    Много пишете, дами. Не мога да сваря да чета. :Р

    Μπα, Βερόνικα μου, при мен стана по една ама огромна случайност. Когато се запознахме, дори не знаех, че е грък. После станахме приятели и често разговаряхме дълго, щото се оказа, че колкото и близо да живеем, той никога не е идвал в България, а аз мога да говоря с часове за Древна Елада, но не знам нищичко за съвременна Гърция. Честно казано, византийците даже предизвикваха леки нервни тикове у мен. :Р Пък и те не питаят особена любов към нас, ако трябва да сме искрени.
    Когато опознаеш нещо обаче, някак го заобикваш, особено ако имаш добра причина за това. Така стана и с нас - аз обикнах техния език и култура, а той - нашите. И така...
    Когато се запознахме, комуникирахме на английски, което продължи няколко години, в резултат на което ни се превърна в навик, та и до днес говорим на невъобразима смесица от гръцки, български и английски - както падне. lol

    Познавам и поддържам връзки с много хора от целия свят, но никога не съм имала за цел да живея извън страната си, просто така се стекоха обстоятелствата. Не деля хората на българи, гърци, американци, черни, бели или каквито-там-още, а на добри, свестни такива и идиоти. Нявсякъде има и от едните, и от другите. А аз, за мой късмет попаднах на един чудесен представител на мъжката половина от човечеството и... останалото е известно. :Р =))
  7. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Ami osven da ti pojelaia da ste si vse taka 6tastlivi kakto sega drugo ne moga da kaja6tom taka e stanalo s teb imalo e za6toTo kato doide ne pita,ti sama si se uverila v tova.
    Ne znam po princip maika mi tvurdi 4e gurcite sa mrusni hora i do niakude sum skonna da i viarvam,no vinagi ima i izkluj4enia i ti si popadnala na edni takova,za koeto mn se radvam za teb!No az i ot bulgarskite muje ne sum o4arovana,taka 4e mai se taia.
    A ina4e az po princip si obi4am mnogo i stranata i eika i vsi4ko svurzano s Greece i bez da imam osnovatelna pri4ina za tova,prosto si me tegli.Kakto kazva brat mi az sum vzel vsi4ki grucki 4erti ot na6eto semeistvo i mai e taka
    A ti kakvo raboti6 v Greece?
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  8. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Zdraveite i na trite.Vigdam ,4e diskusijta da ili ne da si ostanem v Bg prodalgava.Nesto ne ste me razbrali zna4i az tova 4e bg geni si me4tajt za 4ugdenci go kazah nai- ve4e na 6ega,za da uspokoj Dani zastoto razbrah 4e i e tagno za BG.Koi ot koj nazij e bez zna4enie zastoto pti vsi4ki ima kakto bokluci taka i strahotni mage.Moge bi vsi4ko si e do lubovta i kasmeta da nameri6 polovinkata si.
  9. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    A nie dokato se nakanim , moge i da se ogenjt.mnogo sme srameglivi :- )
  10. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Dani ako ti ostane vreme ste mi prevede6 li drugite dve pesni4ki na Sarbel ot temata - help me. Ste sam ti mnogooooooo blagodarna.
  11. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Skapa parselinos ne pisa da ima6 nesto protiv da ti kazvam sakrateno Dani.
  12. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Veroni4ka tozi Mitropanos ne sam go 4uvala.Az znam Panos Kiamos.
  13. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Gali ako moge6 da si pove4e sas nas vav foruma ste e hubavo.
  14. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    az se setih koie,ima mn izvestna pesen Roza,mai Konstantin ia be6e vzel za negovata 4erna rozaStar e,ne e ot manekenskoto pokolenia grucki pevci
    A toia Tsalikis e mn sladuk,maleeeee,namerih tuka 5-6 negovi klip4eta goliam bonbon i toi,nepravo ne znam,ne se jiveeMersi 4e me ostavi da si poteglia ot teb
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  15. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Haide sladuranki ve4e naistina trjbva da tragvam. Ste mi lipsvate.
  16. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Aide pazi se i uspehFilakia!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  17. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Az imam oste negovi klipove no te izlizat kato VOB ili MP3 , neznam zasto ,tribva da se gledat kato se tegljt s kolko baita sa . Samo4e sega ve4e ne stava zastoto ste si izklu4a ps dokato me njma.
  18. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Mersi.I ti da slu6ka6.4ao.
  19. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    az si4ko sum vidiala,spok
    Az sum dobro dete,i slu6kam:P Aide adio!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  20. gali_portokali said:

    Default

    ole chakaite da vi kaja kakvo osyznah toku shto napravo shtiah da poludeia!!!!!!!!!!!! izteglih edin klip na tsalikis... agapi aharsti ili neshto ot sorta beshe.. e chestno tam toia prilicha na moita bivsha liubov deto jivee v gyrcia.. sashtite ustni sashtoto izluchvane napravo poludiah ... hem mi stana iako takova hem se natyjih kato se setih za razni stari spomeni pfeeeeeeeeee za tui tsalikis ne go iskam az opredeleno koiato go haresva da si go zima.. az sam si vse oshte za jenenia mihalis haha
    dani nai vajnoto e da si shtastliva..ako si dano ne spirash da si hehe kato doidem s viki i velina v greece she ti donesem neshto bg za da ne ti e mnogo tujno )))))) az otivam da pogledam malko klipcheta i posle pak she pisha
    OnLy GoD CaN JuDgE Me