Nino

Thread: Nino

Tags: None
  1. gali_portokali said:

    Default

    lele chovek haha shte se pobyrkam sanuvah nino ei sia dokato spah.. predstaash li siiiiiii, predi tova gledah niakolko klipcheta...i posle samo nino nino nino mii v glavata
    aaa ne kaza na kolko godini si
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  2. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    oooo,sorry,zabravih,na 22 sumI kakvo sunuva,pravihte li ne6to,4e 6te revnuvam...Ti koi negovi klip4eta ima6?Az sia tukmo gledah "Erwta mou",kak i zavijam na taia,ne e istina
    Last edited by veronika_pooh; 10-02-2006 at 04:27 AM.
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  3. gali_portokali said:

    Default

    da beeeeeeee miskinkata mu.. nash kak ma drazniat sichki jeni v klipovete mu haha ami ne si spomniam ko praihme.. ama hubav beshe sunia.. v smisal ne sme praili nishto de hehe nedei da revnuvash )
    lele puk vchera edin priatel mi wika: ai stiga veche si prikazvala za toz nino che pochvam da sa draznia.. az dori ne se useshtam ujassssssssss
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  4. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    haha,normalno,ei sia gledah novia mu klip,na Epireastika,super e mamka mu,6te go izpapkam!Koi klip4eta ima6 ne kaza!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  5. gali_portokali said:

    Default

    nov avatarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrr
    epireastika, sa navagi, fovame
    tezi trite...
    a puk fovame.. ako ti kaja kade go gledah za pyrvi pyt lele..... vylshebno vylshebno.. to az mai pisah niakade ama ne si spomniam..nishto aide da se povtoria..biah v gyrcia i vlizam za malko v staiata... i puskam tam tehnite kanali i popadnah na niakva muzikalna.. i vkliuchvam ia i sled malko opaaaaaaaaaa fovameeeeeeeeeee padnah napravo ot kef... a tolkoz spomeni imam na taz pesen v gyrcia che ne e istina prosto mi e kultova
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  6. gali_portokali said:

    Default

    basiiiiiiiiiiii nino e pial s onaz natasha teodoridu v atlantic city na 30 septemvriiiiiiiiiiiiiiiiiiii tam sa moite kolegi.. ako biah otishla s tiah shtiah da moga da gledam nino (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ne moga da go prejiveiaaaaaaaaaaaaaaaaa
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  7. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    E az imam dosta pove4e klip4eta,pisah v drugata tema,koi to4no,vij tam,4e ne mi se povtaria
    Oh blaze ti 4e ti e priqsno,az biah v Greece predi godina i polovina i mi se struva tolkova dale4no,iskam paaaaaaaaaaak!
    Dobre 4e okolo men ima mn Kiparci i te mi pliampat samo na grucki,basi mn e iako,niakoi ne6ta ve4e gi 4atkam
    Last edited by veronika_pooh; 10-03-2006 at 03:55 AM.
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  8. gali_portokali said:

    Default

    ehee eto koi sha mi prevejda kato otidem na koncerta haha super iako
    az pisah na edinia moia chovek po icq ako chue neshto v ednaga da svirka..ama tez dni ako ne pishe sha mu pratia i sms..lele mnoo iako che mojem da si poluchavame sms-ite.. az tam si zeh i grucka karta che da moga si prikazvam s horata tam...i super se izkefih shtoto tia taz operatorkata samo ma grycki mi pliampa az chak ne mojah da razbera kak da si smenia meniuto na angliiski hahah
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  9. gali_portokali said:

    Default

    aa btw razbrah che nino e pial ei sia naskoro v thessaloniki za bez pariiiiiiiiii predstaviash li siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  10. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    ohhh,6to ne sum pak tam,basi iakia grad a i toi kato e tam...To hubu bez pari,ama na nas niama da ni izleze bez pari da se domuknem do tam...Boje 6to ne sum bogata da go pokania da mi pee li4no...Ha-ha-ha...
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  11. gali_portokali said:

    Default

    eee ti pa.. lichno.. na ushence.. kvo sa praish beee nahalna stavash)
    emi .. edna ekskurziika za 150 kinta.. kvo.. se sha gi spestish..toi samo da kaji che sha pee tam otivame!
    inache za Atina sha ni triaa pooooooveche pari
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  12. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Ami poznai kakvo 6te pravia!Ha-ha-ha...6te mu se naslajdavam
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  13. kallitexnis said:

    Default

    Quote Originally Posted by veronika_pooh
    It's time to ask for translation of a song of my favourite singer as U can see
    Give me a hand please!

    Για να είμαι ειλικρινής Nino

    Έρχονται κάτι πρωινά τις Κυριακές,
    που'ναι χειρότερο και από βράδια Σαββάτου,
    στο άδειο σπίτι δεν μυρίζει ο καφές,
    και προσποιούμαι τον αδιάφορο μα άκου..

    Για να είμαι ειλικρινής, δε σε ξεπέρασα
    για να είμαι ειλικρινής, στην τρέλα έφτασα
    για να μείνω ζωντανός, προσποιούμαι συνεχώς
    μάρτυρας μου τι περνάω, ο Θεός.

    Θα'ρθουνε καλοκαίρια σαν φωτιά,
    κάτι χειμώνες σαν παγόβουνα μπροστά μου,
    λες και υπάρχεις μες στο χώρο σε κοιτώ,
    ρωτώ άν είσαι κάπου εδώ για να σ'αγγίξω
    well sent me the song in e mail and i will translate it for you.note that the translation doesnt give 100% the meaning as the singer wants to be because some expressions doesnt come in english
    anyway i will do my best
  14. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    10X so much but some1 translated the song already 4 me,didn't U see
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  15. kallitexnis said:

    Default To be honest Nino-the translation

    To be honest Nino

    There are some Sunday mornings
    That they are worse than Saturday nights
    In an empty with no smell of the coffee house
    I pretend the indifferent but listen

    To be honest I didn’t get over you
    To be honest I reach the madness
    To stay alive I keep pretending
    God knows what am getting through

    There will be summers like fire
    Winders like icebergs in front of me
    I look at you like you are still here
    and I ask if you are here to touch you


    That’s the translation of the song
  16. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    10X so muchR U from Greece?
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  17. gali_portokali said:

    Default

    haha viki stiga zaribiava gyrcite beeeeeeeeee sha ta izkaja na kogoto ne triaa :P
    oh..sha pripadna tolkoz mi sa spi....sia si peia tuka de tha meino..... dobre che e tia...i posle olos o kosmos sledva...
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  18. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Abe 4akai be sia,nali triaa da imame vruzki tam,az mislia tam da se mestia da jivea))Puk i slabost sa mi kakvo da napravia
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  19. kallitexnis said:

    Default

    Yes I Am And I Find This Forum By Luck And I Answer Just Because I Know How Bad Is When You Need Something And You Cant Find It
    Anyway If You Need Any Help In The Future Not Only You Or Somebody Else Tell Me And I Will Do My Best. Note That I Check My Mail Every 3-4 Days So If I Don’t Reply Immediately Don’t Worry I Will
  20. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Ok,thank U very much,it's really nice of UAnd 4 me is importand 2 know what it's said in my favourites songsIf U need anything,I'm here 2 help 2
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!