Nino

Thread: Nino

Tags: None
  1. gali_portokali said:

    Default

    coollllllllllllllllllllllllllll
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  2. gali_portokali said:

    Default

    hehe where in Greece are you???
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  3. nicolakos said:

    Default

    hello
    \
  4. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    hello
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  5. velina's Avatar

    velina said:

    Default zdravei

    Zdravei Veronika.Az sasto sam fen na NINO.Ne bjx slushala nisto grazko do tazi godina kogato hodih v garzia.Razbrax 4e i ti si hodila taka 4e njma da opisvam kolko be6e gotino.Ot garzite koito vidjh tam po4ti vsi4ki mi haresaha.Ot tam se zapalih po grazkata muzika a kogato vidjh v neta i kakvi pi4ove pejt ohhhh.Da beshe samo Nino ami az se razkasvam i megdu sarbel , Tsalikis , Hadzinakis .Navita sam da hodj na koncert na vseki ot tjh.Na NINO nai mnogo haresvam trap4inkata .Poslednij klip koito si izteglih e SEXI .Dosega ne bjh pisala v forum zastoto ne namirah nisto interesno .
  6. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    hello
  7. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    ZDREmi radvam se,4e pisa,kolkoto pove4e sme tolkova po-dobre6tom si porazgledala postovete mi zna4i si razbrala,4e az mn,ama mn haresvam NINO,ta rano ili kusno 6te otida na negov koncert,kakvoto i da stava!!!A za tova,4e gurcite sa sladki,spor niama,po4ti vsi4ki moi poznati ot Kipar za strahotni bonboni i sa mn vuzpitani,u4tivi i super,ama super higieni4ni,ni6to ob6to s pove4ete bulgari,koito poznavamTaka 4e ako ima6 merak za koncert po4vai da subira6 pari4ki i s men i s Gali_PortokaliAma Nino si e moi da se razberem,ne si go davam!!
    Ti ot kude si i na kolko si godini?
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  8. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Naborka sam na NINO i sam rodena na edna data sas Sarbel4o.Ot jmbol sam.Moite drugki sa ludi po Tsalikis , za teb NINO za men SARBEL.Ste gi skasame samo da ni padnat makap4e sigurno sa s dosta pove4e broiki ot nas - xa,xa.Pari4kite do Greece sam gi sabrala, samo 4akam da mi svirnete s gali- portokali.Gledash li MAD po neta.
  9. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    E,super stanahme 36a napraim edna ekskurziika,iasno eZna4i si malko po-goliama ot men,Sarabel kolko e,az samo Shokolata znam ot negoSimpatiaga!
    A za MAD ne sum ia gledala po neta,moje li,ma to i da moje men mi e tolkova baven,4e az edva li ne6to 6te moga da vidia
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  10. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    madtv.com e adresa.ama naistina trjbva da ti e barza vrazkata za da vidish nesto.Probvai moge i da stava.osven 4e davat nai novite greece klip4eta ima i new za vseki pevez.ima edno predavane - okei ,v koeto vodestia ima gosti.NiNO sasto beshe pri nego i to skoro.Ama az sam po zle ot teb duma neznam na grazki i samo 1 4as gledah kartinki.No da vidish NINO estestveno na givo a ne na clips si struvashe.Oste po goljm sladur e .Sarbel e sasto goljm kolkoto men.Toi e napolovina livanez.Novia mu album SAHARA e sasto gotin.Sledj redovno grazkite 4artove i tacse mou ot albuma SAHARA stana goljm hit.
  11. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Da viarno,4uvala sum go albumaAz si biah pusnala stranicata na MAD skoro i razglejdah kakvo ima za moito sladkoto i ima6e edni videota ot niakakvo predavane,intervuj niakakvo,dava6e nagradi,ama to i az mn ne 4atkam ta samo mu se lujbuvahIna4e az osven vsi4kite mu klipove sega si namerih i si svalih i mn pesni negovi ot tova Predavaneto Fame Story,deto e u4astval...Ima Sexy,Akoma se zito i razni drugi i napravo super se radvam,goliam e bonbon...Idi na vbox7.com tam sum pusnala niakoi klip4eta,koito imam i kato otida v sf 6te pusna i novite,4e tuk mi e mn slaba vruzkata kakto ti kazah
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  12. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    o`key ,thanks.Ste vidj dali ima njkoi koito go njmam.barborimi se no neznam za kakvo ako iskash pitai nesto.
    Vlizala sam v oficialnia sait samo na SARBEl.Toi sasto e grazki oba4e ako iskash mogesh da zadadesh vapros na english i ti otgovarj negovia PA sasto na english.Ta tam mogesh da pitash kade i koga ste ima konzert a mogesh i da go pokanish da pee v Bulgaria ili drugade .Na saita na tvoj bonbon ima li nesto takova.
  13. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Mi ima tam ne6to kontak s Nino,ama triabva dase registriram,ama vsi4ko e na grucki i ne moga da razbera o6te kakvo da pi6a ta taka,ina4e sum se registrirala v edin drug site myspace.com mai be6e i Nino e registriran tam i az mu pratih message i go pokanih tam da mi stane priatel,ama toi ne vlizal o6te ta ne znam dali 6te mi otgovori...Ama ako mi pi6e ne6to mn 6te se radvam,ta tak su6to ima i dati za koncerti,sega 6te ima niakakuv na 26-ti v Atina i mai 6te peiat mn grucki pevci,taka mi se iska da mojeh da otida...Proveri,moje i Sarabel da e registriran tam,pove4eto izvestni pevcvi imat profili
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  14. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    danke schon ste vidj .O i na men taka mi se nodi oste pove4e 4e e tolkova blizo napravo mi idva da si vzema bagaga i da tragvam.No deistvitelnosta e druga.Xaide ostavjm te 4e ste izlizam .Posle sladki sanista i da sanuvash bonbon4eto si.
  15. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Kein problemDam deistvitelnostta si e dosta gadni4ka,ama ko da se pravi,ni6to ne se znae,kakvo 6te se slu4va za napredAide priatno izlizane i do skoro!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  16. gali_portokali said:

    Default

    ohoo kakvo sym izpusnalaaaaaa imame si novichka fenka))))))))))) bravo velinche ot nashte si hehe keep going
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  17. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Zdraveite Veronika i Gali ne sam pisala zastoto sega imam o4ni i hodj na lekzii.Pribrah se za malko i vednaga vi pi6a.Fenkite sa mnogo pove4e no ne pi6at.E trite ve4e sme se razbrali 4e ste hodim na koncert i vaobste v greece.Zastoto stom vednag sme hodili tam nemoge da ne otidem pak.Gali i ti li si padash nai mnogo po NINO.Az haresvam nai mnogo SARBEL.
  18. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Veronika imash li prevedeni pesni na sarbel ot novij mu album bez Takse mou i Sahara.Ako ne ste pitam drugite.Ti otkade namirash pesnite na gracki.Zasega 4ao.
  19. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Aaaa,NINO si e moi da se razberem,za Gali sme rezervirali Xatzigiannis,makar 4e e jenen,ama katai to ne pre4i,a kato se zamislia o6te kolko sladuri imaaaa,ne e istina,sia namerih tuka edin Xristoforou ot Kipar i toi...Lele kolko e sexy,ne e istinaA i Sakis Ruvas ne e za izhvurliane da vi kaja i Ploutarhos e mn sladuk,ta izbor ima,niama se pritesniavate,ama Ninakito ne go davam na nikoi:P...
    Za tekstovete ne grucki,ami po neta gi tursia iz razni grucki strani4ki,namirat se ...niakoi po0lesno,drugi po-trudno,no stava.Za prevod4eta,dai mi to4nite zaglavia na pesnite,koito te interesuvat,4e az ne znam, koi sa mu pesnite v novia album...Kaji to4no koi i 6te potursia!
    Ti kude u4i6,4e tolkova kusno ima6 o4ni?Moite biaha septemvri...
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  20. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Pesnite sa- duo matia asteria , mesogeios ,o erwtas sou me pianes , egw 8a zhsw .Osobenno poslednata e mnogo gotina.bavna e i kato si j pusna si predstavjm 4e pee na men i razni takiva roboti.... znae6.Ako uspee6 da namerish ste sam ti mnoooogo blagodarna.U4a vav varna , no ve4e za magistar i zatova o4nite ni sa tolkova kasno.ako govorish za Konstantinos Hristoforou - da gotin e. Nai mnogo mi haresva pesenta mu - Thes na kanaume sxesi .Moge i da nemoge6 nisto da namerish zastoto imam samo pesnite napisani na eng. i neznam dali sa to4ni.hristoforou ima edin klip - molis xwrisa .Ako ne si go gledala go gledai.Glipa i gotino zasnet kato idej ,a ima i edin mnogo sladak grazki polizai.