Nino

Thread: Nino

Tags: None
  1. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Imam go klip4eto na Molis Horisa,mn e sladuk,znamA i klipa na Thes na kanoume sxiesi gledala li si...Maliiii mn e sexy tam,napraoooo,mestia se v kipar,vsi4ki kiparci koito poznavam i sum vijdala sa super sexy,ne e rabotaSia 6te ti potursia pesni4kite,stiskai palci
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  2. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    E tvoj bonbon nikoi ne go pipa spoko.Ti kakto si posturjla po NINO taka az po SARBEl.mai samo az si go haresvam taka 4e oste po dobre - hhhhhh.Sigurno si vlizala v saita Greek Boston.com .Ta az ot tozi sait se vlubih v sarbel4o .Tam ima edni negovi snimki s razli4ni mazki fenki , ama toi izpakva pred vsi4ki po negen i sexi e ot vsi4ki .Ina4e toi njma mnogo klipove kato NINO samo 4.
  3. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Da be gledala sam go klip4eto.klip4eto e mnogo eroti4no .xaide da pusne i vtora versij - tam da e sable4en do krai ta da mu vidim i stegnatoto dupe.Az kato po4nah da gledam otna4alo greece klipove si misleh 4e vsi4ki sa njkakvi manekeni.zastoto nie ne sme sviknali s takiva gotini pevzi.Samo rushi stavashe ama toi nesto se poizgubi.
  4. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Sorry,mila,niama prevedeni pesni,samo tekstovete gi ima,sujaliavam...Moje da ti pratia niakoi tekst i da si pusne6 nova temi4ka tuka niakoi da ti go prevede,iska6 li?Ot tezi koito mi napisa sum namerila "Ego tha ziso" samo,ima drugi tekst4eta razni...Kaji kakvo da ti postna,gledam 4e mnogo gurci vlizat ve4e vuv foruma s gotovnost da prevejdat,ta niama da ima6 problem mislia
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  5. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    ohhhh,Ninakiiiiiiiiiiiiii,mn me kefi,6te go iznasilai,samo da mi padne...hahahahtaia strani4ka ne sum ia vijdala,az sum gledala klip4eto na 6okolata,ta tam sum go vijdalatvoia lujbimA za na6te pevci,az Grafa si haresvam o6te ot malka,toi si mi e datska lujbovhahaha
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  6. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Mnogo te obi4am puskai kakvoto si namerila , pak da vidim.Da i Grafa , zna4i sa dvama , ama pak ne sa tolkova gojini kato garzite. Na tozi sait kadeto ti kazah za snimkite ima snimki i na NINO , samo4e otdelno ot sarbel4o.Tova sa snimki na tehni koncerti v USA ili England.A kakvo ste kagesh za Valandis i toi ne e za izhvarljne.Gledala li si klipa na akrovato.
  7. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    ei sia 6te ti pusna edna tema s taia pesni4ka
    Za tova 4e gurcite sa mn po sexy spor niama,ako ne sa super iaki,to zaduljitelni imat niakuv po specifi4en 4ar,abe bonboni sa,az za6to sum poludiala taka6te se mestim taaammm
    Valantis dam ne e za izhvurliane,akrobato ne sum gledala,drugi imam negovo,mije da go potursia sia
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  8. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Gotova si pusnah temi4ka e pesni4kata ti,sia samo 6te 4akame niakoi da ia prevede
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  9. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Kato gledam i ti kato mene si svetla i rusa .ta takiva kato nas nali tam sa rjdkost i te sa ludi po takiva , taka 4e otidem li Nin4o i sarbel4o sa na6i i njma da iskat da ni pusnat da si hodim.Taka 4e ni ostava nai-lesnata zada4a da zaminem.Vidjh 4e na tebe djdoti e grak , na mene babami e garkinj - oba4e tj po4ti nisto ne si spomnj ot ezika ,zastoto e do6la v balgarij kato malka.I vse pak i dvete imame grazka krav i na tam ni tegli- nali kravta voda ne stava.
  10. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    veroni4ka strahotna si , vazdu6ni zeluvki .
  11. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    hihi,oh da me vzeme toi,maliii samo kato si pomislia i nastruhvam,tolkova mi e sladuk...a tova za kruvta sum absolujtno suglasna i bratov4edka mi e taka,nie s neia dvete sme poludeli po Greece i vsi4ko svurzano sus stranata,napravo kato slu6am grucki pesni imam 4uvstvoto 4e 6te poludeia,surceto mi e tam,ne moga da go obiasnia s dumi use6taneto6te otidem nie,az sum si kazala,ama 6te e dogodina,da mine zimata,i kato ni vidiat i kato se vlujbiat v nas.eheeee...i kato se sabudih biah otvita,hahaha
    Za temata niama6 problem,dano po skoro ti ia prevedat,4e znam kolko e iako da si slu6a6 lujbimata pesen i da znae6 kakvo pee,lujbimia ti pevec
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  12. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Sega se setih za oste dvama sladuri.Lele te njmat krai,grazkite mazki sigurno pripadat po ulicite ot tolkova gotini sladuri.ta kakvo ste kage6 sa Giorgos Hristou i Panos kiamos.poslednoto koeto si izteglih na Sakis e Den exei sidera.. i edni negovi snimki po muskuli s tatuirovki.mnogo sa jki.Znaesh li 4e Google trijt ot Youtubeto vsi4ki nelegalni klipove .
  13. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    mmm tia dvamata ne gi znam,6te se porazrozia i za tiah,bojeeee,6te poludeia,naistina niamat krai...v mp3 playera mi niama pove4e miasto za pesni,a vseki den iznikva vse novi i nivi iaki...
    Az v youtubeto ne sum puskala o6te klipove,samo sum gledala,ina4e imam v vbox7.com,moje6 da pogledne6 tam6te puskam o6te,ama kato otida v sofeto,4e tuka mi e mn skapan neta i ne moga
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  14. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    az pak sam zaobikolena samo ot bratov4edi ,taka 4e dobre 4e si ti da si spodeljme.Moite drugki ne iskat da 4ujt za drug osven za tsalikis , ama i nego 4akat na kraka da im doide.S dve dumi ne sa mnogo naviti no to e zastoto ne sa ot nashata krav.az i bratov4edi imam v greece no te sa na vazrasta po4ti na baba mi a i ne sam gi vigdala ot dosta godini pak i togava ne si padah po nisto grazko taka 4e tezi vrazki ne sam gi poddargala.Tazi godina kato hodih tam na po4ivka tolkova mi haresa 4e si obestah vsjka godina ljtoto da sam tam vmesto na nasheto more. Za dogodina sam navita.Imame goljma konkurencij ot germankite ,vlizam v nemski forumi i gledam 4e i te kato nas sa ludnali po vsi4ko grazko.ama sa dale4 i nemogat da ni badat konkurencij. Veroni4ka ako iskash ve4e da te ostavjm da si po4inesh ot men.
  15. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    E az edna bratov4edka imam samo,ama dvete taka se razbirame samo s pogled,sestra da mi be6e niama6e da ia obi4am tolkova mnogo...niamam turpenie da otida v sf da si ia vidia i da si polafim kato horataTo i az imam rodnini v Greec v Atina i Katerini,ama i az hi4 ne gi poznavam kato teb,ama karai,golemi momi4eta sme 6te se opravimAz ako 4akam Ninakito da doide,6te ostareia i niama sum taka hubava:POtivam az pri purvia udobem slu4ai i 6te go izpapkam!!!
    Az ne 4e mi pre4i6 naprotiv mnogo mi e priatno,4e si se razbirame i znae6 za kakvo govoria,samo 4e brat mi tuka iska i toi da gleda niakakvo serial4e na kompa,ta 6te stavamAko vleze6 utre 6te si popi6em pak ili ako ima6 ICQ ili Skype kazvai napravo tam da ne pulnim foruma,makar 4e az sum si moderator i mai nikoi ne go poddurja osven men,ma kato visia tuka po cial den normalno e,hahah
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  16. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Ne njmam .Do utra pak tuk bay
  17. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    OK,lo6o niamaAide leka i da si sunuva6 Sarbel4oNiama da uto4niama kak,kakto si izbere6:P
    Ai do utre!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  18. ELADITSA@HOTMAIL.COM's Avatar

    ELADITSA@HOTMAIL.COM said:

    Default

    Quote Originally Posted by GirLFriend
    Ne moje da bude!!! Ti da iskash pomosht???? Aideee be hora,help-nete na momi4eto,tq e tolkova dobri4ka i tolkooova mnogo e pomagala na vsi4ki.... Greec people da ne spqt,a da si napregna mozucite!!!!
    WHAT DID YOU JUST WRITE:?
    THE GREEK AMERICAN TRANSLATOR : ) AND LYRIC WRITER IN GREEK AND ENGLISH.
  19. ELADITSA@HOTMAIL.COM's Avatar

    ELADITSA@HOTMAIL.COM said:

    Default Okay

    [QUOTE=veronika_pooh]It's time to ask for translation of a song of my favourite singer as U can see
    Give me a hand please!

    Για να είμαι ειλικρινής Nino

    Έρχονται κάτι πρωινά τις Κυριακές, THERE COMES SOME MORNINGS AND SUNDAYS
    που'ναι χειρότερο και από βράδια Σαββάτου, THAT ARE WORSE THAN SATURDAY NIGHTS
    στο άδειο σπίτι δεν μυρίζει ο καφές, IN THE EMPTY HOUSE THAT SMELLS OF COFFEE
    και προσποιούμαι τον αδιάφορο μα άκου..?

    Για να είμαι ειλικρινής, δε σε ξεπέρασα MAY I BE HONEST, I DIDN'T GET OVER YOU
    για να είμαι ειλικρινής, στην τρέλα έφτασα MAY I BE HONEST, I REACHED TO THE POINT OF CRAZYNESS.
    για να μείνω ζωντανός, προσποιούμαι συνεχώς SO I CAN SURVIVE OR REMAIN ALIVE, I ? CONSTANTLY
    μάρτυρας μου τι περνάω, ο Θεός. MY WITNESS OF GOD KNOWS WHAT I AM GOING THROUGH

    Θα'ρθουνε καλοκαίρια σαν φωτιά, THERE WILL BE SUMMERS , JUST LIKE FIRE
    κάτι χειμώνες σαν παγόβουνα μπροστά μου, AND SOME WINTERS LIKE ICE MOUNTAINS IN FRONT OF ME,
    λες και υπάρχεις μες στο χώρο σε κοιτώ, ITS AS THOUGH YOU EXIST IN THE SPACE BUT I SEE YOU.
    ρωτώ άν είσαι κάπου εδώ για να σ'αγγίξω I ASK IF YOUR HERE AND I CAN TOUCH YOU. LET SOMEONE EDIT ANY MISTAKES BUT FOR NOW AT LEAST YOU HAVE AN IDEA
    THE GREEK AMERICAN TRANSLATOR : ) AND LYRIC WRITER IN GREEK AND ENGLISH.
  20. ELADITSA@HOTMAIL.COM's Avatar

    ELADITSA@HOTMAIL.COM said:

    Default

    I Hope Someone Edits It But Basically You Get An Idea Of What The Song Says.
    THE GREEK AMERICAN TRANSLATOR : ) AND LYRIC WRITER IN GREEK AND ENGLISH.