Nino

Thread: Nino

Tags: None
  1. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    10X a lot but the song was translated some time ago,maybe U didn't seeAbout girlfriend,she said that I'm really good girl and helping people a lot so the greek people souldn't sleep but should help me
    Thank U anyway
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  2. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Velin4e,prevedena ti e pesni4kata,moje6 da si ia pogledne6 i da i se nasladi6 sega kato znae6 kakvo pee bonbona to,mn iak tekst az go poglednah
    A i mejdudrugoto toia pi4 tuka deto e pisal predi men Sarbel mu bil lujbimiat pevec,az 6toto si pi6a maili s nego go pitah ima li ne6to za nego ili prevedeni pesni,ako mi pravi ne6to 6te ti go dam
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  3. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Veroni4ka zdravei.mnogo ti blagodarj za vsi4ko .Sega ste pogledna teksta,parvo iskah da pisha na teb.Moj bonbon si go sanuvah ama haide njma da kazvam kak.....O sna4i ima oste edin fen, da po dobre ti si pi6i s nego zastoto s eng.ne sam mnogo dobre, vsi4ko razbiram , no mi e po trudno da pi6a.
  4. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Niama6 problemi,ako ima ne6to pi6i az pomagam s kakvoto mogaSia utre 6te mi pi6e sigurno toia fen tuka i 6te ti kaja kakvo mi e kazalBlaze ti,az moia hi4 ne go sunuvam kato se zamislia,za niakvi gluposti naposleduk...
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  5. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    teksta e naistina strahoten.tova mom4ence bilo ludo po men , a az kakvo oste itoj tuk a ne otivam pri nego- hhhhhhhh.Pishi za vsjkakva novina samo da ne se razo4arovam ,zastoto neznam nisto za li4nij mu givot i da ne se okage genen kato Hatzigianis.O i moite izpiti sega kato po4nat ste sanuvam samo gadosti.Pogelavam ti oste tazi nost da sanuvash bonbon4eto si.nesto neta mi se razvali i neznam dali ste moga da ti pisha otnovo
  6. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Oh ami men sega mi predstaiat izpiti ta sigurno za tova sunuvam i az samo glupost,na do sia sum pisala niakvi referati,ne znam si k'vo,napravo ne e istina,ama kakvo da se pravi...Kato minat 6te vzema malko i gruckia da pouprajnia i togava moje i da mi se prisuni ne6to hubavo nadiavam seNINAKIIIIIII
    Ti ko 4aka6 naitina otivai kato te vika deteto,ne go karai da 4aka:P
    Az ako razbera ne6to 6te ti kaja,ti kak taka ne si se zainteresovala za jivota mu,az tuka celi fermani postvah da mi prevejdat za Ninakito mi,ta sum sravnitelni zapoznata,a za Hatzigiannis,az imam mn priateli ot Kipar deto u4at tuka v bg i te mi kazvat za nego,te si go haresvat mnogo nego
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  7. ELADITSA@HOTMAIL.COM's Avatar

    ELADITSA@HOTMAIL.COM said:

    Talking no problem Its good for me anyway lol

    Quote Originally Posted by veronika_pooh
    10X a lot but the song was translated some time ago,maybe U didn't seeAbout girlfriend,she said that I'm really good girl and helping people a lot so the greek people souldn't sleep but should help me
    Thank U anyway
    I didn't realize that and sometimes I go to reply and I land up somewhere else. Very few times that happened to me but I'm okay lol : )
    THE GREEK AMERICAN TRANSLATOR : ) AND LYRIC WRITER IN GREEK AND ENGLISH.
  8. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    No problem,10X for your interest
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  9. ELADITSA@HOTMAIL.COM's Avatar

    ELADITSA@HOTMAIL.COM said:

    Default

    ok : )
    THE GREEK AMERICAN TRANSLATOR : ) AND LYRIC WRITER IN GREEK AND ENGLISH.
  10. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Velin4e gledala li si tova,predpolagam 4e da ama az da ti kaja

    Sarbel Fan Club i tova

    MUTINY ON THE BOUNTY: Sarmpel is a HOT TWINK
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  11. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    zdravei veroni4ka .mersi za informazijta ,vtoria sait ne go znaeh.Neta mi ot v4era ne e dobre zastoto tuk ima profilaktika na toka ,zatova neznam dali ste moga da ti pi6a pak.Za vaprosa ti ot v4era- znam dosta nesta za Sarbel kato tova 4e si pie 4aj s kanela, no ne i nesto ot intimnij mu givot.znam samo tova koeto namerj za nego na eng., a ne znam tazi informazij kolko e nova.slushash li prez neta greece radiota .Az slusham ARION - 24 h samo grazki pesni4ki.ot tam razbiram koi sa nai novite.Pak i na saita im ima mnogo informazij za pevcite - estestveno oba4e samo na grazki.Taka 4e nisto ne razbiram.Abe ste go nau4im tozi grazki , dage taka kato imame stimul ste e po- lesno.Ako slu4aino ne pi6a pove4e po nezavisesti ot men pri4ini.4ao do utre.
  12. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    e radvam se 4e vse pak ti pratih ne6to novoako ima niakoi po kratko info tam na grucki kopvai go tuka v edna nova temi4ka i niakoi moje da ti go prevede
    A za ezika az sum si gi navila na prusta ve4e i e vupros samo na vreme...Ako ne me priemat v uni-to,6toto sia re6ih 4e 6te kandidatstvam pak novogrucka filologia toia put,to pone edin kurs 6te iskaram zaduljitelnoSia maika mi tuka mi donese edni oferti za ekskurzii za balovete,tia 6toto e u4itelka i tuka gi gledam i se navivam super mn...Ima edna do Rodos,naprao si umiram,predstavia6 li si otivam tam i vurvia po ulicata i nesre6ta mi Ninak4o,ohhhh,toi nali e ot tam...6te gledame kakvo 6te re6avat dali 6te se hodi izob6to i kude,ama az mn iskam...,ai dano ne ti spe4e neta i moiat go niama6e taia sutrin kat stana,ama si doide.
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  13. ELADITSA@HOTMAIL.COM's Avatar

    ELADITSA@HOTMAIL.COM said:

    Wink Yes Isn't He A Hot Twink I'm Going To Meet Him

    Quote Originally Posted by veronika_pooh
    Velin4e gledala li si tova,predpolagam 4e da ama az da ti kaja

    Sarbel Fan Club i tova

    MUTINY ON THE BOUNTY: Sarmpel is a HOT TWINK
    HOW? WELL MY FRIEND IN GREECE WAS THE MANAGER OF SONY, SHE GOT VERY ILL BUT SHE SAIS SHE KEEPS IN TOUCH AND SHE SAID TO ME IF I WANT TO MEET HIM I CAN. I'M GOING TO GREECE AND WHEN I GET BACK I'LL FILL YOU IN OF HOW IT WENT. WOW CAN'T WAIT.
    THE GREEK AMERICAN TRANSLATOR : ) AND LYRIC WRITER IN GREEK AND ENGLISH.
  14. ELADITSA@HOTMAIL.COM's Avatar

    ELADITSA@HOTMAIL.COM said:

    Default

    Opaaaaa With Sarbel
    THE GREEK AMERICAN TRANSLATOR : ) AND LYRIC WRITER IN GREEK AND ENGLISH.
  15. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Veroni4ka zdravei.Vidj li kakvo e napisala eladitsa .Vjrno li e ili se sheguva.sanuva li tvoeto bonbon4e.Imam edin vapros .O prosti mi za nevegestvoto no kak da si sloga snimka ta i ti da vigdash s koi si pishesh ,po prijtno e .
  16. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Haide dano da stane njkoj ot ekskurziikite ,ta da razkazvash .pak nie posle zaedno pak ste otidem ili ste te tarsj napravo tam.
  17. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Smile

    Quote Originally Posted by ELADITSA@HOTMAIL.COM
    HOW? WELL MY FRIEND IN GREECE WAS THE MANAGER OF SONY, SHE GOT VERY ILL BUT SHE SAIS SHE KEEPS IN TOUCH AND SHE SAID TO ME IF I WANT TO MEET HIM I CAN. I'M GOING TO GREECE AND WHEN I GET BACK I'LL FILL YOU IN OF HOW IT WENT. WOW CAN'T WAIT.
    Whan U meet him send him greetings from us and tell him that he has fans hare in Bulgaria and we are really nice girlsHihiAnd we will wait patiently 4 U to fill us in
    And if U ever have the chace to meet NINO...then I'll send him something different from greeting
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  18. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Velin4e,zna4i otiva6 na CP ti si,tam kontrolnia panel i tam na Edit Avatar
    Tam na buton4eto brouse ot PC-to si 6trakva6 i izbira6 snimka,samo vij tam ima iziskvania za golminata,da ne sloji6 mnogo goloama,4e niama da ti pozvoli
    Toia e niakuv pisatel na tekstove i naistina moje i da se sre6tne s tvoiat lujbim,ta 6te gledame ko 6te razkazva
    Az ni6to ne sunuvah,samo si spomniam 4e sunuvah imeto mu napisano na niakakuv list...Ninakiiiii,ama az kat go povtariam po cial den normalno
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  19. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Vetoni4ka mersi za informazijta.Sega ve4e i ti me vigdash.
  20. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    A takadrugo si eAide az iz4ezvam,4e imam rabota 6te se "vidim" po-kusno
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!