Nino

Thread: Nino

Tags: None
  1. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Dam to4no tam si eMen pove4eto mi poznati sa ot Larnaka i taia mecka det ti kazvam maika i tam ba4kala,a ot Lamissol e samo Adonis do kolkoto znam,ako si 4ela toi e edno ot moite kiparski zavoevania!Samo det ne sum go 4uvala ot 2 sedmica6e vidim,sia otivam u sofeto moje da se vidim pakAko ne zdrave da e,planirali sme hodene na buzuki,ta tam 6te se zapoznaia s mn kiparci sigurno
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  2. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Dobre a az kade da se zapoznaj kato vav Br. ne e kato v Sf.Nisto pak moge nesto da se pojvi.Za tezi targovci na plaga prodavaha i CD na greece pevci .Ama az togava na li ne se interesuvah ot greece muzika i ne si kupih nisto.Sega taka me e jd.Ta koito hodi po skoro moge da nosi originalni album4eta.Az i na Sarbel iskah da si kupj originalnij album a ne piratski.no kato go njma nikade v Bg trjbvashe da si go izteglj.I v originalnata straniza na sony za balgaria sam go tarsila no go njmashe.I vaobste po4ti njma nikakvi grazki albumi a samo sborni.Ta sigurno nasti sladur4eta si misljt , 4e tuka njmat fenove i nikoi ne gi haresva sledkato njmat prodagbi.Ina4e moge6e da se zainteresuvat i da napravjt njkoe koncert4e.Taka de nie sme im pak tolkova blizo.Kipar , Greece , Bulgaria vse na edna raka razstojnie.
  3. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    ami aide murdai do sofeto 6te te zapoznaemza varna ne znam,ama ne moje i tam da niama niakoi bonbonA za albumite az i ne sum tursila da ti kaja,6toto nali vsi4ko si namiram v neta,imam pove4e ot vkluj4enite v 3-te albuma na Nino pesni,ta ne mi triabvat sega albumi,ama vidiah v stranicata na fencluba mu 4e imalo niakakuv album sus snimki ot niakakva foto sesia mai,ta vij nego mn go iskam...Vuob6te tursia tuka niakakva grucki spisania da imam niakoia negova snimka na hartia,ama nikude niamaKato otiden v Greece 6te se kupia mnogo!
    A az tuka ima edna strani4ka,edna macka tuka ot foruma mi ia kaza,tia za zapoznanstva,i Nino ima profil tam i az sum mu pisala,ama toi ne e vlizal ot kakto sum se registrirala,ta kato vleze 6te vidi 4e ima i fenki v bg,daje ima i drugi bulgarki tam deto gi e vkluj4il v stisuka si s priateli
    Moje i Sarbel4o da ima profil tam,pove4eto grucki pevci imat,proveri na myspace.com
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  4. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Da vlizah tam ama toi mai njma zastoto ne mogah da go namerj.Ti tezi gr.spisanij strani4ki v neta li imat ili ti gi nosjt poznati.
  5. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Neee,az niamam gr spisania,ama mn iskam da si kupia!V stranicata na Nino vidiah snimka ot niakkauv negov album sus snimki i taka razbrah,4e ima takuv i sia iskam da si go kupiaAma niama kak...
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  6. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    V sofeto skoro njma da moga da doida ,4e i az skoro trjbva da hodj kam Br.No ostaneli mi svobodno vreme stava.Az sega se setih s google da potarsj za njkakvi spisanij.Na6ite eva i dr. kak imat strani4ki v neta.
  7. panselinos's Avatar

    panselinos said:

    Default

    Имаше един период, в който бях намразила неистово Нино Ксиполитас. :Р Това беше точно по времето, когато излезе клипа на Φοβάμαι. Пускам си телевизора - Нино, отивам да пия кафе - Нино, минавам през Goody's да хапна набързо - Нино. Имах чувството, че ако си отворя хладилника и оттам ще се пръкне Нино. lol

    Някой ден ще ти сваля някой от големите билбордове. Ще ти заеме не една, ами две стени. :Р В момента навсякъде са разлепени такива с Папаризу, Терзис и Нино, щото тримата са заедно тоя сезон. )
  8. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    A ama ti si ot Greece ili givee6 tam.E dobre togava na teb koi ti e lubimij pevec.
  9. panselinos's Avatar

    panselinos said:

    Default

    Το όνομά μου είναι Еυδοκία Пαπαγεωργίoυ.
    Да, живея там, щото фамилното ми име е гръцко. В момента обаче съм си в България за известно време.

    Любимият ми певец е Aлкинoоc Йоанидиc.
    Last edited by panselinos; 10-29-2006 at 09:58 AM.
  10. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Този певец не бях го чувала.Сега сте погледна в гуглето за него.А ти щом живееш там е страхотно.Сигурно си видяла ние как си мечтаем за там.
  11. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Извинявай ,това първото изречение твоето име ли е .
  12. panselinos's Avatar

    panselinos said:

    Default

    Да, така се казвам.

    Понякога е страхотно, понякога не чак толкова, щото все пак ти става мъчно за дома, макар че е съвсем близо. Свиква се, разбира се, след което неусетно почваш да говориш за "ние", "у нас", "нашите" - за любимия си футболен отбор (Олимпиакооос! :Р). И все пак няма по-хубаво от родината. /Почнах да се разкисвам lol/

    А Aлкинооc не е особено популярен в България, малко са хората, които знаят за него, а още по-малко са онези, които го харесват. В Гърция е сред големите звезди на музикалната сцена; иначе е кипърец. Тук не е известен, защото музиката му не се вмества в жанровете поп и модерна лайка (скиладика, както казваме). Стилът се определя като "ендехно" и е... особен.

    Другите ми любимци са групата Пикc Лакc, която за съжаление вече не съществува.

    Така ще ти е по-лесно да намериш нещо: Alkinoos Ioannidis или Αλκίνοος Ιωαννίδης
  13. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Ohhh,svali mi niakoi billbord mn 6te te obi4amVijdala li si go na jivo niakoga...Az hi4 niama da se razsurdia ako mi iznikne ot hladilnika..lol
    Ti v koi grad jivee6 tam?Kofti e da ne si v Bg naistina,no ako triabva da jiveia niakude v 4ujbina ne bih izbrala nikoia druga strana osven GreeceA ti 6tom imeto ti e grucko,zna4i si s grucki proizhod ili?I men diado mi e gruk,ama ot stranata na maika,ta sum si s bg ime
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  14. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    ohhh,sega si drupnah edin koncert na XatzigiannisI toi kiparsko 4edoMn e sladuk da mu se nevidi,teia hora s kakvo gi hraniat ne znam,4e si4ki sa takiva bonboni
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  15. panselinos's Avatar

    panselinos said:

    Default

    Не, българка съм си. С фамилията се сдобих впоследствие, по случайност, но така се получава, когато наденеш халката.

    Живея в Солун (ах, Тесалоники му!), въпреки че мъжът ми е атинянин. Харесвам Солун повече от Атина, по-красив град е, с много млади хора и повече културни събития, вкл. концерти. Общо взето - Тесалоники-Атина.

    А сериозно, билбордовете ги сменят, така че не би трябвало да е проблем да се вземе някой, когато го свалят. Не ми беше хрумвала подобна идея досега. Хи-хи.

    Ако можех да избирам, аз май не бих се спряла точно на Гърция, ама... "мандалото лопна", дето се вика. lol
  16. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Hihi,ami men kruvta si me durpa na tam,pove4e ot kolkoto triabvaAz sum bila v Solun vednuj i mn mi haresa,za tova sega iskam da vidia i Athina,daje i niakakvi rodnini imam tam,ama ne gi poznavam za sujalenieA mujat ti kato e gruk,kak e?Vsmisul ne iskam niakakvi podrobnosti za li4nia ti jivot,prosto ima li razlika s bulgarite?Az sum imala vzimane davane s kiparci samo i moga da kaja,4e sa dosta razli4ni ot bulgarskite muje i mn gi haresvam,ta da se omuji6 v Greece ne mi izglejda tolkova lo6a vuzmojnost!
    A tova za bilborda seriozno ako moje6 6te umra ot kef,ahh tozi Nino...
    "Pou einai i agapi"-XatzigiannisPozdrav4e!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  17. ELADITSA@HOTMAIL.COM's Avatar

    ELADITSA@HOTMAIL.COM said:

    Default It Seems I Have To Find Out About Nino

    Quote Originally Posted by veronika_pooh
    Hihi,ami men kruvta si me durpa na tam,pove4e ot kolkoto triabvaAz sum bila v Solun vednuj i mn mi haresa,za tova sega iskam da vidia i Athina,daje i niakakvi rodnini imam tam,ama ne gi poznavam za sujalenieA mujat ti kato e gruk,kak e?Vsmisul ne iskam niakakvi podrobnosti za li4nia ti jivot,prosto ima li razlika s bulgarite?Az sum imala vzimane davane s kiparci samo i moga da kaja,4e sa dosta razli4ni ot bulgarskite muje i mn gi haresvam,ta da se omuji6 v Greece ne mi izglejda tolkova lo6a vuzmojnost!
    A tova za bilborda seriozno ako moje6 6te umra ot kef,ahh tozi Nino...
    "Pou einai i agapi"-XatzigiannisPozdrav4e!
    WHO IS THIS NINO? LOL. DO YOU KNOW HIS LAST NAME?
    THE GREEK AMERICAN TRANSLATOR : ) AND LYRIC WRITER IN GREEK AND ENGLISH.
  18. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    NINO KSIPOLITAS!Haven't U heard hes songs?Fobamai,Erota mou R really famous!He took part in a show Fame story some time ago!He is soooooo sweet!God,I love himIt's strange U don't know him
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  19. ELADITSA@HOTMAIL.COM's Avatar

    ELADITSA@HOTMAIL.COM said:

    Default

    No I Haven"t Heard About Nino But His Last Name Lol

    Its Funny If You Only Knew What It Means Xixixxi
    THE GREEK AMERICAN TRANSLATOR : ) AND LYRIC WRITER IN GREEK AND ENGLISH.
  20. ELADITSA@HOTMAIL.COM's Avatar

    ELADITSA@HOTMAIL.COM said:

    Default

    The First Time I Went To Fame Story Was The Same Contest Kalomoira Won> I Sang The Titanic Song And In Greek I Sang Zexran> I Was Sick And Found Out About It Last Minute> The Second Time Was The Following Year> I Sang At Thirty Pm And I Was Exhasted Waiting> They Had The Room Frozen And It Bothered My Throat> Although I Did Well On The Song I Sang Anoixe Petra And Then My Voice Got Cut> Thats Because I Was Without Food All Day> I Didn"t Eat Because They Say You Should N"t Eat Before You Go They Said Your Next And Then Kept Making Mistakes And Said No They Are Going Alphabetically And I Am One Of The Last Since My Last Name Starts With V Like Vandi> So I Have Been Turned Off Due To This And Didn"t Bother> Also I Watched An Interview About Fame Story And They Criticized The Judjes Because Basically They Want A Show Girl Or Guy < They Didn"t Care About The Ones Who Really Had A Great Voice> Discrimination With Greeks Is Horrible> They Look At Everything< Your Weight Age Character And So On> I Was Okay Just My Age> I Did Try To Lie But I Guess It Wasn"t Enough> This Contest Is Great For Pop But Not For Those Who Look Into Rebetika> I Love Rebetika And Ofcourse Belly Dance Type Music Like Sarbel And Others Etc>>>> Sorry For The >> My Period Doesn"t Work All Of A Sudden
    THE GREEK AMERICAN TRANSLATOR : ) AND LYRIC WRITER IN GREEK AND ENGLISH.