Nino

Thread: Nino

Tags: None
  1. ELADITSA@HOTMAIL.COM's Avatar

    ELADITSA@HOTMAIL.COM said:

    Default

    I Meant To Say Ten Thirty But Something Is Going Wrong With My Pc It Won"t Even Let Me Correct My Mistakes Forgive Me : (
    THE GREEK AMERICAN TRANSLATOR : ) AND LYRIC WRITER IN GREEK AND ENGLISH.
  2. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    E, bravo Dani ( ako moga da te nari4am taka , ili ako ne kagi to4no kak ) ti si izpalnila me4tata na mnogo balgarski jeni - da se omagat za 4ugdenez.A stom e grak oste po- dobre.Taka tvoite prijteli i rodnini ot Bg sa nablizo i moge6 da si gi vigda6 4esto.A j si predstavi da givee6e v Nova Zalandij ili Brazilia.
  3. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Veroni4ka a kakvo ste kage6 za klipa na Xatzigiannis - Monos mou , kak izliza mokar ot baseina.Vsi4ki tezi bonbon4eta pevzi li sa ili manekeni.Moge i da gi hranjt s balgarsko kiselo mljko , neznam no mai vsi4ko si e do южняшката крав.
  4. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Smile

    Quote Originally Posted by ELADITSA@HOTMAIL.COM
    No I Haven"t Heard About Nino But His Last Name Lol

    Its Funny If You Only Knew What It Means Xixixxi
    what does it means?He's famous only whit the name Nino.I don't know it which of the whole shows he took part,maybe it was in 2003 or 2004 but I may be wrong.He didn't win but he is really very famous in Greece.Originali Nino is from Rodos,he's really cute,I like his songs very much,all of them(he has 3 albums)His last single is Epireastika,really wonderful song and video!I just love him!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  5. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Sega si obrabotih edna snimka na moeto lubimo.Ste si j sloga vremenno .Ot tazi snimka se vlubih v nego.
  6. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Ohhh,samo monos mou da be6e...Naistina e super sladuk tam...I na den fevgo mn mi haresva,a pesenta e...niamam dumi prosto.Napravo mi dokosva surceto s tiah!Sega sum si svalila mnogo klip4eta na Xatzigiannis i na NINO i kato otida v sofeto 6te gi ka4a na vbox da im se naslajdavat vsi4ki!
    Oh,tolkova sa mi sladki!Kato cialo ne sum mnogo za tova bulgarite da se jeniat za 4ujdenci ili da jiveiat v 4ujbina.Az mn si obi4am Bg...Ama Greece si mi e kato vtora rodina i ne bih se zamislila ako zema 4e se vlujbia v niakoi gruk i toi v men of course!Nino ei sia da mi predloji brak i...haha,mn se razme4tah...to kakvoto ti e pisano,ne moje6 izbiaga,taka mislia az!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  7. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Eeee,toi goliam pogled vkarva,kak da ne se vlujbi6 naistinaOdobriavam izbora ti4akai i az da si sloja Ninak4o,da mu se poradvame i na negohihi
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  8. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Zna4i me dava6.vaprosa e re6en da idva i da me vzema.Pravilno go kaza kakvoto e pisano , taka 4e ne se znae dali me4tite njma da stanat realnost.Da po princip i az sam za Bg , no vse pak kadeto te vodi sarzeto ,ta ako ste i nakrai sveta.
  9. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    E sega ve4e me razbi.kak da ne ti se iska da go zelune6.ODOBRJVAM I TE DAVAM.
  10. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    taka e,a men ot kolko verme taka silno me dupra kum greece,4e napravo ne znam kakvo 6te stava
    Az ei sia 6te mu zvunna na Sarbel,toi samo 4aka6e odobrenieto mi,6te mu kaja da idva o6te neska,ti zemi se razkarasi tam,opravi se da si hubava kato doide:P
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  11. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Ai 6tom i ti odobriava6 zvunkai mu i na NINO da idva neska da me vzima i 6te se sre6tnem po putia s vas:Pili v ritualnata zala,hahahaha
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  12. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Taka ka to gi gledam edin do drug si prili4at , tova e sigurno zaradi grazkata krav.Tamni o4i , tamna kosa i strastni ustni.
  13. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Az vikam da se prizemim na zemjta .Dai da pogovorim za Xatzigianis , Tsalikis - HAHAHA.E tazi ve4er ve4e ste gi sanuvame.
  14. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    haha,oh ne mi se prizimiava hi4,tolkova mi e hubavo...Ama kakvo da se pravi,jivota e jestok
    Kakto i da e,az toia vtoria ne go posnavam,ina4e za Mixalis4o moje da pogovorim,v4era si gledah koncert4eto mu,lele samo niakakvi malki momi4enca i mom4eta,ama stra6no mnogo hora i mu znaiat vsi4ki pesni naizust...A toi pee kato angel,naistina ima strahoten glas,mn go haresvam..
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  15. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    I na men mi e mnogo hubavo.Da mogem da otidem po skoro v garzia ste e dobre. A Georgos Tsalikis e susto kato tjh mnogo krasiv.V youtube ima dosta negovi klipove. Ima edin klip - Ksenyxtaw i toi tam nakraj e bez drexi.Az na nego sasto imam dosta snimki i trite mu albuma.
  16. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    na Xatzianis skoro si izteglih albuma mu LIVE ot 2006.I tam na vsjka pesen publikata pee s nego ,vaobste mnogo si so obi4at.
  17. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    da be i az si teglia negovi pesni i onia piskat men taka ne mi haresva,az se opitvam da nameria bez publika niakoi pesni,ama niama.
    Giorgos i toi zna4i,oh mn stanah hubavcite sia i nego 6te vzema da izdiria,brat mi 6te poludee s men,dnes sum zapisvala na diskove za sf vsi4ko koeto imam na kompa grucko-pesni,klipove,snimki,prevodi i zaeh 6 diska...S tia 6te stanat 7,haha,luda rabota
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  18. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Da mnogo stanaha, ama kakvo da napravim kato sa krasivi.Sega ste ti kaga to4no koi imam .Vsi4ki sa vse krasavzi i pesnite in sa mnogo hubavi.Hristos Dantis ,giorgos hristou,antonis remos ,panos kiamos,thanos petrelis,nikos vertis i drugi no za tjh razbrah 4e gi znae6 .
  19. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Sakis Ruvas su6to e mn sladuk,maliii,oh mestia se tamhihiSia 6te porursia ne6to na Kiamos i Hrostou v DC++,tam namisram si4ko kakvoto mi triabva
    Last edited by veronika_pooh; 10-30-2006 at 09:58 AM.
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  20. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Az utre zaminavam za Vr., no kato se varna ste pi6a.