Gokhan Turkmen - Ask Lazim

Thread: Gokhan Turkmen - Ask Lazim

Tags: None
  1. Princessx said:

Default Gokhan Turkmen - Ask Lazim

Tenimden gözlerimden söküp almak kolay mı yüreğimden;
    Bir resim kalır bugün, yeni doğan güneş gibi gökyüzünden

Dilim varmaz, kalır durmaz, sonu görmek kolay mı gün geçmeden
    Duvarlardan, koşmalardan, sıkıldım bunaldım tafralardan

Sesim çıkmaz, acım dinmez, seni sevmek kolay mı ta derinden
    Gidip geldim, zarlar attım, aşkta kazanmak kolay mı sevişirken

Dilim varmaz, kalır durmaz, sonu görmek kolay mı gün geçmeden
    Duvarlardan, koşmalardan, sıkıldım bunaldım tafralardan

Aşk lazım, sevmeye yürek lazım, günlerce gülmek lazım,
    Elinden tutmak lazım
    Söz lazım, bitmeyen(yepyeni) bir tat lazım,
    denizler boyunca uzanan kumlarda yatmak lazım

Gelirsen; bir yaz daha benimle, doyarsan ellere
    Benimsen; kapı açık dönersen, çıkarım göklere

2. moonlight89 said:

Tenimden gözlerimden söküp almak kolay mı yüreğimden;........from my body,from my eyes...is it easy to wrest all the things from my heart
    Bir resim kalır bugün, yeni doğan güneş gibi gökyüzünden.....only a photo left today...just like the sun that has just risen

Dilim varmaz,kalır durmaz,sonu görmek kolay mı gün geçmeden..sth stuck in my throat,remains but wiggles,is it easy to foresee the fate without days goin by
    Duvarlardan, koşmalardan, sıkıldım bunaldım tafralardan....I'm sick abt all the walls,all the rush and all this big talk

Sesim çıkmaz, acım dinmez, seni sevmek kolay mı ta derinden....I keep silent,have no salve..you think is it easy to love you deeply?
    Gidip geldim, zarlar attım, aşkta kazanmak kolay mı sevişirken...I hovered,threw lots of dices,you think it's easy to carry the love while spoonin

Dilim varmaz,kalır durmaz,sonu görmek kolay mı gün geçmeden..sth stuck in my throat,remains but wiggles,is it easy to foresee the fate without days goin by
    Duvarlardan, koşmalardan, sıkıldım bunaldım tafralardan....I'm sick abt all the walls,all the rush and all this big talk

Aşk lazım, sevmeye yürek lazım, günlerce gülmek lazım....we need love,a heart to love..we need to laugh for days
    Elinden tutmak lazım....need to hold your hands
    Söz lazım, bitmeyen(yepyeni) bir tat lazım...need to have a voice.....need a brand new taste which will last forever
    denizler boyunca uzanan kumlarda yatmak lazım.....we need to lay down the sands rangin along the sea

Gelirsen; bir yaz daha benimle, doyarsan ellere...if you come,one more summer with me,if you become tired of others
    Benimsen; kapı açık dönersen, çıkarım göklere....if you're mine,the door is open and if you get back...I'll float on air
    Al Aleb Ghaleb