I love Greece!!!!!!!!

Thread: I love Greece!!!!!!!!

Tags: None
  1. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Mackata s prevedenata pesen,sigurno ia ia premestila 6toto ne moga da ia drupna,sorry,6te potursia drugade!Puk moje i niakoi ot foruma da ia prevede,makar 4e az ot dosta vreme 4akam za moita pesni4kaAi 6te se probvam da ia nameria drugade!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  2. I_love_Greece's Avatar

    I_love_Greece said:

    Default

    Oki nqma problem.Az si prevedoh samo pripeva:

    Olo ton kosmo ta ton vapso galazio kai levko
    6te boqdisam celiq svqt v sinio i bqlo
    gia tin Elada tragudao,gia tin Elada pu agapo!
    za Gyrciq peq,za Gyrciq koqto obi4am!


    Gore dolu razbrah za kakvo se pee(pesenta e na nacionalna osnova) mnogo me kefi!
    A ti za koq pesen 4aka6?da ne e nqkoi prevod na Nino :P
    Olo ton kosmo ta ton vapso galazio kai levko,
    gia tin Elada tragudao,gia tin Elada pu agapo!...
     
  3. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Oh,ama ti pozna ot purvia putAma nikoi o6te ne pomagaAz se probvah purvo sama ama ne uspiah ta za tova ia pusnah i si 4akam!Sega si drupnah i edno negovo klip4e i mnogo se kefia,tolkova e sladuk,ehhhh....6to diado ne si e ostanal v GurciaHa-ha
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  4. I_love_Greece's Avatar

    I_love_Greece said:

    Default

    hehe,ami taka si i znaeh 4e e zaradi Nino)) da,mnogo e 4aroven(tuka na taq snimka na avatara ti e golqm sladur) taka e...jenata kato se vliubi i po4va da q interesuva vsi4ko svyrzano okolo myja,ezika na koito govori,pesni,tv seriali(kakto v moq slu4ai))))))))
    Eh,za6to dqdo ti naistina ne e ostanal v Gyrciq,za da moga da ti doida na gosti tam

    P.S. Koq e pesenta na Nino?da q 4uq
    Olo ton kosmo ta ton vapso galazio kai levko,
    gia tin Elada tragudao,gia tin Elada pu agapo!...
     
  5. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Pesenta e "Gia na ime elikrinis" naskoro si drupnah klip4eto i mi se iska6e da razbera kakvo peePo princip sum si svalila i 3-te mu albuma i ima samo 2 pesni,koito ne mi haresvat,drugite sa prosto strahotni!A tazi snim4ica e edinstvenata koiato se subra tuk,a kolko po-sladki ima...abe ne e rabotaMnogo si prava za vlujbvaneto,6toto az se zaribih po vsi4ko grucko zaradi edin kiparec,ina4e ne biah takava fenka,ma ela me vij sia
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  6. I_love_Greece's Avatar

    I_love_Greece said:

    Default

    Ami taka si e!I s men e taka ,dobre 4e te sre6tnah,za da se uspokoq 4e ne sym samo az taka ))) Tazi pesen ne q znam,no 6te q potyrsq da q 4uq Predi malko razglejdah nqkolko snimki na Nino.Ako iska6 da si sloji6 nqkoq druga negova snimka,prati mi q,az moga da q namalq,za da se hvane v ramkite imam takiva programi!6te ti vyrna uslugata,deto mi napravi v4eraA Nino ot Kipar li e?
    Olo ton kosmo ta ton vapso galazio kai levko,
    gia tin Elada tragudao,gia tin Elada pu agapo!...
     
  7. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Iiii,mnogo iako,ama kude da ti pratia snimkite?Abe kiparecut e suvsem drug,az se zapoznah s nego v sf,i imahme ne6ti4koGoliam sladur,ta toi me zaribi po Gurcia puk az v posledstvie otkrih NinoA ti probva li da napi6e6 imeto na tvoia 4ovek v Google ili yahoo ili na seriala,dali niama da izleze ne6to?
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  8. I_love_Greece's Avatar

    I_love_Greece said:

    Default

    Oki! eto ti e-maila mi ivalinda@abv.bg
    prati mi gi,i az 6te gi napravq vsi4kite taka kakto trqbva da sa,za da stavat za avatar.
    Ta zna4i taka za tozi gryk,eiii,ti si imala ne6to s gryk,a az....i tova ne sym imala.ti si po napred!Ama razbiram za6to si se zaribila,normalno e ok,haide
    Olo ton kosmo ta ton vapso galazio kai levko,
    gia tin Elada tragudao,gia tin Elada pu agapo!...
     
  9. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Kompa mi e super baven,i o6te prika4va snimki,ta moje i po-kusni4ko da ti gi pratia,kato stane,ama ti kogato moje6 gi opravi ne se pritesniavai
    A za moiat gruk,ehhhh,samo kato se setia...Hi4 ne sujaliavam vupreki 4e ne be6e mnogo redno...Andreas!Naistina mnogo gotin...Aaaa razme4tah seDano se vidim pak sega kato otida v sf,stiskai palci6te mu hodim na gosti v Kipar...Ha-ha
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  10. I_love_Greece's Avatar

    I_love_Greece said:

    Default

    OK,ne se pritesnqvai,kogato mi go prati6 togava, taman i az 6te imam snimki na Nino a az probvah v google o6te otdavna i mi izlqzoha 5-6 snimki na moq grykama na men razbira se ne mi stiga samo tolkova samo edin sait sym namerila dosega kydeto ima malko info za nego,kolko teji,kolko e visok i t.n.:P
    Uspeh s tvoq gryk!!!razkaji nqkoq i druga podrobnost v e-maila!
    Olo ton kosmo ta ton vapso galazio kai levko,
    gia tin Elada tragudao,gia tin Elada pu agapo!...
     
  11. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Brei,stana nai-posle,goliama muka be6e...
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  12. GirLFriend said:

    Default

    A na men nqma li nqkoi da mi Help-ne s `Efyges` na Mazonakis???? Ili da si q peq kakto az si znam??
    Celuni me s ustni po-hladni,po-sladki ot med.Dai mi nejna otrova,no ne i pregrudki ot led.......
     
  13. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Abe niakuv pi4 ti ia be6e prevel mai,vij temi4kite nadolu,yannis mai be6e
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  14. GirLFriend said:

    Default

    malii mnogo sum zle Vidqh ve4e.Am pisal na grucki choveka.....
    Celuni me s ustni po-hladni,po-sladki ot med.Dai mi nejna otrova,no ne i pregrudki ot led.......
     
  15. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Ne be i na latinski go e napisal 1 red grucki i otdolu ti go e napisal na latinski,goliam pi4
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  16. I_love_Greece's Avatar

    I_love_Greece said:

    Default

    Eiiii,super si taka s toq avatar!Golqmo par4e e toq Nino
    Az toku 6to si izgledah gryckoto mi serial4e i vidqh moq 4ovek i sym adski dovolna i 6tastliva!
    ta taka...radvam se 4e sa ti haresali avatarite!a za prevoda na onazi pesen ne pritesnqvai ako ne moje6 da go nameri6!
    iskam da te pitam za edna druga pak na Kaiti " Sa mahairi me karfonei" ot posledniq i album e,tipi4no grycko sirtaki!6te moje li nqkyde da si namerq teksta i eventualno (ako ima) prevod
    Olo ton kosmo ta ton vapso galazio kai levko,
    gia tin Elada tragudao,gia tin Elada pu agapo!...
     
  17. GirLFriend said:

    Default

    Ti naistina li samo zaradi tozi aktior gledash serial4eto????Az se opitah vednuj d go zagledam,no mi beshe mnoogo skuchen i se otkazah vednaga....
    Celuni me s ustni po-hladni,po-sladki ot med.Dai mi nejna otrova,no ne i pregrudki ot led.......
     
  18. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    E,zna4i i ti si 6tastliva ve4e 6tom si gi vidialaI az samo si vlizam v naikakvi temi deto sum pisla da si gledam avatar4eto,4e ne moga da mu se naradvam))A az pesni4kata sigurna li si 4e taka se kazvaiavno e suvsem nova 6toto ia niama v strani4kite deto obiknovenno tursia!Sia 6te proveria pak!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  19. I_love_Greece's Avatar

    I_love_Greece said:

    Default

    Hehe,ama ti da ne si mi blizna4ka))))))) i az vlizam po 100 pyti na den ,dori i da ne pi6a si 4eta mneniqta i si gledam avatar hehe,a za pesenta....da nova e,ot posledniq album na Kaiti,qvno o6te ne e publikuvana,e ni6to,moje po natatyka da q slojat i neq
    A GirlFriend ,filma si e tipi4en sapunen serial,ne moje da se otre4e,no ne e naiven kato nqkoi drugi latinoamerikanski sapunki,tova im haresvam na gyrcite,pravqt mnogo pou4itelni filmi,ot tozi film ima mnogo istini za jivota,no naistina ot edno gledae ne moje da se razbere to4no za kakvo stava vypros,i az bqh taka,ama kato se zagledah pove4e i mnogo mi haresa,a pyk i sled kato v seriala vleze i Tolis (Stelios Geranis) e togava se izkefih,be6e si liubov ot pryv pogled))))
    Last edited by I_love_Greece; 08-29-2006 at 09:29 AM.
    Olo ton kosmo ta ton vapso galazio kai levko,
    gia tin Elada tragudao,gia tin Elada pu agapo!...
     
  20. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    He-he,tova za lujbovta ot pruv pogled mi haresaIavno pesni4kata o6te ia niama v site-ovete za lirika,ako ia publikuvat vednaga 6te ti ia post-na!Ako ima6 zaglavieto na grucki napi6i go.moje da mi pomogneEh,kolko mi e sladko avatar4eto
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!