Göktan - Her Yanim Ayrilik

Thread: Göktan - Her Yanim Ayrilik

Tags: None
  1. luceen2648 said:

Default Göktan - Her Yanim Ayrilik

Hi!! Can anyone help me translating this song into english, please? Thanks!!

Giden gitdi yürek kaldı peşinde

Mevsim döndü hazan düştü çiçeklere

Kalan bilir kalan susar hep sessizce

Son susan söyler son sözü kalbiyle

Giden gitdi yürek kaldı peşinde

Mevsim döndü hazan düştü çiçeklere

Kalan bilir kalan susar hep sessizce

Son susan söyler son sözü kalbiyle

Her yanım ayrılık her yanım hüzün şimdi

Hep biraz kırık gibi yarım atar yüreğim

Ödül müdür ödünç müdür ağlayan bu yara benim midir

İçimde susmayan çocuk gibi

Ödül müdür ödünç müdür ayrılığın zehirden iksiri

Bardağımda yudum yudum ölüm gibi

Kurtuldu aklım yürek kaldı peşinde

Yalnızlığın hesabını sorarken gece

Sessizliliğimi içimde gizli sözler

Göz yaşı oldu yalnızlığımız sevdiler

Ödül müdür ödünç müdür ağlayan bu yara benim midir

İçimde susmayan çocuk gibi

Ödül müdür ödünç müdür ayrılığın zehirden iksiri

Bardağımda yudum yudum ölüm müdür

2. muge's Avatar

muge said:

Giden gitti yürek kaldı peşinde - The ones who left left, the heart stood behind them

Mevsim döndü hazan düştü çiçeklere - The season has changed, Autumn has fallen on the flowers

Kalan bilir kalan susar hep sessizce - The ones who stay know, the ones who stay (behind) always hush, silently

Son susan söyler son sözü kalbiyle - The one who hushes the last, says the last word with his heart

Giden gitti yürek kaldı peşinde - The ones who left left, the heart stood behind them

Mevsim döndü hazan düştü çiçeklere - The season has changed, Autumn has fallen on the flowers

Kalan bilir kalan susar hep sessizce - The ones who stay know, the ones who stay (behind) always hush, silently

Son susan söyler son sözü kalbiyle - The one who hushes the last, says the last word with his heart

Her yanım ayrılık her yanım hüzün şimdi - I'm surrounded by break-up, by sorrow

Hep biraz kırık gibi yarım atar yüreğim - My heart always beats half like it's broken

Ödül müdür ödünç müdür ağlayan bu yara benim midir - Is it a reward, is it borrowed, is it mine, this wound which cries

İçimde susmayan çocuk gibi - as a child who never hushes inside of me

Hep biraz kırık gibi yarım atar yüreğim - My heart always beats half like it's broken

Ödül müdür ödünç müdür ayrılığın zehirden iksiri - Is it a reward, is it borrowed, this potion of poison of break-up

Bardağımda yudum yudum ölüm gibi - It's in my glass, just like death

Kurtuldu aklım yürek kaldı peşinde - My mind survived, only my heart follows you

Yalnızlığın hesabını sorarken gece - When the night calls loneliness to account

Sessizliliğimi içimde gizli sözler - (I think it is "Sessizliğimin içinde gizli sözler") - Secret words are hidden in my silence

Göz yaşı oldu yalnızlığımız sevdiler - Our loneliness were turned into tears, they liked it

Ödül müdür ödünç müdür ağlayan bu yara benim midir - Is it a reward, is it borrowed, is it mine, this wound which cries

İçimde susmayan çocuk gibi - as a child who never hushes inside of me

Ödül müdür ödünç müdür ayrılığın zehirden iksiri - Is it a reward, is it borrowed, this potion of poison of break-up

Bardağımda yudum yudum ölüm gibi - It's in my glass, just like death
    Söz veriyorum, her şey çok güzel olacak, sadece sen ve ben...

3. luceen2648 said:

Infinite thanks!!!

4. muge's Avatar

muge said:

You're welcome.
    Söz veriyorum, her şey çok güzel olacak, sadece sen ve ben...