ALişAN- VeBaL

Thread: ALişAN- VeBaL

Tags: None
  1. ramy said:

Default ALişAN- VeBaL

Gidişin de bir kötü sözüm oldu mu? Hep içimden unutmadım bildiğim doğruyu Nefesimde sakladım dilime gelen soruyu O kadar emindim ki ben yazmadım sonunu Işıkları söndürdüm resmine bakıp öldürdüm Yüzümü aynaya döndürdüm Ciğerim yandı oturdum ağladım Elimi açıp yalvardım Cama gidip son kez baktım bir yıldız kaydı Ben vebal almadım alan varsa düşünsün Sözümden caymadım cayan varsa düşünsün Gerçek aşk belli oluyor ayakta dimdik duruyor. Gönlüne göre verir hayat. Ben vebal almadım alan varsa düşünsün Sözümden caymadım cayan varsa düşünsün Gerçek kalp belli oluyor dimdik ayakta duruyor. Gönlüne göre verir hayaT

2. arduus said:

Gidişinde bir kötü sözüm oldu mu? Did I reproach you when you left me?
    Hep içimde unutmadım bildiğim doğruyu I never forgot the truth I know, it is still inside of me
    Nefesimde sakladım dilime gelen soruyu I hid in my breath the question which was on the tip of my tongue
    O kadar emindim ki ben yazmadım sonunu I was so sure that I didn't cause the end (of this love)

Işıkları söndürdüm resmine bakıp öldürdüm I turned off the lights, I killed you looking at your picture
    Yüzümü aynaya döndürdüm ciğerim yandı oturdum ağladım I turned my face towards the mirror, I suffered and cried
    Elimi açıp yalvardım cama gidip son kez baktım I raised my hands and begged, I went to the window and looked for the last time
    Bir yıldız kaydı A star fell

Ben vebal almadım alan varsa düşünsün I don't have sin, may it prick the conscience of the one who has
    Sözümden caymadım cayan varsa düşünsün I never broke my promise, may it prick the conscience of the one who have broken it
    Gerçek kalp belli oluyor dimdik ayakta duruyor The true heart (love) distinguishes itself, it never collapses
    Gönlüne göre verir hayat The life always gives after your own heart
    Hiç yara almadan aynadan geçemezsin... (I can provide translations in English, German, Spanish upon request, just add my name in your post and the language you want)