Bak gör - Altan Çetin

Thread: Bak gör - Altan Çetin

Tags: None
  1. Megu said:

Default Bak gör - Altan Çetin

Can someone translate please?

Sonunda Olan Oldu Üzgünüm Ben Gittim

Kararım Kesin O Canım Yılları Boşuna Ziyan Ettim

Sonunda Vakit Doldu Çok Bile Sabrettim

Birgün Anlarsın Elbet Zamanı Gelir Neyini Kaybettin

Kalbim Hala Yerli Yerinde Sorun Yok

Aşık Olur Mu Ki Günün Birinde Yorum Yok

Hayat Seni Yudum Yudum içeceğim Bak Gör

Doya Doya Nasıl Da Keyfini Süreceğim Bak Gör

Kaderime Bir Kahraman Sunar Gibi Yaşayacak Kalbim

Başıma Gelmeyen De Kalmasa Yapacağım Bak Gör

Başıma Gelmeyende Kalmsa Yapacağım Bak Gör

Kalbim Hala Yerli Yerinde Sorun Yok

Aşık Olur Mu Ki Günün Birinde Yorum Yok

Başıma Gelmeyen De Kalmasa Yapacağım Bak Gör

2. arduus said:

Sonunda Olan Oldu Üzgünüm Ben Gittim Finally it happened what was expected and I left
    Kararım Kesin O Canım Yılları Boşuna Ziyan Ettim This is my final decision, I wasted all those years
    Sonunda Vakit Doldu Çok Bile Sabrettim Finally the time is up, I already have been too patient
    Bir gün Anlarsın Elbet Zamanı Gelir Neyini Kaybettin One day you will surely understand what you have lost

Kalbim Hala Yerli Yerinde Sorun Yok My heart is still alive, there is no reason to worry about
    Aşık Olur Mu Ki Günün Birinde Yorum Yok Will it fall in love with someone one day? (literally: no comment) I don't know
    Hayat Seni Yudum Yudum içeceğim Bak Gör Life, I will sup you off (I will enjoy my life), wait and see
    Doya Doya Nasıl Da Keyfini Süreceğim Bak Gör I will enjoy every moment of life, wait and see

Kaderime Bir Kahraman Sunar Gibi Yaşayacak Kalbim My heart will go on living like a hero
    Başıma Gelmeyen De Kalmasa Yapacağım Bak Gör Even if I am in trouble, I will make it happen, wait and see
    Hayat Seni Yudum Yudum içeceğim Bak Gör Life, I will sup you off (I will enjoy my life), wait and see
    Doya Doya Nasıl Da Keyfini Süreceğim Bak Gör I will enjoy every moment of life, wait and see
    Hiç yara almadan aynadan geçemezsin... (I can provide translations in English, German, Spanish upon request, just add my name in your post and the language you want)