siavash ghomayshi - parvaz

Thread: siavash ghomayshi - parvaz

Tags: None
  1. arsi's Avatar

arsi said:

Default siavash ghomayshi - parvaz

http://m.youtube.com/watch?v=Y19MvSSCXaU

من و تو دو تا پرنده تو قفس زندونی بودیم
    جای پر زدن نداشتیم ولی آسمونی بودیم
    ابر و بارونو میدیدیم اما دنیامون قفس بود
    چشم به دوردستا نداشتیم همینم واسه ما بس بود
    اما یک روز اونایی که ما رو با هم دوست نداشتن
    تو رو پر دادن و جاتم یه دونه آینه گذاشتن
    منِ خوش باور ساده فکر میکردم روبرومی
    گاهی اشتباه میکردم من کدومم تو کدومی!
    با تو زندگی میکردم قفس تنگ و سیاهو
    عشق تو از خاطرم برد عشق پر زدن تا ماهُ
    اما یک روز بادِ وحشی رویاهامو با خودش برد
    قفس افتاد و شکستُ آینه افتاد و تَرَک خورد
    تازه فهمیدم دروغ بود دنیایی که ساخته بودم
    دردم از اینه که عمری خودمو نشناخته بودم
    تو تو آسمونا بودی با پرنده های آزاد
    منِ تن خسته رو حتی یکدفعه یادت نیفتاد
    حالا این قفس شکسته راهِ آسمون شده باز
    اما تو قفس نشستم دیگه یادم رفته پرواز
    Last edited by arsi; 01-18-2014 at 09:28 AM.
    My bestieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

2. afsaneh's Avatar

afsaneh said:

Default Siavash Ghomayshi - Parvaz

من و تو دو تا پرنده تو قفس زندونی بودیم --------------------- you and me were two birds imprisoned in a cage
    جای پر زدن نداشتیم ولی آسمونی بودیم ----------------------- didn’t have space to fly but we were ethereal
    ابر و بارونو میدیدیم اما دنیامون قفس بود --------------------- we saw clouds and rain but the cage was our world
    چشم به دوردستا نداشتیم همینم واسه ما بس بود ----------------- we didn’t have an eye on the distances, this was enough for us
    اما یک روز اونایی که ما رو با هم دوست نداشتن ---------------- but one day those who didn’t wanted us together
    تو رو پر دادن و جاتم یه دونه آینه گذاشتن --------------------- flied you away and put a mirror in your place
    منِ خوش باور ساده فکر میکردم روبرومی -------------------- the simpleton credulous me thought you were in front of me
    گاهی اشتباه میکردم من کدومم تو کدومی!---------------------- sometimes I was mistaken which one is me which one is you
    با تو زندگی میکردم قفس تنگ و سیاهو ----------------------- with you I lived in the poky dark cage
    عشق تو از خاطرم برد عشق پر زدن تا ماهُ -------------------- your love erased from my mind the love of flying towards the moon
    اما یک روز بادِ وحشی رویاهامو با خودش برد ------------------ but one day the wild wind took my dreams
    قفس افتاد و شکستُ آینه افتاد و تَرَک خورد --------------------- the cage fell and broke down the mirror fell and cracked
    تازه فهمیدم دروغ بود دنیایی که ساخته بودم --------------------- I found out then the world I had made was a lie
    دردم از اینه که عمری خودمو نشناخته بودم --------------------- what troubles me is that I hadn’t known myself in a lifetime
    تو تو آسمونا بودی با پرنده های آزاد -------------------------- you were in the skies with free birds
    منِ تن خسته رو حتی یکدفعه یادت نیفتاد ----------------------- you didn’t even remember me for a moment
    حالا این قفس شکسته راهِ آسمون شده باز ----------------------- now this cage is broken the sky’s way is open
    اما تو قفس نشستم دیگه یادم رفته پرواز ------------------------ but I sat in the cage, I’ve forgotten how to fly
    "If music be the food of love; play on."
    Shakespeare