Dimos8enis ft. Remis Xantos Thelo Na se Do

Thread: Dimos8enis ft. Remis Xantos Thelo Na se Do

Tags: None
  1. greeksc's Avatar

    greeksc said:

    Default Dimos8enis ft. Remis Xantos Thelo Na se Do

    Does anyone have the greek lyrics to this song??

    please post if you find em...tks.

    http://youtu.be/oVhBmq7ay6Emany

    tks

    found them:

    Στίχοι: Μου λείπουν οι στιγμές που ζήσαμε μα πιο πολύ λειπεί η αγκαλιά σου μωρό μου έφυγες και σβήσαμε εμείς Ζητώ συγνώμη αν παραφέρθηκα αν πίστεψα σε χάδια ψεύτικα μα σαν εσένα άλλη δεν ερωτεύτικα εγώ γεμάτο σπίτι κ' όμως νοιώθω μόνος φίλος κ εχθρός εξελίσσεται ο καιρός αφού περνάει αυτός μα δεν περνάει ο πόνος Η ώρες που περνώ μακριά σου θάνατος (οοοο) εσύ που μ' έλεγες θεό (οοοο) χωρίς εσένα δεν μπορώ (οοοο) θυμάμαι μου έλεγες πώς είμαι η αδυναμία σου (οοοο) γιατί με κάνεις να πονώ (οοοο) σαν απλό περαστικό (οοοο οοοο οο) Θέλω να σε δώ, να σε ξεχάσω δεν μπορώ (οοοο) Θέλω να σε δώ, μες' στα στενά σ' αναζητώ (οοοο) Θέλω να σε δώ, για μιά στιγμή να σε κρατώ (οοοο) Θέλω να σε δώ, μες' στη ματιά σου να χαθώ (οοοο) Απογοήτευση έφαγα με το κουτάλι μόνη διέξοδος η εκδοχή με το μπουκάλι παίρνω την πίκρα μου κ' ότι έχει απομείνει και ξεκινώ μιά μιά νέα αρχή χωρίς εκείνη όλα καλά να πάνε, δεν σου΄φχομαι κατάρες κ΄αφού έτσι το θέλεις, δεν σου ζητάω χάρες η απόφαση δική σου, όπως και ή ζωή σου, τώρα ζήσε με τίς συνέπειες της επιλογής σου Δεν ήταν αρκετά, τα συναισθήματα μου έτσι μου έλεγες και χάθηκες από μπροστά μου μα όσα και να ήταν μάλλον ήταν πιό πολλά απ' τα δικά σου χώρισες δεν σε χώρισα Η ώρες που περνώ μακριά σου θάνατος (οοοο) εσύ που μ' έλεγες θεό (οοοο) χωρίς εσένα δεν μπορώ (οοοο) θυμάμαι μου έλεγες πώς είμαι η αδυναμία σου (οοοο) γιατί με κάνεις να πονώ (οοοο) σαν απλό περαστικό (οοοο οοοο οο) Θέλω να σε δώ, να σε ξεχάσω δεν μπορώ (οοοο) Θέλω να σε δώ, μες' στα στενά σ' αναζητώ (οοοο) Θέλω να σε δώ, για μιά στιγμή να σε κρατώ (οοοο) Θέλω να σε δώ, μες' στη ματιά σου να χαθώ (οοοο)
    Last edited by greeksc; 11-21-2014 at 06:58 PM.