grazki fenove

Thread: grazki fenove

Tags: None
  1. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Zdrastiiii.Otivame zna4i seriozno , mnogo sam navita. Toi klipa e vig tam tezi koito az sam ka4vala na Sarbel - Se pira sovara. Tj njkakva lelka mi izglegda.V smisal ne znam kolko e goljma no izglegda dosta po- vazrastna ot nego.
    Видя ли на старата ни страни4ка тая фил... как се възмущава от нас. I kato ne razbira Bg otkade znae tova i vaobste ot tolkova stranici zasto v naste gleda , da si gleda tam drugite. To dobre 4e tuka si pi6em - tuk dage i zaglavieto e na Bg , taka 4e da si znajt predvaritelno kakvo da o4akvat.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  2. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    ami tia nali be6e pitalatova nai-dulgata temali bilo ne znam si k'voazi otgovorih,ma tia se zasegna niakva,ne mi puka beee,az 6tepravia kakvoto si iskam,nali sum 6ef...vajnoto v tezi temi e infoto daepoleznoza userite,nikoi nikude ne kazva 4e triabva da sepi6a samo na angl,ili 4e ima ograni4enie v straniciteTaka4evsi4ki mogat da si gledat rabotata,a nie 6te si pi6emkakvoto i kakto si iskame,neka i te si otvariat temana tehniasi ezik,nikoi ne gi spira
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  3. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    oh,Velin4e,umiram,ne sa hora tova,ami bogove...Taia mn zle be...i malko tlusti4ka,hahaha,6te mu vzeme6 akula,samo da te vidi,m neee,malko me sumniavada e libov...
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  4. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Da to tova nali si e forum i za gracka muzika , zna4i vsi4ko si e Ok.A ma te ni zavigdat stoto imame 6ans sas na6ite bogove za razlika ot tjh - hihii.
    Da nali i az se 4udj kade sa mu o4ite.Nesto hi4 ne si hodjt.
    Samo na tvoeto skapo ne sme vidjli izgorata , ama i tj ste e njkakva takava.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  5. ludafenka said:

    Default

    Quote Originally Posted by veronika_pooh View Post
    Male moje,to nie verno mn ne sme v 4as,hihi,ama men puk mi e zabavno i bez tova samo gadosti mi se slu4vat,a kato sednam s teb taka da si pi6em mn iako mi stava,tolkova sum happy 4e si namerih srodna du6aS'agapo
    nqma problem 4e go haresvame i dvete,to ne sme samo nie az pone znaq i dosta drugi,as mnogo haresvam i Nikos Vertis,no Nino mi e favorit.ti ot kade si?
     
  6. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Mixalis Xatzigiannis - Pou Einai I Agapi / VBoX7

    поздравиавам ви,Мили4ки,мн ме кефи тая песни4ка
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  7. ludafenka said:

    Default

    [QUOTE=velina;241891]Veroni4ka kakto vinagi si prava , to taka naistina ste ni otkrijt po- lesno Bg fenovete. Ama tj Didka kade se izgubi. Da ne vidj kolko sme otka4eni i da si plu na petite :-)[/QUOT

    ei sladurani,prosto togava mi se naloji da izlqza,mnogo se radvam 4e me vlku4ihte tuk.
     
  8. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Аз знам,чеса страшно много фенките му,ама какво да сеправи,като е най-стахотния бонбон на света,лелелуда сум толкова е сладък!
    Аз съм от Бургас,сега съм в София че тук уча и имах малко изпити,а от Ларнака имам мн прятели,дето учат тук в НСА,страхотниса всички,тези кипарски мъжа да им се на види!!!
    Ами Велинче,мойто малко сладко хади с няква водеща доколко знам,трябва да сепоразровя да я видя що за птица е,ама другоси е Бг хубава жена,хихи
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  9. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Ееее,че как бе,ама ние с Велинчето сме малко лудички(малко ли казах),хихи по наште сладури,та не всеки може да ни разбере
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  10. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    OK Didka .Uspokoih se , stoto neznam otstrani moge da izglegdame - kuku s tezi svoi me4ti
    A Nikos znae6 li nesto za nego da ne bi i toi skoro da se geni.

    Mersi za pozdrav4eto Veroni4ka
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  11. ludafenka said:

    Default

    ami neznam,lele 6te se jeni li?
     
  12. ludafenka said:

    Default

    izobshto ne ste ludi ili ako da i as sam taka,teq garzi ni pobarkaha.
     
  13. ludafenka said:

    Default

    as v kiparvse o6te ne sam hodila,as hodq predimno v severna Garziq
     
  14. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    ти от къде си?че аз малко се обърках,сори за което
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  15. ludafenka said:

    Default

    sestra mi e vijdala Nikos v Atina i kaza 4e e mn sladak i na jivo
     
  16. ludafenka said:

    Default

    as sam si ot sofiq i u4a,studentka sam
     
  17. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Ne be spoko .Prosto pitam . A ne trjbva da se genjt nikogaaaaa.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  18. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    сбърках те с тая мацка дето билавКипар,извинявай,та кажи и на мен от къде си и на колко годинки
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  19. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    еее,какво учиш?дай докато съм тук да си направим една среща
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  20. ludafenka said:

    Default

    vie 4esto li hodite v Garziq?