grazki fenove

Thread: grazki fenove

Tags: None
  1. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Az si izkarah oste po- zle , v 4etene, zastoto izpita mi be6e na deveti.Pogle se sabrahme s kolegite i si go otpraznuvahme ama bjhme malko samo koito bjhme na izpita.ne be6e nisto osobenno. Nisto to sega se zaregdat edni praznici i pak ste si praznuvame.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  2. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Ami da,nadiavam se 4e 6te e po-dobre,6toto az o4akvah da si izkaram po-iako,samo navru6tane minahme prez rilski manastir i tova be6e nai-iakoto ot cialoto putuvane moga da ti pravia snim4ici posle ako iska6 mn e krasivoI taka,sega otivam da pia kafenci 4e ne sum izlizala cial den,aide filakia i do skoro
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  3. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    OK Prijtno kafence.I se obli4ai 4e e studeno:-)
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  4. ludafenka said:

    Default hi

    Zdraveite momi4eta,kak ste?kak izkarahte studentskiq praznik?
     
  5. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Zdrastiiii. Az ne mnogo dobre zastoto trjbva6e da 4eta za izpita .A ti kak izkara?
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  6. ludafenka said:

    Default

    as izkarah mnogo dobre,no sega i men me 4aka zdravo u4ene,referati.....ti v sesiq li si?
     
  7. ludafenka said:

    Default

    a za taya na Nino,prava si 4e sigurno e grozna i shte ya izmestim,nie sme balgarki i pri tova krasivi,garkinite pasti da qdat pred nas,vapreki 4e sam vijdala i dosta hubavi,no sa malko
     
  8. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Da v sesij sam. Mina mi samo edinij izpit , ostavat mi oste 4 no te ve4e sled nova godina.Zna4i ste zaljgame nad u4ebnicite dve4kite:-).Ti kakva specialnost si?
    Znae6 li kakvo oste iskam da te pitam , 4e ti kato ima6 kontakti s greece po- moge da znae6.
    Da znae6 Giorgos Xristou koga e roden i kade to4no , 4e az prerovi6 celia net no nikade ne pi6e ili pone ne e na angliiski .
    Last edited by velina; 12-12-2006 at 11:45 AM.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  9. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Zdr i ot menZna4i imam posledovateli,6te ia biem taia 6matka zaspala 6te mi krade muja tia,amahaNiama stane taiaAide momi4eta stiagaite kufariteVelin4e ti nali svatba 6te razvalia6,kakvo se interesuva6 za drugi uje,a!:P Bazikam se,aide az malko napazar otivam iz studenstski!Cunkam vi!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  10. panselinos's Avatar

    panselinos said:

    Default

    Браво, от лигавене си изтрих собствения пост. Lol!

    A Йоргос Христу е роден преди 28 години, т.е. на 9-и ноември 1978 г. във Волос.
     
  11. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    hehe,slu4vat se takiva ne6ta
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  12. panselinos's Avatar

    panselinos said:

    Default

    Мда, особено когато говоря по телефона и едновременно с това си кликам безцелно с мишката, без изобщо да обръщам внимание какви ги върша. lol
     
  13. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Mnogooo ti blagodarj za informazijta za Jorgos , znae6 li ot koga se nadjvam njkoi da mi pomogne. Goljmo si sladur4e mersi , mersi ,mersiiiii.Celuvki.
    Veroni4ka otkakto vidjh negovite snimki v onij sat koito ti bjh kazala sam gotova da zamenj moj neveren godenik za nego:-), a i Jorgos e sasto mnogo krasiv.Mai se orientirvam kam nego , to Sarbelitos kato se provini taka .
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  14. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    eeeeeee,ti puk mn lesno se otkazva6,6te ima6 i dvamata beAz NINO ne si go davam puk ko 6te da si ima hiliadsa jeni,za drugite niama zna4enieOh si4ki sa tolkova gotini 4e ne zna,ne e istina napravo...Ne otri4em zaslujava si da go zameni6 s tozi bonbon
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  15. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    www.myspace.com/andreaskostantinidis

    Velin4eeee,vij go toia,ohhhhhhh,abe tia niamat krai,6te pukna!!!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  16. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  17. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Veroni4ka aide stiga de sas slabo sarce sam nali znae6. Tova stranata na manekenite li e , naznam napravo njmam dumi. Mnogo e gotin i toi mai e ot fame story .Zasto na6eto ne be6e takova i zasto ot kabelnata puskat samo nai - bezinteresnata grazka tv.
    Az nesto si padnah mnogo po Jorcos , 4e mai ste ima svatba s drug. Vidj li koi mu e rodnij grad , ste si hodj vseki den na plag - hihihi.
    A ima li nesto interesno po magazin4etata v Sf. , to sega sigurno samo namalenij za razlika ot tuk.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  18. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Na myspace moito novoto milo go njma6e predi , sega ste si go razgledam ima i dosta nesta koito pi6e za nego.Az si instalirah edin re4nik i sega ste vidj dali ste moga nesto da si preveda.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  19. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    ehhh,ne znam manekeni li sa kakvi,no niamat krai,ot hubavi po-hubaviMoje i ot FS da e hi4 ne znam,slu4aino popadnah na profila mu i vidiah 4e i toi e mn hubav,kakto vsi4kiPuk za tvoiata svatba,niama problemi,samo az si ostavam kuma pakNie v4era s Gali razglejdahme youtube-to tam ima mn klipove na Mixalis ot koncerti,mn iaki!i kato se omuji6 za Jorcos sus Sarbel4o 6te ste i dvamata jeneni i 6te ste lujbovnici kuv e problema?
    Tuka sia naistina ima mn namaleni stoki,az hi4 niamam pari,no 6te vidia kakvo 6te izmislia,ima mn iaki obuvki i evtini ot estestvena koja,ta iska mi se da se dokarosam za nova godinaTi kakvi planove ima6?Kude 6te hodite?
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  20. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Ami i az sa tova si misleh , no Jorgos mi se vigda mnogo gorest i neznam dali ste mi stignat silite sa Sarbelitos.
    Neznam kak e v Br no tuk vmesto da namaljt stokite gi uveli4avat , a i mjma nisto hubavo i az iskam da si kupj novi botu6ki te moite ot minalata godina ve4e ne sa moderni e vsjka godina nova moda.
    Za nova godina oste nisto neznam. Men ako pita6 mi se hodi razbirase v Garcij gledam ima sega mnogo oferti za nova godina v njkoi restorant i Jorgos da pee tam.
    Paris Hil.moge da si izvika vsi4kite na6i krasavci navednag da i pejt .Moge i da go e pravila i tj nesto si pada po garcite nali godenika i be6e grak.
    I na men mi trjbva edno milion4e samo za tjh da gi vidj vsi4kite navednag , za drugo ne.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss