grazki fenove

Thread: grazki fenove

Tags: None
  1. ludafenka said:

    Default grazki fenove

    ei hora daite da napravim fen klub na Nino,iskate li?trqbva da se saberem pove4ko hora i da organizirame ne6to i posle da go pokanim.....
     
  2. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Ei zdrasti. Vsi4ki grazki gotini pi4ove da idvat pri nas stiga sa gi gledali samo garkinite.
    Ti kak se kazva6 i ot kade si.
    Last edited by velina; 12-01-2006 at 10:24 AM.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  3. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Abe Didka nie si pi6em napravo na otvoreni pisma. To ne e 4at ama nie njkoi dni po tolkova pisma si pi6em 4e stava kato 4at . Taka 4e napravo si natiskai New Reply , to nai mnogo da se pojvi oste njkoi fen.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  4. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Hei,macka,nameri ni nai-posleAz sum predlojila ot mn vreme za fen kluba,taka 4e samo kazvaite kakvi sa iziskvaniata,ako niakoi znae i da se organizirame!Kaji malko info za sebe si naitona,ot kude si,na kolko,4e nie mai sme razprusnati iz ciala Bg i 6te e malko trudni4ko,ta triabva da go obmislim dobreAz sum fen N1,se pak za bude6tia mi muj stava vupros
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  5. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    A ti si ot Sf,az sia vidiah,ot koi kvartal si,az sia sum tuka do kum 10-ti moje da si napravim edna sre6ta,ako iska6
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  6. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    I mene me broite za fen kluba na NINO nisto 4e mag mi e Sarbel , toi NINO mi e kum.A i to na Sarbelitos njma kak da ima fen klub stoto mai ne e tolkova varvegen za moe uspokoenie - hihih
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  7. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Dobre si ti,nie sia kat se suberem ot gotni po-gotina,az kak 6te se klasiram za moito miloNINO,agaph mou,xoris esena de zo!!!Ela,fila me,tha perimeno!!!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  8. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Oxo ste gledam skubane na kosi. Da ne se smej 4e da ne se bij parvo az , sega mu otkrih na moj hubosnik novi snimki s njkakvi tam pregarnat , 4e i po dve navednag pregrasta.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  9. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Aaaa,maha,niama se razberem taka,samo nie imame pravo da izneveriavame,ia da mu stiaga6 ujzdite!A az 6te se bia ne ami...ma toi kat me vidi niama da ima kakvo da mu misli,nie sme rodeni edin za drug,znam az!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  10. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Veroni4ka kakto vinagi si prava , to taka naistina ste ni otkrijt po- lesno Bg fenovete. Ama tj Didka kade se izgubi. Da ne vidj kolko sme otka4eni i da si plu na petite :-)
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  11. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Male moje,to nie verno mn ne sme v 4as,hihi,ama men puk mi e zabavno i bez tova samo gadosti mi se slu4vat,a kato sednam s teb taka da si pi6em mn iako mi stava,tolkova sum happy 4e si namerih srodna du6aS'agapo
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
     
  12. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Zdrastiiiiiiiiiiii.A Veroni4ka ne moge tezi gracki mom4eta samo na nas da vlijt taka . Tolkova sa krasivi. napravo prestapno krasivi .
    i az sam mnogo radostna 4e se namerihme i ima s koi da si govorj. Poli Sagapooo
    Last edited by velina; 12-02-2006 at 10:52 AM.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  13. ALkiSS's Avatar

    ALkiSS said:

    Default

    Голям чат му праскате обаче. Xixixixix
     
  14. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Da ako si ni 4ela lubovnite terzanij v drugata strani4ka. Ti otkade si , kak se kazva6 i na koi grazki pevec si fen.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  15. ALkiSS's Avatar

    ALkiSS said:

    Default

    Ot Plovdiv sam, Aleksandra priqtno mi e. Na Nino nai ve4e
     
  16. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Zdr. Aleks az sam ot Jmbol. E ne moge da bade vseki haresva nai- mnogo Nino. Mnogo e varvegen. Samo az si padam po drug. Moj skap e Sarbel. A koi ti e rezervata .
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  17. ALkiSS's Avatar

    ALkiSS said:

    Default

    Mi te sa nqkolko :P
     
  18. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Da kak pak ne se dosetih 4e njma da sa samo dvama - hihihi. sega v momenta az sam na valna Giorgos Hristou. namerih mu edni snim4ici i nemoga da si go izbij ot glavata. ti otkoga haresva6 grackite pevci hodila li si na njkoi tehen koncert , vigdala li si njkoi na givo. Sory 4e te razpitvam tolkova .
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss
     
  19. ALkiSS's Avatar

    ALkiSS said:

    Default

    Ot mnogo odavna , smisal ot malka o6te. Hodih tazi godina na koncerta na Anna Vissi v Kipar. Vijdala sma Keti Garbi i mislq 4e o6te 2, 3 izpalniteli
     
  20. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    E mnogo hubavo. Az pak predi da otida v Garzij njmah nikakva predstava ot grazki pevci. No sled tova nabarzo nau4ih pevcite , pesnite ...Abe vaobste mnogo mi haresva. A ti da ne givee6 tam sled kato si vigdala dosta ot tjh na givo.
    Monaha esi - Dionyshs Makrhsssss