Yurtta kalan arkadaşlar bana yardım edebilir mi lütfen??

Thread: Yurtta kalan arkadaşlar bana yardım edebilir mi lütfen??

Tags: None
  1. marmaris's Avatar

marmaris said:

Default Yurtta kalan arkadaşlar bana yardım edebilir mi lütfen??

sevgili Türk arkadaşlarım...ben bu sene yurtta kalcam Ankara'da ama orada bişeyi götürmeyipte sefil olmak istemiyorum..ne lazım olur,nelere dikkat etmem gerekir,şunu kesin götür dedğiniz şeyler varsa lütfen benle paylaşır mısınz?pls,pls
    şimdiden teşekkürler!

2. bogazici86's Avatar

bogazici86 said:

marmaris, ben yurtta kalmıyorum ama bu sene kalmayı düşünüyorum çünkü evim ünv.ye uzak. bence en başta çarşaf yastık kılıfı falan götür. yani güven olmaz ne bileyim, temiz olsun hani. benim aklıma şimdilik bu geldi ne kadar yardımcı olur bilmiyorum ama aklıma gelirse daha önemli şeyler yazarım. bu arada ne zaman gidiyorsun?
    *Life is the art of drawing sufficient conclusions from insufficient premises-----

3. marmaris's Avatar

marmaris said:

yarın akşam gidicem yurt bakmaya ama kafam çok karışık ya..canımı sıktı çok..kazanınca da bitmiyo dertler ya..bıktım walla onu yap bunu yap şu belgeyi getir,kazandığına pişman ediolar adamı

4. alp_er's Avatar

alp_er said:

cnm cansucum... seda'nın da dediği gibi bi çarşaf falan götür güven olmaz..
    ama dediğim gibi özele gitsen daha iyi olur:S

5. bogazici86's Avatar

bogazici86 said:

asla böyle şeylerle yorma kafanı. sadece ve sadece tadını çıkarmaya bak. o taktığın şeylerin hepsi hallolur, her şey çok güzel olacak çünkü üniversite ortamı çok güzeldir, üniversiteli olmak da öyle. bir süre tabiki zorluk çekersin alışana kadar ama çok çok kısa sürer emin ol. ondan sonra da mezun olmak istemeyeceksin, ayrıca yurtta kalmak da çok güzel bir şey, kendi başının çaresine bakmayı öğreneceksin bir bakıma. kendine ait bir hayatın olacak. o yüzden sabırlı ol, güzel günlerin olacak eminim.
    *Life is the art of drawing sufficient conclusions from insufficient premises-----

6. gyzemus's Avatar

gyzemus said:

Sadece özel eşyalarını olmazsa olmazlarını götürsen yeter ilk etapta. Çünkü her yurt birbirindern farklı bakarsın duruma daha sonraki aşamalarda neler gerkiyorsa gelip gittikçe tamamlarsın.İLk zamanlar zorluk çekme yeter. Bi de insanlarda her zaman hata payı bırak lütfen.Fırsatçı çok çünkü. Umarım her şey istediğin gibi hatta daha güzel olur.
    gyzx...

7. marmaris's Avatar

marmaris said:

Quote Originally Posted by bogazici86 View Post
    asla böyle şeylerle yorma kafanı. sadece ve sadece tadını çıkarmaya bak. o taktığın şeylerin hepsi hallolur, her şey çok güzel olacak çünkü üniversite ortamı çok güzeldir, üniversiteli olmak da öyle. bir süre tabiki zorluk çekersin alışana kadar ama çok çok kısa sürer emin ol. ondan sonra da mezun olmak istemeyeceksin, ayrıca yurtta kalmak da çok güzel bir şey, kendi başının çaresine bakmayı öğreneceksin bir bakıma. kendine ait bir hayatın olacak. o yüzden sabırlı ol, güzel günlerin olacak eminim.
    saoll canım inşallah dedğinin gibi olur da alışırım bir an önce..babamın cebini ben ondan çok düşünüyom sorun ordan çıkıo

8. marmaris's Avatar

marmaris said:

Quote Originally Posted by gyzemus View Post
    Sadece özel eşyalarını olmazsa olmazlarını götürsen yeter ilk etapta. Çünkü her yurt birbirindern farklı bakarsın duruma daha sonraki aşamalarda neler gerkiyorsa gelip gittikçe tamamlarsın.İLk zamanlar zorluk çekme yeter. Bi de insanlarda her zaman hata payı bırak lütfen.Fırsatçı çok çünkü. Umarım her şey istediğin gibi hatta daha güzel olur.
    çok sağol gizem her çeşit insanla tanışcam mecburum anlayışlı olmaya sanırım çok zor arkadaş bulacağımı sanmıyorum..hemen alışırım gibi gelio ama yinede insan bilmediği yere gidince hafif bi tedirginlik oluyo..ne yapcam,nası olcak gibi..yaşamadan da örenemiceme göre,ben bi yaşayıp bakayım akşam gidiyorum..3-5 gün olmam buralarda sanırım..kendininize iyi bakın sevgili yardımsever arkadaşlarım

9. gyzemus's Avatar

gyzemus said:

Her şey yaşayınca güzel,yaşamaya değer eminim senin için de çok güzel olacak.Kolay gelsin,İyi yolculuklar,forumu 3-5 gün kapatalım olmazsa.Demirbaşlardan biri gidiyo
    gyzx...

10. alp_er's Avatar

alp_er said:

AY CNM yaw hem ağlar hem gider di mi?:d

kınayı getiiir anneeeyy barnağın batııır anneeeyy

11. marmaris's Avatar

marmaris said:

Quote Originally Posted by gyzemus View Post
    Her şey yaşayınca güzel,yaşamaya değer eminim senin için de çok güzel olacak.Kolay gelsin,İyi yolculuklar,forumu 3-5 gün kapatalım olmazsa.Demirbaşlardan biri gidiyo
    hehe..yok gerek yok :P beni unutmaın yeter dönünce yurt noldu sölerim..alper sana da ankara izlenimlerimi anlatırım :P

12. marmaris's Avatar

marmaris said:

Quote Originally Posted by alp_er View Post

senide görürüm ben..ama şimdi üzülenler(yani ben) sonra geri dönmek istemezlermiş

13. alp_er's Avatar

alp_er said:

Quote Originally Posted by marmaris View Post
    senide görürüm ben..ama şimdi üzülenler(yani ben) sonra geri dönmek istemezlermiş
    hmm kimbilir ama izmir'i özlersin bak

14. bogazici86's Avatar

bogazici86 said:

Quote Originally Posted by alp_er View Post

nasıl da dramatikleştiriyorsun mevzuyu! Sen var ya senn!!!

15. alp_er's Avatar

alp_er said:

hahah di mi? çok fenayım ben ,ama dur görürüm ben ünv.ye başlayınca
    evet evet biliyorum

16. wisalias's Avatar

wisalias said:

euheueh, baba olunca anlarsın lafını biliyodum ama ünv.ye gidince anlarsını yeni duydum... hey allahım... şu yeni nesil!!! :P

17. alp_er's Avatar

alp_er said:

ya işte o da o kadar zor bi olay artık
    :d bence baba olmak daha kolay :P haha

18. wisalias's Avatar

wisalias said:

euheuheueh, ben ünv işini hallettim de babalığa var daha... (belki de olmuşumdur ama benim haberim yoktur :P)

19. alp_er's Avatar

alp_er said:

ahaha o da güzel

20. bogazici86's Avatar

bogazici86 said:

ohohohoho, wisalias you're crazy!