Yuvasızlar

Thread: Yuvasızlar

Tags: None
  1. larosa's Avatar

larosa said:

Default Yuvasızlar

can someone tell me whose song is this

Yuvasızlar yuvasızlar boynu bükük yuvasızlar

Ben doğarken alın yazım talihim kara yazılmış
    Silinmez ki sildireyim felek sürün diye yazmış

Nere gitsem hor görünür gözümden yaşlar dökülür
    Sokaklarda hep sürünür benim gibi yuvasızlar

Yuvasızlar ,yuvasızlar boynu bükük yuvasızlar
    Sokaklarda aç perişan benim gibi yuvasızlar

Yuvasızlar, yuvasızlar boynu bükük yuvasızlar

Her gün ayrı bir köşede ağlarım ben içim sızlar
    Başıma toplaşır durur benim gibi yuvasızlar

Her gün ayrı bir köşede ağlarım ben içim sızlar
    Başıma toplaşır durur benim gibi yuvasızlar

Sokaklarda hep sürünür benim gibi yuvasızlar

Yuvasızlar, yuvasızlar boynu bükük yuvasızlar

2. LaaSemaa's Avatar

LaaSemaa said:

Quote Originally Posted by larosa View Post
    can someone tell me whose song is this

Yuva means = nest, but her it means like home

Yuvasızlar yuvasızlar boynu bükük yuvasızlar/Without homes, Without homes sorrowful Without homes

Ben doğarken alın yazım talihim kara yazılmış/My forehead orthografi, luck was written black when i was born
    Silinmez ki sildireyim felek sürün diye yazmış/ it can't plain so i can plain it, the destiny has written that i should live in misery

Yuvasızlar yuvasızlar boynu bükük yuvasızlar/Without homes, Without homes sorrowful Without homes
    Sokaklarda hep sürünür benim gibi yuvasızlar/ they altimes live in miseries in the streets they are without homes like me

Sokaklarda aç perişan benim gibi yuvasızlar/ they are hungry, upset in the streets they are without homes like me

Sokaklarda aç perişan benim gibi yuvasızlar/ they are hungry, upset in the streets they are without homes like me

Her gün ayrı bir köşede ağlarım ben içim sızlar/ everyday I take in a other corner, I cry I'm hurting me inside
    Başıma toplaşır durur benim gibi yuvasızlar/

Her gün ayrı bir köşede ağlarım ben içim sızlar/ everyday I take in a other corner, I cry I'm hurting me inside
    Başıma toplaşır durur benim gibi yuvasızlar/ there comes a buch without homes like me, over to me

Sokaklarda hep sürünür benim gibi yuvasızlar/ they altimes live in miseries in the streets they are without homes like me

Hiii Larosa I did my best