LÜtfen TÜrkÇe - İngİlİzce LÜtfen

Thread: LÜtfen TÜrkÇe - İngİlİzce LÜtfen

Tags: None
  1. baybee-terri said:

Exclamation LÜtfen TÜrkÇe - İngİlİzce LÜtfen

SENİ ÇOK SEVİYORUM BUNU UNUTMA...

seninle tanıştığım için seni sevdiğim için nişanlım olduğun için ve karım olacağın için çok mutluyum.seni gerçekten çok seviyorum.ben hiç kimseyi böyle sevmedim inan bana ve ben hiç kimseye böyle hislerim olmadı..seni çok sevdiğmi bütün dünyanın bilmesini istiyorum ve seninle evlenmek istiyorum..BENİMLE EVLENİRMİSİN HAYATIMIN ANLAMI??seni nasıl sevdiğimi sana olan sevgimi anlatmaya kelimler yetmez inan bana.çok kelimesi varya sevgimin yanında az kalır hiç bir kelime anlatamaz sana olan sevgimi..yarın askere gidiyorum ve sana yalvarıyorum beni hayallerimizi rüyalaramızı isteklerimiz sakın unutma bırakma terketme vazgeçme.bekle beni yarınlar bizim için..ben senden başka hiç kimseye bakmayacağım sevmeyeceğim..her an her saniye her dakika ve her yerde seni düşüneceğim..sen benim herşeyimsin..biz birlikte yaşlanıp birlikte öleceğiz.sen benim alın yazımsın..seni seviyorum ve senin kocan olmak istiyorum...sen hayatımda yaşadığım en güzel şeysin..sana her saniye muhtacım..SENİ SONSUZA KADAR SEVECEĞİM BENİ BEKLE SAKIN VAZGEÇME...

2. lady_issabella said:

İ love you verry much,dont forget this
    İ am happy that ive met you,that i love you,that you are my fiance and happy that you will be my wife.i really love you.İve never loved like that someone and i never felt this way with nobody...İ want the entire world to know how much i love you and that i wanna marry you!WOULD YOU MARRY ME .MY LOVE?..There are inuff words to describe the love that i feel for you..belive me!Tomorow ill go to the army and İ am beging you: Dont forget our desires.our dreams,our hopes!Never gave up on uss!Wait for me...Beutiful days are waiting us!İ promise you i will never and ive neverlook and looked at other person beside you...and nevered loved..as i love you..Every second of my life...every minute i think of you ...You are my everything!We wil get old toghether till death will do us apart!You are the most wonderful and precios thing in my life!İ need you every second...You are the air that helps me live!İ will love you forever please dont gave up on us...Wait for me..