Bulgarian chit-chat off topic discussions (split)

Thread: Bulgarian chit-chat off topic discussions (split)

Tags: None
  1. sweety_09's Avatar

    sweety_09 said:

    Default

    that was addressed to zise_ti_zoi..it is sth about the Hungarian words which he wrote Nothing special
    Само слабите се стремят към порядък-силните владеят хаоса
  2. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Аз знам че на унгарски думата зеле е мн дълга и сложна...ама пък как ми се ходи на екскурзия там...
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  3. sweety_09's Avatar

    sweety_09 said:

    Default

    emi dano da otide6To tova ne te zadaljava da im znae6 ezika
    Само слабите се стремят към порядък-силните владеят хаоса
  4. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    хахаха,да за това аз друго не искамкак мина немския,четох тука че ще те изпитват,аз съм завършила немска...някога отдавна,хахаха
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  5. sweety_09's Avatar

    sweety_09 said:

    Default

    mi na klasnoto imam 5,50 i me izpitva v4era nz kolko mi pisa ama az 6 se borqDovolna sam gore dolu,6te vidim kakvo 6te stane
    Само слабите се стремят към порядък-силните владеят хаоса
  6. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    браво,айде дано е 6 стискам палциех колко е хубаво да си ученииииик...
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  7. velvet_sky's Avatar

    velvet_sky said:

    Default

    hehe bravo na tebe ... btw i az ve4e sum oformena s 6 za godinata *party*
    ii btw pojelavam ti veronika da otide6 v Ungariq na ekskurziq i da si prekara6 extra
  8. velvet_sky's Avatar

    velvet_sky said:

    Default

    haha da to nali si ima edna prikazka .. u4eni4eskite godini sa nai-sladkite
    Edit: to4no sega trugvam da se opravqm za daskalo
  9. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Хахаха,да и си е така, радвайте се щото найстина си е най-яко там...аз вчера завърших и университета...мн гадно
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  10. Zise_ti_zoi's Avatar

    Zise_ti_zoi said:

    Default

    Quote Originally Posted by veronika_pooh View Post
    Аз знам че на унгарски думата зеле е мн дълга и сложна...ама пък как ми се ходи на екскурзия там...
    Káposzta е зеле.

    Аз днес съм много щастлив.
    하늘의 별 따기...
    등잔 밑이 어둡다!
  11. sweety_09's Avatar

    sweety_09 said:

    Default

    oh mnogo sa sladki u4eni4eskite godini,no ne to4no sega v kraq na godinata i osobeno ako ima6 problemi po nqkoi predmeti,v nqkoi slu4ai i konflikti s u4itelite
    Az pak predi malko se pribrah,napravo e ujasno da hodi6 sledobqd,bqh go zabravila..no pone e samo dnes:P

    Ti pak za6to si 6astastliv?
    Само слабите се стремят към порядък-силните владеят хаоса
  12. Zise_ti_zoi's Avatar

    Zise_ti_zoi said:

    Default

    Мързи ме да го преписвам. Ето, виж тук защо.

    http://www.allthelyrics.com/forum/ar...ussion-27.html
    하늘의 별 따기...
    등잔 밑이 어둡다!
  13. velvet_sky's Avatar

    velvet_sky said:

    Default

    Oh mi da ti kaja ot edna strana e hubavo da sum vtora smqna, 4e pone malko pove4e spq sutrin .. ma svur6vam kusno, i celiq den mi otiva e taka ... no kakto i da e ... pone sega sme kraq na god, a do godina 6te sum samo 1 ( uhm pone taka mislq de )
    iii btw zise :] ... hehe bravo na tebe uffff az puk s matematika imah problemi :[ .. na mene li4no mi ostavat o6te nqkolko izpitvaniq i svur6vam *party*
  14. sweety_09's Avatar

    sweety_09 said:

    Default

    браво на тебе-b предполагам че е 5 по наши стандарти хахахИ по математика щом си завършил след като толкова я мразиш,значи има надежда и за мен..Днес мойта по математика ми съобщи,че в понеделник пак ще правя класно,което значи че този път нямам право на грешки и трябва да науча,но нз кога щот събота и неделя съм на Пловдив:d
    Само слабите се стремят към порядък-силните владеят хаоса
  15. sweety_09's Avatar

    sweety_09 said:

    Default

    Quote Originally Posted by velvet_sky View Post
    Oh mi da ti kaja ot edna strana e hubavo da sum vtora smqna, 4e pone malko pove4e spq sutrin .. ma svur6vam kusno, i celiq den mi otiva e taka ... no kakto i da e ... pone sega sme kraq na god, a do godina 6te sum samo 1 ( uhm pone taka mislq de )
    Еми точно затова е кофти,щот ти отива целия ден в разправии от училището,друго си е сутрин,нищо че трябва да се става рано,но поне до обяд вс ти е свършило
    Аз още нямам предмети по които със сигурност да съм оформена-може би само химия и английски.по др никой нищо не казва
    Само слабите се стремят към порядък-силните владеят хаоса
  16. velvet_sky's Avatar

    velvet_sky said:

    Default

    haha az to4no tva mislih da pita dali B e 5, puk A da e 6
    i kvo na4i taq po mat 6e ti dade vtoro klasno verno :O ... hmm tva na4i si e vtori 6ans za hubava ocenka uspeh , haha dokato si v Plovdiv 6e re6ava6 zada4i na4i :]
  17. velvet_sky's Avatar

    velvet_sky said:

    Default

    dam taka si e, po-dobre purva i posle ima6 pove4e vr
    hmm mi te ve4e bi trqbvalo da vi kazvat, 6toto ve4e edna sedmica i krai
    btw kolko ima6 po angliiski i po himiq
    az tazi godina nqmah himiq :]
  18. sweety_09's Avatar

    sweety_09 said:

    Default

    mi da,ostana o6te edno momi4e ot moq klas koeto ne e pravilo klasno i v ponedelnik sam s neq lelee s matematika 6te kandidatstvam dogodina i mi trqbva ocenkata,a az v posledno vreme mnogo se otpusnah i se izlojih na minaloto klasno sega 6te se spravq po4nah da u4a,a v Plovdiv tova mi e parvata grija da znae6
    Само слабите се стремят към порядък-силните владеят хаоса
  19. velvet_sky's Avatar

    velvet_sky said:

    Default

    hehe nali i az taka si pomislih, 4e kato hodi6 v Plovdiv nadali 6te ti e do tazi matematika
  20. Zise_ti_zoi's Avatar

    Zise_ti_zoi said:

    Default

    Да, B = 5; A = 6 :d

    Всъщност , аз преди не я мразех толкова математиката. Намразих я покрай учителката Иначе по профил математика учим наистина весели неща, :d които всъщност понякога ми харесват. То си личи и от последните ми оценки 5 по профил, и 3 по обикновенната. :d
    하늘의 별 따기...
    등잔 밑이 어둡다!