Florin Salam Tu Esti Comoara Mea *

Thread: Florin Salam Tu Esti Comoara Mea *

Tags: None
  1. Mizz_B said:

    Default Florin Salam Tu Esti Comoara Mea *

    Sunt cel mai norocos din lume
    Ca te-am intalnit pe tine
    Eu iti dau inima mea
    Sa fii jumatatea mea

    Sunt cel mai norocos din lume
    Ca te-am intalnit pe tine
    Eu iti dau inima mea
    Sa fii jumatatea mea,viata mea,viata mea

    Tu esti comoara mea,vei fi toata viata
    Nimic pe'acest pamant,ca tine nu-i mai scump
    Nici toti banii din lume,nu-i mai de pret ca tine
    Si maine de'as muri eu tot te voi iubi

    Tu esti comoara mea,vei fi toata viata
    Nimic pe'acest pamant,ca tine nu-i mai scump
    Nici toti banii din lume,nu-i mai de pret ca tine
    Si maine de'as muri eu tot te voi iubi,viata mea
    .................................................. ...................
    Tu esti totul pentru mine,cat as face pentru tine
    Necazuri si bucurii am cu cine le-mparti,oooo
    Tu esti totul pentru mine,cat as face pentru tine
    Necazuri si bucurii am cu cine le-mparti viata mea,viata mea

    Tu esti comoara mea,vei fi toata viata
    Nimic pe acest pamant,ca tine nu-i mai scump
    Nici toti banii din lume,nu-i mai de pret ca tine
    Si maine de'as muri eu tot te voi iubi

    Tu esti comoara mea,vei fi toata viata
    Nimic pe acest pamant,ca tine nu-i mai scump
    Nici toti banii din lume,nu-i mai de pret ca tine
    Si maine de'as muri eu tot te voi iubi,vïata mea..
     
  2. stefana-victoria's Avatar

    stefana-victoria said:

    Default

    Sunt cel mai norocos din lume - I am the luckiest from world
    Ca te-am intalnit pe tine - That I met you
    Eu iti dau inima mea - I give you my heart
    Sa fii jumatatea mea - For you to my half

    Sunt cel mai norocos din lume - I am the luckiest from world
    Ca te-am intalnit pe tine - That I met you
    Eu iti dau inima mea - I give you my heart
    Sa fii jumatatea mea,viata mea,viata mea - For you to my half, my life, my life

    Tu esti comoara mea,vei fi toata viata - You are my treasure, you will be all my life
    Nimic pe'acest pamant,ca tine nu-i mai scump - Nothing in this world is more valuable than you
    Nici toti banii din lume,nu-i mai de pret ca tine - Not even all the money in the world are more valuable than you
    Si maine de'as muri eu tot te voi iubi - And even if I die tomorrow I will still love you

    Tu esti comoara mea,vei fi toata viata - You are my treasure, you will be all my life
    Nimic pe'acest pamant,ca tine nu-i mai scump - Nothing in this world is more valuable than you
    Nici toti banii din lume,nu-i mai de pret ca tine - Not even all the money in the world are more valuable than you
    Si maine de'as muri eu tot te voi iubi,viata mea - And even if I die tomorrow I will still love you, my life
    .................................................. ...................
    Tu esti totul pentru mine,cat as face pentru tine - You are everything for me, I would do anything for you
    Necazuri si bucurii am cu cine le-mparti,oooo - I have with whom to share troubles and happiness, oooo
    Tu esti totul pentru mine,cat as face pentru tine - You are everything for me, I would do anything for you
    Necazuri si bucurii am cu cine le-mparti,viata mea,viata mea - I have with whom to share troubles and happiness, my life, my life

    Tu esti comoara mea,vei fi toata viata - You are my treasure, you will be all my life
    Nimic pe'acest pamant,ca tine nu-i mai scump - Nothing in this world is more valuable than you
    Nici toti banii din lume,nu-i mai de pret ca tine - Not even all the money in the world are more valuable than you
    Si maine de'as muri eu tot te voi iubi - And even if I die tomorrow I will still love you

    Tu esti comoara mea,vei fi toata viata - You are my treasure, you will be all my life
    Nimic pe'acest pamant,ca tine nu-i mai scump - Nothing in this world is more valuable than you
    Nici toti banii din lume,nu-i mai de pret ca tine - Not even all the money in the world are more valuable than you
    Si maine de'as muri eu tot te voi iubi,viata mea - And even if I die tomorrow I will still love you, my life