SEVGILIM Benimm.

Thread: SEVGILIM Benimm.

Tags: None
  1. Jannah Aynur said:

Arrow SEVGILIM Benimm.

Merhaba !

Can someone please translate this, or a few sentences ?
    Or is it maybe a song ?
    I'm sorry, I don't speak good Turkish ..

Optumm.

Bir gordugum anlasana asik oldum. Gozlerine baktigimda kendimi buldum;
    Tek bir engel var di bende cok uzaktaydin. Ama seni bir tek seni icimde yassattim.
    *
    Bilemezdik severek ayrilacagimizi. Bilemezdik bir birimiz’den kopacagimizi
    Geri donmessen hic dusunmeden geri dönnerim. Cunku seni bir tek seni canimdan cok severim.
    *
    Istedigim istedigim tek sey sendin. Inan bana sevdigim bir tek sendin.
    Sendin benim hayatima anlam katan. Yasama nedenim olan, Oyle bir girdin ki kalbime cikmamak uzere yerlestin bu yurege.
    Ne kadar isterdim yaninda olmak sana sarilmak, gozlerinin icine bakarak, seni seviyorum demeyi.
    Ne cok isterdim bir bilsen. Aylar gecti sevdigim bekliyorum, hala icimde bir umut tasiyorum.
    Guzel gunleri sanki tekrar yasayacagiz. Senle birlikte oyle mutlu olacagim.
    *
    Her zaman kalbimde tasidim seni. Kimseler, kimseler alamadi yerini.
    Olmadi, senin kadar sevmedi beni, aylardir seni bekliyorum.
    Hep bir umut tasiyorum icimde. Belki bir gun, belki bir gun yeniden
    karsilasir ve yeni bir sayfa acip yarim kalan askimizi sonsuza dek yasariz diye.
    *
    En sonunda, en sonunda karsilastik ve anladim’ki sen de beni seviyorsun.
    Oyleyse oyleyse neyi bekliyoruz. Bana geri don de; hic dusunmeden gelirim sevdigim.
    Senden bir tek ve sunu bekliyorum, bana geri don; bana geri don ne olursun sevgilim seni cok ama cok seviyorum.
    *
    Hep sevdim ve hep’de sevecegim. Onca acilar cektik’ki bide direndik ama yinede, yinede icimizde yassattik sevgimizi. Baksana onca aylar gecmis ve biz hala yenilmemissik birtanem.
    Hadi hadi sevgilim ellerini uzat’ta; korkma korkma hic bir zaman birakmam seni bir daha!!!!!
    *

Bana geri DÖN’DE*; bu yüzükleri mutlulukla takalim.
    Sevgilim.

2. leaden's Avatar

leaden said:

Bir gordugum anlasana asik oldum. Gozlerine baktigimda kendimi buldum;
    + my peerless understand that i fell in love. when i look at your eyes, i found myself

Tek bir engel var di bende cok uzaktaydin. Ama seni bir tek seni icimde yassattim.
    + there was only a handicap for being together us, you was so far from me. but you was living inside me, only you inside myself.

*
    Bilemezdik severek ayrilacagimizi. Bilemezdik bir birimiz’den kopacagimizi
    +we didn't know to leave each other as we loved each other. we didn't know to be away each other.

Geri donmessen hic dusunmeden geri dönnerim. Cunku seni bir tek seni canimdan cok severim.
    + if you don't go back to me, i never think something about that, i just will go back to you.

*
    Istedigim istedigim tek sey sendin. Inan bana sevdigim bir tek sendin.
    + all i wanted, all i wanted is just you. believe me darling, there is only you

Sendin benim hayatima anlam katan. Yasama nedenim olan, Oyle bir girdin ki kalbime cikmamak uzere yerlestin bu yurege.
    + just only you gave a maening to my life. you are my reason to survive, you are inside my heart as never be out from my heart

Ne kadar isterdim yaninda olmak sana sarilmak, gozlerinin icine bakarak, seni seviyorum demeyi.
    + how much i want to be near you and entwine you and say i love you as i look at your eyes.

Ne cok isterdim bir bilsen. Aylar gecti sevdigim bekliyorum, hala icimde bir umut tasiyorum.
    + can you see that how much i want, month is passed darling i still wait, i still carrying a hope inside of me

Guzel gunleri sanki tekrar yasayacagiz. Senle birlikte oyle mutlu olacagim.
    + as if we will live good days. i will be happy with you

*

Her zaman kalbimde tasidim seni. Kimseler, kimseler alamadi yerini.
    + i always carryed you on my hearth, no one, no one, couldn't be on your place

Olmadi, senin kadar sevmedi beni, aylardir seni bekliyorum.
    + didn't be, no one didn't love like you, i am waiting you and mouth is passing

Hep bir umut tasiyorum icimde. Belki bir gun, belki bir gun yeniden
    + i always carrying a hope inside of me. may be one day, may be one day again

karsilasir ve yeni bir sayfa acip yarim kalan askimizi sonsuza dek yasariz diye.
    + may be we can be together and we can go on you our missing love forever
    *
    En sonunda, en sonunda karsilastik ve anladim’ki sen de beni seviyorsun.
    + finally, finally we met each other and i understood that you love me too

Oyleyse oyleyse neyi bekliyoruz. Bana geri don de; hic dusunmeden gelirim sevdigim.
    + so what are you waiting for. go back to me and i come to you darling as never think someting else

Senden bir tek ve sunu bekliyorum, bana geri don; bana geri don ne olursun sevgilim seni cok ama cok seviyorum.
    + i am waiting just that go back to me, please go back darling i love you so much

*
    Hep sevdim ve hep’de sevecegim. Onca acilar cektik’ki bide direndik ama yinede, yinede icimizde yassattik sevgimizi. Baksana onca aylar gecmis ve biz hala yenilmemissik birtanem.
    + i loved you and i will always love you. we did let to survive our love against everyting

Hadi hadi sevgilim ellerini uzat’ta; korkma korkma hic bir zaman birakmam seni bir daha!!!!!
    + let's give your hand, don't scare darling i will not give up from you

Bana geri DÖN’DE*; bu yüzükleri mutlulukla takalim.
    Sevgilim.

+ just say go back; i will put on the rings with the pleasure
    sweetheart

3. Jannah Aynur said:

Teshekurrrrr ! Thank you so much !! I owe you ! xx