Bu ne güzellik böyle

Thread: Bu ne güzellik böyle

Tags: None
  1. BerkantAyberk said:

Default Bu ne güzellik böyle

Arkadaşlar bu siteyi yeni farkettim. Ne kadar güzel bir yardımlaşma var burada. Ayrıca görüyorum ki başka milletlerden arkadaşlar güzel türkçemizi öğrenmeye çalışmaları beni çok mutlu etti çünkü dünyanın en güzel ve zor dillerinden bir tanesi türkçemiz. Öğrenmek isteyenlere yardım eden bütün arkadaşlarımızı samimiyetle tebrik ederim. Benim de bir katkım olsun istedim. Ben bilgisayar programcısıyım elimden ancak program yapmak gelir. Çalıştığım şirkette yazılım departman başkanıyım. Herkes bildiği konuda yardım edebilir dolayısıyla eğer Türkçemizi öğrenmek isteyen arkadaşlara yararlı olabilecek veya ingilizceyi geliştirmek için gerekli bir program yazmamı isterseniz seve seve hazırlarım.
    Kıymetli vakitlerini insanlara hizmet için kullanan herkese teşekkür ediyorum.

2. aksios said:

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Elimizden geldiğince Türkçemizi öğrenmek isteyen arkadaşlara yardım etmeye çalışıyoruz. En başta burası sadece şarkıları çevirmekte kullanılan bi forumdu ancak o kadar çok Türkçe öğrenme meraklısı oldu ki, Türkçeye dair de sorular sorulmadan edilemedi. Sonuç olarak biz her yönde onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz, yardım teklifiniz için de teşekkür ederim. Nasıl yardımınız dokunur ben tam olarak bilemem, siz bi araştırın, görün forumu belki kafanızda birşey canlanır. Şimdiden teşekkürler bu ilginize. İyi günler!

3. BerkantAyberk said:

Hoşbulduk Aksios. İngilizcemi geliştirmek için internette dil sitelerinde sörf yaparken karşılaştığım sitenizi keyifle inceledim. Sitenizi dedim çünkü sitenin asıl sahipleri sizlersiniz. Sizler yazmasanız ne kıymeti kalır forumların. Hele birde sözkonusu Türkçenin gelişmesine katkıda bulunan yazılar olunca sevinmemek elden değil. Ayrıca o güzelim türkçe şarkılarımızı sayenizde ingilizce olarak mırıldanmak da ayrı bir keyif veriyor insana. Hepinize teşekkür etmek istiyorum

4. aksios said:

=) Bilmukabele efendim... Nasıl oldu şimdi o kadar Türkçeden bahsettik, gelişmesinden ve ben Arapça birşey söylüyorum. =)