lütfen yardımcı olur musunuz ,kısa bir çeviri :(

Thread: lütfen yardımcı olur musunuz ,kısa bir çeviri :(

Tags: None
  1. nessundorma1313 said:

Default lütfen yardımcı olur musunuz ,kısa bir çeviri :(

Arkadaşlar..
    Bu kısa yazıyı bana ingilizceye çevirebilirseniz çok sevinirim..Şimdiden teşekkür ederim..

( Bu sayfa en iyi dostum için açıldı.Kendisi bir çok erdemlere sahipti ama en büyük özelliği çok büyük bir sanatçıydı.O büyük bir kalbe sahipti ve tüm insanlara kalbinde bir yer vermişti.Yalandan,yalancılardan nefret ederdi..Doğru ve çok dürüst bir insandı..Onu anlatacak sözleri bulamıyorum çünkü anlatılmaz bir insandı..ben onun gibi şiir yazamam,yada edebi konuşamam...Ama şöyle söyleyebilirim onun için,onu kardeşim gibi,canım gibi seviyorum,yaşaması için her an dua ediyorum.
    O hala komada,yoğun bakımda yaşamak için savaşıyor.Ailesi,arkadaşları,sevdikleri hatta onu sevmeyenler bile onun yaşaması için dua ediyor.

Ben onun en iyi dostuyum,bu onura sahip oldum. bilgisayarında tesadüfen bu videoları buldum.Dostumun güzel kalbini herkes bilsin diye bu mediaları yayınlıyorum.Bu videolar onun için ve onun anısına...)

benim can dostum bir bayan benim gibi ve hala komada..yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.
    Last edited by nessundorma1313; 10-14-2008 at 03:09 PM.

2. Koukla's Avatar

Koukla said:

nice nick

This page has been opened for my best friend. She had so many virtues but the her biggest virtue was to be a great artist. She had a great heart and gave all the human beings a place in her heart. She hated lies and liars. She was a very righteous and honest person. I can't find the words to describe her because she was indescribable. I can't write poems or speak literarily like her..But I can say that I love her like my sister, I love her with all my heart. I pray every moment for her to live.
    She is still in coma, fighting to survive in intensive care.

Her family, friends, the ones that love her, even the ones that don't love her pray for her to survive.

I'm her best friend, I have this honor. I've found this videos by chance on her personal computer. I'm featuring these media so that everyone learns about my friend's beautiful heart. These videos are for her and to her memory.

****Cok uzucu, umarım en kısa zamanda komadan cıkar.......