Can someone please translate this article???

Thread: Can someone please translate this article???

Tags: None
  1. Sengun's Avatar

Sengun said:

Default Can someone please translate this article???

GEÇEN HAFTALARDA ALİŞAN İLE GÖRÜNTÜLENEN ŞARKICI ŞEBNEM BAL, 'ALİŞAN ADAM GİBİ ADAMDIR AMA BENİM SEVGİLİM DEĞİL' DEDİ..
    Bülent Ersoy ve Seda Sayan'a vokalistlik yapan Şebnem Bal 'Yangın Kızılı' adlı albümü ile müzik piyasasına girdi. Adı Alişan ile aşk dedikodularına karışan Bal, 'Sadece arkadaşız' dedi.

* İlk albümünüz. Dinleyici bu albümde ne bulacak?

Hayatın her parçasından bir şeyler kattık albümümüze. Aşk, hüzün, eğlence... Herkes kendinden bir şeyler bulacak.

* Bülent Ersoy ve Seda Sayan ile nasıl tanıştınız?

Üsküdar Musiki Cemiyeti'ne başlamama da sebep olan yakın arkadaşım Yelda o dönemde Bülent Ersoy'un vokalistliğini yapıyordu. Onun vasıtası ile Bülent Ersoy ile tanıştım. Bir dönem bir TV kanalında sunucu yardımcılığı yapıyordum. Seda Sayan ile de öyle tanıştım.

* Hangisi ile çalışmak daha kolay ya da zevkli?

Eğer işinizi doğru yaparsanız iki isimle de çalışmak gayet kolay ve zevkli. Tabii ki her işte olduğu gibi bu işin de zorlukları var. İki büyük marka ve siz o markaları temsil ediyorsunuz.

* Albümde Alişan ile düet yaptınız. Geçenlerde de birlikte görüntülendiniz. İddia edildiği gibi aranızda aşk ilişkisi var mıydı?

Alişan bana en fazla destek veren sanatçılardan biri ama benim sadece arkadaşım. Alişan adam gibi bir adamdır. Eğer benim arkadaşım ve dostum olmasaydı, tam evlenilecek ve aşk yaşanabilecek bir erkek.

2. se_miso_kai_se_agapo's Avatar

se_miso_kai_se_agapo said:

here u re...

GEÇEN HAFTALARDA ALİŞAN İLE GÖRÜNTÜLENEN ŞARKICI ŞEBNEM BAL, 'ALİŞAN ADAM GİBİ ADAMDIR AMA BENİM SEVGİLİM DEĞİL' DEDİ../Şebnem Bal,the singer,who was seen with Alişan said:Alişan is a guy who s like a real guy but not my lover.
    Bülent Ersoy ve Seda Sayan'a vokalistlik yapan Şebnem Bal 'Yangın Kızılı' adlı albümü ile müzik piyasasına girdi./Şebnem Bal who s vocalist of Bülent Ersoy and Seda Sayan,entered to music market with her album,'Red of fire'. Adı Alişan ile aşk dedikodularına karışan Bal, 'Sadece arkadaşız' dedi. /Bal who s talked about in love with Alişan said:We're just friends.

* İlk albümünüz. Dinleyici bu albümde ne bulacak? /It's your first album.What will listeners find in this album?

Hayatın her parçasından bir şeyler kattık albümümüze./We put something from every pieces of life into our album. Aşk, hüzün, eğlence.../Love,sadness,fun... Herkes kendinden bir şeyler bulacak./Everyone will find something from themselves.

* Bülent Ersoy ve Seda Sayan ile nasıl tanıştınız?/How did you meet with Seda Sayan and Bülent Ersoy?

Üsküdar Musiki Cemiyeti'ne başlamama da sebep olan yakın arkadaşım Yelda o dönemde Bülent Ersoy'un vokalistliğini yapıyordu./My close friend Yelda who was reason for me to begin to Üsküdar Music Community,was the vocalist of Bülent Ersoy. Onun vasıtası ile Bülent Ersoy ile tanıştım./By her,i met Bülent Ersoy. Bir dönem bir TV kanalında sunucu yardımcılığı yapıyordum./I was helper of announcer at a Tv channel. Seda Sayan ile de öyle tanıştım./By this,i met Seda Sayan.

* Hangisi ile çalışmak daha kolay ya da zevkli?/Which one s more easily or enjoyable for workin with?

Eğer işinizi doğru yaparsanız iki isimle de çalışmak gayet kolay ve zevkli./If you do your job truely,it's easy and enjoybale to work with both. Tabii ki her işte olduğu gibi bu işin de zorlukları var./It has hard sides like at every job,of course. İki büyük marka ve siz o markaları temsil ediyorsunuz./Two,big trademarks* and u represent them.

* Albümde Alişan ile düet yaptınız./You had a duet with Alişan in the album. Geçenlerde de birlikte görüntülendiniz./You,two were seen together. İddia edildiği gibi aranızda aşk ilişkisi var mıydı?/As it's claimed,you had a love relation between each other?

Alişan bana en fazla destek veren sanatçılardan biri ama benim sadece arkadaşım./Alişan is one of singers who supported me mostly but he's just my friend. Alişan adam gibi bir adamdır./Alişan is a guy who s like a real guy . Eğer benim arkadaşım ve dostum olmasaydı, tam evlenilecek ve aşk yaşanabilecek bir erkek./If he wasnt my friend and pal,he's totally like a guy who can be had love and got married with.

*trademark s used for to mean how big and famous names they re to work with.

3. Sengun's Avatar

Sengun said:

Thank You se_miso_kai_se_agapo

4. se_miso_kai_se_agapo's Avatar

se_miso_kai_se_agapo said:

u re welcome; )