jskdjlasdkj

Thread: jskdjlasdkj

Tags: None
  1. lorkenobre said:

    Default jskdjlasdkj

    adadadad
    Last edited by lorkenobre; 02-02-2009 at 04:01 AM.
     
  2. palombo said:

    Default

    Agaphmenh mou Diana,
    Fadazomai poso omorfa tha xamogelas otan diavaseis to gramma mou. Exei perasei arketos kairos apo otan se afhsa monh. Mou leipeis apo to prwto deuterolepto pou se exasa.

    Den borw na stamathsw na se agapw kai na se skeftomai. To mono pou thelw twra einai na eimai mazi sou kai na se dw estw gia 10 lepta. Ti den tha edina na se dw gia 10 lepta kai na se aggixw kai na se niwsw gia 10 lepta. Omws, xehasa oti ta 10 lepta den tha arketa gia mena na se niwsw. Omws, tha trelainomoun an eixa perasei 10 lepta me sena xerontas oti den prokeitai se aggixw xana. Nai, ayto tha me odhgouse sthn trela…

    Panta hthela na eimai o monadikos pragmatikos erasths pou tha agapouses, panta hthela na eimai ta panta sou gia mia zwh. Panta hthela na gemisw to terastio keno pou apozhtouses apo otan hsoun 1,5 etous. Den exw niwsei pote tetoiou eidous synais8hmata gia kapoion sth zwh mou. Yparxoun polla pragmata se sena kai to parelthon sou pou travhxan thn prosoxh mou kai me eferan konta sou mera me th mera…

    Moirazomai th monaxia mou me thn fwtografia sou. Theorhtika, eisai panta edw mazi mou sto dwmatio mou. Akoma kai otan phgainw gia ypno, yparxei panta kati pou mou thymizei esena, xarh sthn maxilarothhkh pou mou edwses =)

    Gnwrizontas oti den tha eimai mazi sou thn hmera tou Agiou Valentinou me skotwnei=(. Euxomai na borousa na se vgalw exw gia deipno na giortasoume thn hmera tou Agiou Valentinou. Eisai h monh gynaika pou ths ekana potash gamou kai 8elhsa na moirastw th zwh mou. Den 8elw na se xasw pote gia kanena logo agaph mou giati eisai to mono atomo me to opoio borw kai na pernaw kala kai na kanw erwta. Exeis o,ti psaxnw se mia kopela (sxedon o,ti psaxnw :P) , mesa se ligo xroniko diasthma egines o monos logos gia na zw se ayth th zwh. Den borw kai den 8elw na skeftw mia zwh xwris esena. Den tha at kataferw an den vlepw thn xanthoula mou me at galazoprasina matia.

    Prepei na zhsw san to fadasma gia akoma 100 meres. Giati xwris esena den borw na euxaristh8w tipota. Den vriskw kanena nohma h kati na me diaskedazei xwris esena zwh mou. Eisai o logos pou aisthanomai ola ta synaisthhmata. Exw niwsei tosa prwtognwra synaisthhmata me sena kai panta niwthw etsi kai sto mellon.

    Sou stelnw to pulover mou opws htheles prin fygw. Twra kanw ayto pou eprepe na kanw prin apo 1 mhna. Anapneuse th myrwdia mou loipon giati ayto kanw kathe fora pou paw gia ypno: anapnew th myrwdia sou apo th maxilarothhkh sou.

    Tha perasoume to kalytero kalokairi mazi latreia mou. Xekinhsa mia nea zwh me sena kai thelw na zhsw at panta me sena apo twra mexri to telos ths zwhs mou mwro mou. Tha sou kanw protash gamou akoma mia fora.Tha me pantreuteis?