Elitni Odredi - Krivi smo oboje (Translatiooon pleaase :)

Thread: Elitni Odredi - Krivi smo oboje (Translatiooon pleaase :)

Tags: None
  1. nathalie. said:

    Default Elitni Odredi - Krivi smo oboje (Translatiooon pleaase :)

    ref: Sklanjam te oblake jer suza dosta je,
    srce odustaje,al jos uvek cujem tvoje korake,
    jer nisam ja nisi ni kriv ti,
    sinoc grad reko je nama da krivi smo oboje.

    Kad me ljubav zgazi,zivot mi se zgadi,
    kolko god da pazim nesto iza ledja radis.
    Kad si sinonim za dobro,okruze te lose,
    ne znam kako bih to podneo da te drugi loze...
    Zivim takav zivot,verovo sam jednom,j
    edva sam preziveo,vise ne znam sta je vredno.
    Pokrene me taj sjaj u ocima tvojim,
    kazem ono bye bye jer se ne bojim.
    Znam kako je kad ostanes sam,
    jer namerno sam ostajao sam vise puta
    pa znam koliko vredim i sta mi je potrebno sad
    da budem ok,znaci vidimo se odoh napolje sad..

    ref

    Mala,ja znam da znas gde smo stali i zbog cega,
    nije to samo prevara ima tu bas svega,
    ej od dana kad si mi se klela da me mnogo volis,
    do dana kad za mene vise ne postojis,
    prava ljubav ili ne, rano sam se ja opustio
    i ja sam kriv zato sto sam sebi ovo dopustio.
    Pogledaj nebo - zvezde ne pricaju o tebi vise,
    pricace o nekoj drugoj posle ove kise.
    Znam, jedno je srce koje zivi, koje srecno kuca,
    drugo je srce koje voli, koje na pola puca.
    Sta je prava ljubav, mala, dotle nisi dosla,
    za mene je ova kisa prosla, ej...

    ref:

    Ponoc, preklopljene kazaljke, ja znam na koga mislis,
    kazes da sam sada taj za koga zivis,
    tvoj pogled osetim gde god da se pomerim,
    ti zivis u meni to ne mogu ja da promenim.
    Ja znam da talenat smo da stvari pokvarimo,
    treba jedan pogled,jedno srce,pa da se popravimo.
    Mnogi mi sude jer jos jednu sansu dao sam ti,
    kazem da cute, presli smo preko svih lazi,
    posle sloma sunce sija, opet je nase vreme,
    srce pise nova pisma, glava smislja nove seme,
    jaci sam i kao takav teze lomim se.
    Ja volim sto volim te, zato krivi smo oboje.
    Volim sto volim te zato...

    ref: 2x


    thaank uuuu
    Last edited by Spring; 03-23-2009 at 11:23 AM. Reason: added title
     
  2. Tinkerbell's Avatar

    Tinkerbell said:

    Default

    ref: Sklanjam te oblake jer suza dosta je,/ I put away that clouds because it's enough of tears
    srce odustaje,al jos uvek cujem tvoje korake,/ The heart gives up, but I still hear your steps
    jer nisam ja nisi ni kriv ti,/ Because I'm not (guilty) and u aren't guilty too
    sinoc grad reko je nama da krivi smo oboje./ yesterday city told us that we are both guilty

    Kad me ljubav zgazi,zivot mi se zgadi,/ When love crashes me, I'm disgusted by life
    kolko god da pazim, nesto iza ledja radis./ no matter how much i'm careful, u're doing something behind my back
    Kad si sinonim za dobro,okruze te lose,/ when u are synonym for good, bad surrounds u
    ne znam kako bih to podneo da te drugi loze.../ I don't know how I'll take that others turn u on
    Zivim takav zivot,verovo sam jednom,/ I live that kind of life, i trusted once
    jedva sam preziveo,vise ne znam sta je vredno./ I barely survived, I don't know what's important any more
    Pokrene me taj sjaj u ocima tvojim,/ I'm turned by glow in your eyes
    kazem ono bye bye jer se ne bojim./ I say bye bye because I'm not afraid
    Znam kako je kad ostanes sam,/ I know how is to stay alone
    jer, namerno, sam ostajao sam vise puta / Because I stayed alone ,on purpose, more times
    pa znam koliko vredim i sta mi je potrebno sad / so I know how much I worth and what I need now
    da budem ok,znaci - vidimo se, odoh napolje sad../ to be ok, means - see you, I'm going away now

    ref

    Mala,ja znam da znas gde smo stali i zbog cega,/ Babe, i know u know where we stopped and because of what
    nije to samo prevara, ima tu bas svega,/ it's not just a cheat, there is much more
    ej, od dana kad si mi se klela da me mnogo volis,/ Hey, from that day u sweared to me that u love me much
    do dana kad za mene vise ne postojis,/ till the day u don't exist for me any more
    prava ljubav ili ne, rano sam se ja opustio / first love or not, I relaxed early
    i ja sam kriv zato sto sam sebi ovo dopustio./ and I'm guilty because allowing this to myself
    Pogledaj nebo - zvezde ne pricaju o tebi vise,/ Look at the sky - stars don't talk about u any more
    pricace o nekoj drugoj posle ove kise./ It (stars) will talk about some others after this rain
    Znam, jedno je srce koje zivi, koje srecno kuca,/ I know, the heart that lives is one, that beats happily
    drugo je srce koje voli, koje na pola puca./ the other is heart that loves, that breaks in half
    Sta je prava ljubav, mala, dotle nisi dosla,/ What's real love, babe, u didn't manage to come till that
    za mene je ova kisa prosla, ej.../ for me this rain passed, hey...

    ref:

    Ponoc, preklopljene kazaljke, ja znam na koga mislis,/ Midnight, folded pointers , I know about who u think
    kazes da sam sada taj za koga zivis,/ U say now I'm the one who u live for
    tvoj pogled osetim gde god da se pomerim,I feel your look wherever I move
    ti zivis u meni, to ne mogu ja da promenim./ U live in me, I can't change that
    Ja znam da talenat smo da stvari pokvarimo,/ I know we are talented for messing things up
    treba jedan pogled,jedno srce,pa da se popravimo./ It needs one look, one heart, so we can improve
    Mnogi mi sude jer jos jednu sansu dao sam ti,/ I'm judged by many (people) because I gave u one more chance
    kazem da cute, presli smo preko svih lazi, / I tell them to be silent, we passed over all lies
    posle sloma sunce sija, opet je nase vreme, / After the break down the sun is shining , it's our time again
    srce pise nova pisma, glava smislja nove seme,/ heart is writing new letters, head makes new schemes
    jaci sam i kao takav teze lomim se./ I'm stronger and being like that I break harder
    Ja volim sto volim te, zato krivi smo oboje./ I love that I love u, for that we're both guilty
    Volim sto volim te zato.../ I love that I love u because...

    ref: 2x
    We are what we repeatedly do; excellence, then, is not an act but a habit. (Aristotle)