Conversation Between ellenatr and Miranda99

1. ellenatr's Avatar

ellenatr said:
    anladim cnm o zmn senin gercekten acilen bi tatile ihtiyacin var
    ben de iste ancak turizmi dusunebildim..cunku gercekten boyle sIkIcI islerde calismak istemiyorum..aslinda ben designer fln dusunuyodum, moda tasarimcisi ya da..ama bu alanlarda hemen is bulmak cok zor.
  2. ellenatr's Avatar

ellenatr said:
    Aralarinda bayaaaa bi fark var. antalya nerde elazig nerdeeeee... ..ben karar verdim turizm okuyucam burda, eger turkiyeye donersem de giderim guneyde calisirim. oh ne guzel hayat iste. ..sen ne is yapiyosun??
  3. ellenatr's Avatar

ellenatr said:
    evet KATILIYORUMMM aileyle gidince cok SIKICI oluyo...:/
    hmm...anladim...ins..seneye gidersin o zman. ya ben unuttum sana daha once sormus muydum nerde yasadigini???
  4. Miranda99's Avatar

Miranda99 said:
    Hmm neyse İstanbul da iyidir boğaz havası başkadır tabi Bir kaç yıl sonra güneyi feth etmeni tavsiye ederim aile olmayınca daha eğlenceli oluyor
    Benim bu yıl tatilim yok maalesef gidemeyeceğim,seneye inş. :/
  5. ellenatr's Avatar

ellenatr said:
    ahhh keske gidebilsem oralara yaa.benim elimde olsa!!!! .cok gitmek istiyorum da gidemem ki :/ zaten 2,5 ay fln kalicaz istanbulda, sonra biraz da sinop'ta kalip donucez, akrabalari gormek icin gidiyoruz yani..ama ilerde ben kendim giderim oralara.. sen nerde yasiyosun? yaz tatilin yok mu?? sen de gidebilirsin o zmn. hahh..dogru alismak sevmekten zor D
  6. Miranda99's Avatar

Miranda99 said:
    Oh ne güzel gelip buraların tadını çıkar Yerinde olsam direk güneye giderdim
    Ben çalışıyorum ya avatardaki gibi hayatımı geri istiyorum dedim ama hala alışamadım normal hayata Alışmak sevmekten daha zor geliyor
  7. ellenatr's Avatar

ellenatr said:
    tmm o zaman sana da ayni seyi diycem ben de. iyi gidiyo..iste su siralar okulla fln ugrasiyorum, okulun son gunlerine yaklasiyoruz, sonra da turkiye'ye ucuyorum senin hayat nasil?? u said in your avatar.."i want my life back"..
  8. Miranda99's Avatar

Miranda99 said:
    Benden de iyi
    ee Anlat bakayım, Hayat nasıl gidiyor?

( Tülin'den c/p )
  9. ellenatr's Avatar

ellenatr said:
    slmm Miranda!! iyilik..senden nbr??
  10. Miranda99's Avatar

Miranda99 said:
    Selaam,naber?