please help me !benim için çok önemli!!!

Thread: please help me !benim için çok önemli!!!

Tags: None
  1. louloudi said:

Unhappy please help me !benim için çok önemli!!!

biliyorum şarkı çevirileri için burası beni affedin .ama çok ihtiyacım var.

böyle olmasını hiç istemezdim .Ama elimden hiçbirşey gelmiyor.Çaresizim.seni çok iyi anlıyorum.bana yaşattığın güzellikler ve verdiğin umutlar için teşekkürler.seni tanımak benim için büyük bir şanstı.Seni hiç unutmayacağım her zaman aklımda ve kalbimde olacaksın.veda etmek istemezdim ama seni artık yorduğumu biliyorum.kendine iyi bak AŞKIM.YAŞADIĞIM SÜRECE BENİMLE KALACAKSIN..

2. pinar85's Avatar

pinar85 said:

sorun diil! şarkı dışında çevirilirde yapılıyor. ne zaman ihtiyacın olursa burdayız

i never wanted it to happen this way. But i can't do anything. I am desperate. I understand you very well. Thanks for the happiness you made me feel and the hopes you gave to me. Knowing you was a very big chance for me. I will never forget you, you will always be in my mind and heart. I wouldn't like to say goodbye but i know that i tire you now. take care of yourself MY LOVE. YOU WILL STAY WITH ME AS LONG AS I LIVE. /

böyle olmasını hiç istemezdim .Ama elimden hiçbirşey gelmiyor.Çaresizim.seni çok iyi anlıyorum.bana yaşattığın güzellikler ve verdiğin umutlar için teşekkürler.seni tanımak benim için büyük bir şanstı.Seni hiç unutmayacağım her zaman aklımda ve kalbimde olacaksın.veda etmek istemezdim ama seni artık yorduğumu biliyorum.kendine iyi bak AŞKIM.YAŞADIĞIM SÜRECE BENİMLE KALACAKSIN..
    In generosity and helping others be like a river...
    In anger and fury be like dead...
    In tolerance be like sea...
    Either appear as you are, or be as you look...

3. louloudi said:

pınar çok teşekkür ederim.zor bir karar anımda bana yetiştiğin için çok teşekkürler.mutluluklar seninle olsun......

4. pinar85's Avatar

pinar85 said:

rica ederim! ne zaman istersen! sağol, sanada mutluluklar

5. louloudi said:

Pinar Gene Ben .ayriliĞi Kabul Etmİyor.gene Yardim İstİyorum

GÜnaydin Masalimin YakiŞikli Kahramani.

Hep Benİm AŞkim Olarak Kalmani İstİyorum.bende Bu GÜzel Masal Bİtsİn İstemİyorum Ama DedİĞİn Gİbİ Masal Sonu Olamayan Bİr Masal...

Yanimda Olamasanda Senİn VarliĞini Bİlmek Benİ Mutlu Edİyor.senİ DÜŞÜnmek,hayal Etmek.......

Bu Masalin Bİtmemesİ İÇİn Dua Edİyorum.bİrgÜn Bİr Araya Gelebİlmek Ümİdİyle YaŞiyorum.belkİ Bu Masal Mutlu Sonla Bİter.İyİlİk Perİsİnİ Beklİyorum.sİhİrlİ ÇubuĞunu Bİze GÖsterİp Senİnle Olmak İstİyorum.

Bİlİyorum Çok YoĞunsun BebeĞİm.bense Yataktayim Ve Sikintidan ÖleceĞİm .artik YÜrÜyebİlmek Ve DolaŞmak İstİyorum .sol BacaĞimin Hİssİde Kayboldu.bedenİmİ Hİssedemİyorum Ama ÜzmÜyor Benİ Artik.senİ Hİssedemezsem Bİlİyorum Bu Çok Canimi Yakacak.odamda Heryerde Sen Varsin.hayatimin Anlami!!! Senİ Sevİyorum

6. IsmetsGirl(Becky)'s Avatar

IsmetsGirl(Becky) said:

Red face Trying to understand...

Quote Originally Posted by pinar85 View Post
    rica ederim! ne zaman istersen! sağol, sanada mutluluklar

"ne zaman istersen!" ? What is translation?
    "And think not, you can direct the course of love; for love, if it finds you worthy, directs your course". ~Khalil Gibran

7. pinar85's Avatar

pinar85 said:

"ne zaman istersen" means "whenever you want"

8. louloudi said:

teşekkür ederim pınar.inan çok yardımcı oldun .sağol

9. pinar85's Avatar

pinar85 said:

hiç önemli değil! umarım herşey yolunda gider