someone helps ?

Thread: someone helps ?

Tags: None
  1. mehmet05_5's Avatar

mehmet05_5 said:

Default someone helps ?

Seni yazmak isterdim satırlarıma
    Hayran olduğum her halini anlatmak isterdim sayfalara
    Elime her kalemi alışımda korkuttu beni hislerim
    Hepsi çok derindi,YAZAMADIM ...
    Hep boğazıma dizildi sözler,hep kayboldu zihnimden hayalin.
    Ne zaman sende kaybolmak istesem,hep derinlerden çekip çıkardı beni kahrolası akli nedenlerim.
    Neden bu kadar yenildim ki sana ?
    Ya SEN neden bu kadar benzerdin bana ?
    Örmek zorunda kaldığım o lanet olası paslı duvar geçirmiyor beni o tarafa.
    Olmuyor işte görmüyor musun ?
    Uzanmıyor ellerim sana. Neden geldin ki sen bana ? Neden imkansızı istedin ki ?
    Düşünemedin mi hiç,her kalıntının canımı acıtacağını ?
    Artık yazma olur mu? YAZMA !
    İmkansızlıkları okumaktan çok yoruldum ben...
    Artık canımı acıtma,yazma!
    Sende olamadığım her an'a bana lanet okutma..
    İt is impossible to see you,if i dont have my dreams

2. Kalomira's Avatar

Kalomira said:

Seni yazmak isterdim satırlarıma - i wanted to write about you in every my line
    Hayran olduğum her halini anlatmak isterdim sayfalara - i wanted to explain every your way i was so exited about on the pages
    Elime her kalemi alışımda korkuttu beni hislerim - but everytime when i took pen in my hands my feelings were scaring me
    Hepsi çok derindi,YAZAMADIM ... they were so deep inside me, İ COULDN’T WRİTE
    Hep boğazıma dizildi sözler,hep kayboldu zihnimden hayalin. – all my words get stuck in my throat, all your conditions were lost in my mind
    Ne zaman sende kaybolmak istesem,hep derinlerden çekip çıkardı beni kahrolası akli nedenlerim. – whenever i wanted to get lost together with you my damn logical reasons got me our from the bottom of my heart
    Neden bu kadar yenildim ki sana – so why you defeated me?
    Ya SEN neden bu kadar benzerdin bana ? - or why you looked you so much like me?
    Örmek zorunda kaldığım o lanet olası paslı duvar geçirmiyor beni o tarafa. – that damn rusty wall i had to built doesn’t let me pass to the other side
    Olmuyor işte görmüyor musun ? – nothigs is working out, don’t you see?
    Uzanmıyor ellerim sana. Neden geldin ki sen bana ? Neden imkansızı istedin ki ? – i can’t reach out my heands to you, so why did you come to me?
    Düşünemedin mi hiç,her kalıntının canımı acıtacağını ? - couldn’t you just think that everything had left after you will bring me pain?
    Artık yazma olur mu? YAZMA ! - don’t write me, can you do it? DON’T WRİTE!
    İmkansızlıkları okumaktan çok yoruldum ben... – i’m tired to read about things that are impossible
    Artık canımı acıtma,yazma! – don’t give me pain, don’t write
    Sende olamadığım her an'a bana lanet okutma..- don’t force me to read curse to the every moment i couldn’d be with you
    Herkes kendi türküsünü söyler bu şehirde sadece kendi acısına ağlar