Elvis Pupa - Kameleon

Thread: Elvis Pupa - Kameleon

Tags: None
 1. black_orchid said:

  Smile Elvis Pupa - Kameleon

  Lyrics:
  Eeeeeeeeee,
  Oooooooooo,
  Oooooooooo,
  Eeeeeeeeee.

  Ne u nisėm tė dy pėr diku,
  nė kėtė jetė tė bėjmė bashkė njė copė rrugė.
  Por ti shpejt u verbove nga gjithshka qė t'fala unė,
  ndaj tė thashė rruga jonė ndahet kėtu.

  Do vazhdoj tė jetoj si dikur,
  se kam lindur i vetėm pa ty.
  Do vazhdoj tė udhėtoj asnjėherė s'do t'jem njėsoj
  Fati im, fati im ėshtė Kameleon.

  Dielli shpirtin do t'ma ngrohė,
  hėna rrugėn do t'ma tregojė.
  Era krahėt do t'mi hapė
  edhe yjet e fatit bashkė me mua do t'vallzojnė.

  Dielli shpirtin do t'ma ngrohė,
  hėna rrugėn do t'ma tregojė.
  Do t'filloj tė jetoj, imazhin tėnd t'a harroj,
  dhe pa ty fatin tim do t'takoj.

  Mė pėlqen t'jem pa pirė i dehur,
  se me ty t'jem i dashuruar.
  Mė mirė unė le tė vdes dhe vetė shpirti e donė
  se sa ty tė mbretroj i harruar.

  Do vazhdoj tė jetoj si dikur,
  se kam lindur i vetėm pa ty.
  Do vazhdoj tė udhėtoj asnjėherė s'do t'jem njėsoj
  Fati im, fati im ėshtė Kameleon.

  Dielli shpirtin do t'ma ngrohė,
  hėna rrugėn do t'ma tregojė.
  Era krahėt do t'mi hapė
  edhe yjet e fatit bashkė me mua do t'vallzojnė.

  Dielli shpirtin do t'ma ngrohė,
  hėna rrugėn do t'ma tregojė.
  Do t'filloj tė jetoj, imazhin tėnd t'a harroj,
  dhe pa ty fatin tim do t'takoj.

  Lej lej lej lej lej lej lej lej
  Oj oj oj oj oj o jo oj oj
  Lej lej lej lej lej lej lej lej
  Offff aaaaaaaaman

  Dielli shpirtin do t'ma ngrohė,
  hėna rrugėn do t'ma tregojė.
  Era krahėt do t'mi hapė
  edhe yjet e fatit bashkė me mua do t'vallzojnė.

  Dielli shpirtin do t'ma ngrohė,
  hėna rrugėn do t'ma tregojė.
  Do t'filloj tė jetoj, imazhin tėnd t'a harroj,
  dhe pa ty fatin tim do t'takoj.
  Last edited by black_orchid; 04-26-2011 at 03:49 AM.