elitni odredi - kao kokain ... pls translate

Thread: elitni odredi - kao kokain ... pls translate

Tags: None
  1. fettfin said:

    Talking elitni odredi - kao kokain ... pls translate

    Ona je... kao kokain, kao kokain, kao kokain.. 4x
    Nikad nisam imao takvu do sad,
    mislio sam znam, mislio sam da osecam,
    meni dobro stojis k'o kraljevski rad,
    i svako hoce da je skine, svako je pogleda.

    Gde si sta ima mala, od Beca, Montekarla,
    Ciriha, Amsterdama, nijedna nije kao ti..
    Sad prva pahulja bela, je pala sa neba,
    opet noc je vrela, tvoj dodir treba mi.

    Nisam smela da te otrujem, nisi znao,
    da pored mene ljubav je kao san,
    nece moci da te probude, bice kasno,
    kad moje usne pretvore sve u prah.

    Nikad nisam imao takvu do sad,
    mislio sam znam, mislio sam da osecam,
    meni dobro stojis k'o kraljevski rad,
    i svako hoce da je skine, svako je pogleda.

    Nikad nisam imao takvu do sad,
    mislio sam znam, mislio sam da osecam,
    dodaj mi jos malo, barem jos 2,
    poljupca sa usana, vrelih k'o zar.

    Ovo vreme je brzina, ekipa je divljina,
    i njeno telo jako, kao kilo kokaina,
    malo nafte, malo plina, i dodaj benzina,
    da izgori ceo grad, kao sto je Hirosima.

    Na usni trag karmina, na meni njena stikla,
    u mojoj sobi sipka, samo gledam kako igra,
    mila, a bas mi se svidjas, a nije od vina,
    budi moja vila, i samo sijaj.
    Na, na, na, na, na, na, na, na, na...
    Ona je.. kao kokain, kao kokain, kao kokain..4x
     
  2. mabushii's Avatar

    mabushii said:

    Default

    Ona je... kao kokain, kao kokain, kao kokain../She is... like cocaine, like cocaine, like cocaine..
    Nikad nisam imao takvu do sad,/I never had something like that till now,
    mislio sam znam, mislio sam da osecam,/I thought I knew, I thought that I can feel it,
    meni dobro stojis k'o kraljevski rad,/I think you look good like the royal business (Sorry didn't really understand this sentence XD)
    i svako hoce da je skine, svako je pogleda./and everyone wants to take her off, everyone looks at her.

    Gde si sta ima mala, od Beca, Montekarla,/Where are you whats up kiddo, from Vienna, Monte Carlo,
    Ciriha, Amsterdama, nijedna nije kao ti../Zurich, Amsterdam, none of them are like you...
    Sad prva pahulja bela, je pala sa neba,/Now the first white flakes, fell from the sky,
    opet noc je vrela, tvoj dodir treba mi./the night is hot again, I need your touch.

    Nisam smela da te otrujem, nisi znao,/I shouldn't have poisoned you, you didn't know,
    da pored mene ljubav je kao san,/that beside me love is like a dream,
    nece moci da te probude, bice kasno,/they won't be able to wake you, it will be too late,
    kad moje usne pretvore sve u prah./when my lips turn everything into dust.

    Nikad nisam imao takvu do sad,/I've never had something like that till now,
    mislio sam znam, mislio sam da osecam,/I thought I knew, I thought that I can feel it,
    meni dobro stojis k'o kraljevski rad,/I think you look good like the royal business
    i svako hoce da je skine, svako je pogleda./and everyone wants to take her off, everyone looks at her.

    Nikad nisam imao takvu do sad,/I've never had something like that till now,
    mislio sam znam, mislio sam da osecam,/I thought I knew, I thought that I can feel it,
    dodaj mi jos malo, barem jos 2,/add a little more for me, at least 2,
    poljupca sa usana, vrelih k'o zar./kiss the lips, it's hot like ??? (have no idea what zar is XD)

    Ovo vreme je brzina, ekipa je divljina,/This time is speed, team is wildlife,
    i njeno telo jako, kao kilo kokaina,/and her body very, like kilo of cocaine,
    malo nafte, malo plina, i dodaj benzina,/a little oil, some gas, and add gasoline.
    da izgori ceo grad, kao sto je Hirosima./so to burn the whole city, like Hiroshima did.

    Na usni trag karmina, na meni njena stikla,/Trace the lipstick on the lips, on me is her heels,
    u mojoj sobi sipka, samo gledam kako igra,in my cave room, I'm just looking how can I play,
    mila, a bas mi se svidjas, a nije od vina,/dear, I really like you, and it's not because of wine,
    budi moja vila, i samo sijaj./be my fairy, and just shine.
    Na, na, na, na, na, na, na, na, na...
    Ona je.. kao kokain, kao kokain, kao kokain../She is... like cocaine, like cocaine, like cocaine..
    眩しいでした ヾ(≧∇≦)ゞ チガウゥ
    o(^-^)o
     
  3. partizanka's Avatar

    partizanka said:

    Default

    Good job again mabushii...just a few small things to this very meaningful and poetic song.


    meni dobro stojis k'o kraljevski rad,/I think you look good like the royal business (Sorry didn't really understand this sentence XD)
    i svako hoce da je skine, svako je pogleda./and everyone wants to take her off, everyone looks at her.
    Hmm, I don't think there's an expression like "kraljevski rad" that is used like this in English...but meaning is just as you said "you look really good" Maybe we could say "like royalty"?
    And the second line could be as "and everyone wants to undress her..."




    poljupca sa usana, vrelih k'o zar./kiss the lips, it's hot like ??? (have no idea what zar is XD)
    žar= embers from fire, he's saying to give kiss from the lips which are hot like embers
    Ovo vreme je brzina, ekipa je divljina,/This time is speed, team is wildlife, or just "wild"
    i njeno telo jako, kao kilo kokaina,/and her body very, like kilo of cocaine, her body is powerful like a kilo of cocaine


    Na usni trag karmina, na meni njena stikla,/Trace the lipstick on the lips, on me is her heels,
    u mojoj sobi sipka, samo gledam kako igra,in my cave room, I'm just looking how can I play,
    On the lip is a trace of lipstick....
    A pole in my room, I'm just watching how she dances (as in "pole dancing" )
     
  4. fettfin said:

    Default

    ty for translating this "very meaningful and poetic song" lol
    <3 <3
     
  5. partizanka's Avatar

    partizanka said:

    Default

    Quote Originally Posted by fettfin View Post
    ty for translating this "very meaningful and poetic song" lol
    <3 <3
    Awesome!
     
  6. mabushii's Avatar

    mabushii said:

    Default

    Oh XD wow lot of mistakes, thank partizanka for correcting my mistakes
    眩しいでした ヾ(≧∇≦)ゞ チガウゥ
    o(^-^)o