Ref. Qa me ba as vet se di ajo faj nuk ka i ka vetem 16 vjet mu bo non se ka leht kur na dy bonem sex sbanem men hiq qa na pret

Um thirri N`telefon, M`tha Astroo qa po ban a takohum ma von se kom diqka met thon shkova meniher e morra ne shpi T`saj sprita per ma von se mu dok qe po fol me vaj e hypi nkerr ja nisi me kajt lot um dulen edhe mu smujta mu permbajt Zemer nisja fol qka ka ndodh! Qa ki qe po kan fol qa u ba..Ma kapi doren edhe pom shtrengon tha Zemer ty T`du T`lutna tih ndihmom ti je i vetmi qe ke mbet per mu qe munesh mem nihmu problemin me tej kalu i thash Okej zemer jam me ty qa do qe te ndodh kem mu kan na dy ja nisi po fol edhe po kallxon ni nat kur bonem sex ajo kish mbet shtatzannn!!

Ref. Ajo hala o fmi,fmi tonin do me bo qa me bo as vet se di ajo faj nuk ka i ka vetem 16 vjet mu ba non se ka leht kur na dy bonem sex sbanem men hiq qa na pret

U ktheva drejt ne shpi e nuk nejta shum me ta hina meniher ndhom e menojsha qa me ba eeiii niher mshkoj nermen mi thon me abortu amo un nuk dojsha kshut sdojsha thmin tem me gju..Une u nervozova, Me shpirt un u lodha pse kshtu un gabova Pse Zemren Asaj Ja Helmova!!.. Dikuhs osht ka vun tasht per ni knaqsi temen Un per ni nat Relax Tash e Prisha Ni Femen!

i Bojsha pytje vetit, vet me veti pi sikletit nisa mi bertit une vetit, si mi bertitt dikujt tjetrit! Astro qa ke bo apo ma mir qa do me bo Asaj qa do mi than thmin tan ku do me lan e thirra ntelefon i thash qa po menon me bo mtha zemer qysh dush une nuk po di kurgja Eeeiii i Thash ma mir u kan ti me ba thmin ton.. Une mu bo Bab eh tih mu bo Nan

Ref.2x Ajo hala o tmi,tmi tonin do me bo qa me bo as vet se di ajo faj nuk ka i ka vetem 16 vjet mu bo non se ka leht kur na dy bonem sex sbanem men hiq qa na pret


( Nese Ka Gabime Ju Kerkoj Ndjes Jam Munu Me Shkru Sa ma sakt,dhe ni sen Ishalla Kerkujna si ndodh qeky sen Zoti ju Rujt Tonve!!)