Nino

Thread: Nino

Tags: None
  1. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Opaaa,with SARBEL .It`s too good.nice little kiss for him.
  2. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Oh ve4e si svalih 200n snimki na Nino ot neta,Bojeeee tolkova e sladuk,6te umra!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  3. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    bravo, i az neska svaljh snimki na sarbel.Ima edna snimka na NINO sednal na zemjta s pletena bluza i zigara v raka .Tam me kefi nai mnogo.v klasazijta na Arion radio za lubima pesen NINO e na treto mjsto a SARBEL na 4etvarto.
  4. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Tova e snimka ot Olos o kosmos,nai-lujbimata mi pesen ot vsi4ki 42 pesni,koito imam na Nino,napravo e strahotna,daje sum si ja ka4ila na GSM-a da zvunkam s neiaIna4e e ot purvia mu album o6te mai,ama e velika,naskoro si drupnah i klip4eto,tolkova vreme go tursehTriabva da posetia az tazi strani4ka na radioto.
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  5. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Vidj li pisala sam na eladitsa otnosno Sarbel .Malko kato parvolak no slognite izre4enij mi sa trudni.Az nerazbrah dali ne pi6e samo na tet ,sory ako ima nesto.
  6. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    A niama problemi pi6i mu,toi e niakuv ob6titelenAko iska6 mu pi6i na maila,to imeto mu e maila mu az taka mu pisah!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  7. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Strani4kata e www.arionradio.com . Ex tezi sladuri kakvo li ne pravim zaradi tjh.Az saradi moj si smenih telefona s drug na koito moga da gledam klipove.Da moga da si go gledam dokato sam na o4ni i njmam pc.
  8. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Eeee,ti mn si se modernizirala,az samo snim4ici imam,ama to i na o4ni kato sum pak imam komp vseki den tam taka,4e ze men ne e problem
    Ama napravo mn sum zle,az na 15 biah taka vlujbena v Backstreet boys togava,biaha izvestni,i sia pak,kato ne 15 sum,luda rabota,hahah
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  9. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Drugo si e na compa na goljm ekran. Az pak bjh v take that .I pri men nestata sa taka samo4e sega njma da ni mine tolkova barzo kakto kogato sme na 15 godinki .E nisto de taka se otkasvame ot bul. deistvitelnost. Mnogo sa kato nas no go pazjt v taina ili samo 4etat kakvo pi6em ,a ne spodeljt i te.Abe kakvo stana s gali portogali , zasto ne se obagda tretata fenka.
  10. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Hihi,nie s neia po4ti seki den si pi6em po ICQ-ti,6to ne si instalne6 i tiTia goliam bonbon,ma mn ba4ka sia i ne vliza 4estoA nie po princip sme 4 fenki i bratov4edka mi tia e s nas,hihi,samo deto i tia mn ba4ka i niama vreme da pi6e tuka...Moje i da sa mnogo ama faida kato ne se obajdat,ne moga az taka,kogato ne6to e tolkova blizo i e napulno postijimo,da ne napravia pone minimalnoto da da go postigna
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  11. ELADITSA@HOTMAIL.COM's Avatar

    ELADITSA@HOTMAIL.COM said:

    Default

    Who Is The Hot Twink In Bulgarian Music? : )
    THE GREEK AMERICAN TRANSLATOR : ) AND LYRIC WRITER IN GREEK AND ENGLISH.
  12. panselinos's Avatar

    panselinos said:

    Default

    There are too many, they all look fantastic and none of 'em can sing. LOL
  13. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Dobre superrrrrrrrr.mnogo pozdravi na drugite 2 fenki.Mislj da pusna nova tema za edni pesni na Sarbel4o .Njmam im teksta , no moge njkoi da gi znae .Ste vidim.
  14. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Well there are some singer that can sing,not all are just a pretty face and big ...don't talk like that...Ivana for example is really good,Gloria can sing too,Preslava,Emilia has really beautiful voice,Veronika,Azis,Toni Storaro I'm talking only 'bout singer I've heard singing live and I'm sure
    Veronika is my personal favourite,not only 'couse of the name,but she has a really good style,never too undressed and her song are not minless like the most.And she is really cute in liveThat's my appenion of course
    Last edited by veronika_pooh; 10-28-2006 at 02:46 PM.
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  15. ELADITSA@HOTMAIL.COM's Avatar

    ELADITSA@HOTMAIL.COM said:

    Default

    you wrote in bulgarian I don't understand : ( lol I don't know what to answer
    THE GREEK AMERICAN TRANSLATOR : ) AND LYRIC WRITER IN GREEK AND ENGLISH.
  16. panselinos's Avatar

    panselinos said:

    Default

    Sorry for being so "ultimate", Veronika mou, didn't mean it to sound that way. I'm just not much of a fan of the pop-folk.
  17. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Veroni4ka kalimera.E ne znam kak e zdravei.Kakvo da ti pi6a , ste ti razkaga nesto sme6no.Koi sa parvite dumi na grazki koito znam i kak gi nau4ih.Na plaga v greece minavat mnogo targovci kakto v balgaria.I az kato ne iskam nisto im kazvam ne , a otkade da znam 4e tova na grrece ozna4ava da .ta kato im kaga ne ot edin stavat 3-4 i njma otarvane, a az prodaljavm - ne,ne...Na drugij den ve4e znaeh 4e trjbva da im kazvam - oxi .Ta tova sa parvite mi dve dumi koito nau4ih.
  18. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Quote Originally Posted by panselinos
    Sorry for being so "ultimate", Veronika mou, didn't mean it to sound that way. I'm just not much of a fan of the pop-folk.
    No problem,I do know that many ot them can't sing,but there are some whit good voices and good songsEvery1 can listen to whatever he likes,there is no problem 'bout not liking pop-folk,but many of their songs don't even have the original pop-folk sound
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  19. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    hahah,az su6to imam edna istoria s tova tiahno ne.Ama az znam 4e pri tiah e daI nali imam priateli ot Kipar i s me v diskotekata i stana vupros,4e mn si padam po Nino i edinia po4na "Nino pesevenge",t.e. gei,i nie nali si govorim na bulgarski i az vikan ne,toi vika ne grucko,az vikam ne bulgarsko i taka 5 min. samo tova povtariame toi vika ne grucko,az vikam ne bulgarsko i drugite samo sediat otstani i ni se smeiat,az se penia tam,iadosvam se,te mi se kikotiat,luda rabota
    A zdrasti e Gia ili Gia sou.Az sno6ti biah na zavedenie s edna moia priatelka i bratov4edka ,a bratov4edkata maika i v Kipar ba4ka i tia siako liato si hodi tam i kat se razburborihme za gurci i kiparci,lele ciala ve4er samo za tovaI tia 6toto vpe4atlena ot Kiparci,4e sa se mn gotini,az nali imam li4en opit,hahah,ohhhh....i bura bura,mn iako taka kato niakoi te razbira!Ta tia kaza,4e tehnite jeni bili mn grozni,ako e slaba 6te e kofti v lice,ako e sladka 6te e mn pulna i taka,ako vidi6 jena slaba i simpati4na zna4i ne bila kiparka!Ta nie kato hubavici tuka,6te im vzemem akula na na6te,hahah
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  20. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    O , da znae6 4e moge6 da hodi6 vsjka godina v greece za dalgo vreme.E, i az iskam taka.Za genite taka si e vsi4ki go kazvat, pak to i ot klipovete im se vigda 4e njmat goljm izbor. Sega bjh v saita na moj , imal e koncert tozi mesez v Limassol .To tova ne e li to4no v Kipar.