Nino

Thread: Nino

Tags: None
  1. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Mitropanos 4uvala li si go?Znae6 li ne6to za nego,4e mn klipove mi izleznaha negovi da znam struva li si da drupna ne6to?
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  2. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Oki uspeh ti pojelavam za kakvoto i da otiva6Az v subota ili nedelia zaminavam za sofeto,ama az tam si imam komp i net,taka 4e 6te si pi6am pak redovno
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  3. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Da i az parvo tam tarsj , posle v stranizata na mad i arion.Ti v dc ot koi habove tegli6 , zastoto ako e v data ili bol , napravo da si gi iztegli6 ot men
  4. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Abe o4nite mi ne sa svar6ili ,4e otivam pak malko da popi6a, na upragnenijta nali znae6.
  5. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Iasno,znam kak e nali ia zsum zado4noTi kak ti e nicka tam,velina li si pak,az mai sum teglila ot tebe dosta,ako si su6tia user za koito si mislia
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  6. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Da velina - 45 .22 GB
  7. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Mi m'onierifties-Xatzigiannis!Pozdrav4e!Stra6na pesen,6te poludeia ve4e
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  8. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Mi az moje i da sum teglila ot tebAz sum novicki ili ne6to takova 6toto na brat mi registraciata i toi e 6ernal negovi raboti
    ako 6erne moite nai6 kolko ne6ta ti moje6 da si drupne6 ot men,moga da mu kaja ako iska6 kato se pribere,az ne znam kak stava
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  9. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Da beee,mn raboti sum teglila ot tebe,ne moje da ne si me zabeliazala,hahah.A ima6 edin prevod na Nino,na koia pesen e 4e az za purvi put go 4uvam tova zaglavie a imam vsi4ki negovi pesni uj...Aev tele..bla bla ne6to si
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  10. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    da vigdam te.V clips- sa mi samo grazki klipove.Tam ima na vsi4ki pevzi za koito ti pisah.Tazi pesen moge vaobste da ne e na Nino, a nesto da sam se obarkala.
  11. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Da az sum ti razglejdala ne6tata mn puti,ama de da znam 4e si tiDaje gledah 4e ima6 info za Nino,suvsem skromno,ama ima edna strani4ka tam i si vikam,taia i tia tuka se buta pri moia bonbon,hahah
    A za pesenta naistina ne bi triabvali da e negova,nikoga ne sum ia 4uvala
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  12. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Taka kato gledam dori neznam otkade go imam tozi tekst.Stom ti kazva6 zna4i sas sigurnost ne e na nego , sega ste j iztrij.Az edvali ste imam nesto na Ninakis koeto ti njma6.Tegli si az njma da izklu4vam compa
  13. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Si4ko imam,otdavna sum razgledala Ninak4o,Jalko 4e zaminava6 utre mojeh da kaja na bratoto da 6arne moite ne6ta da si drupne6 ne6to,4e az imam o6te stra6no mnogo ne6ta i si zaslujavatAma ni6to ai kat se vurna az tuka po natatuk,to si stoi
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  14. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    A tova info za NINO e ot teb :-)Otkoga sme se poznavali .Stom sam az ste mi prosti6 nali , vse pak mojta lubov e Sarbel4o.
  15. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Razbira se 4e ti pro6tavam,prosto si niamah i na idea,4e moje da se zapoznaia s teb tuk,hahaha,kolko e maluk sveta
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  16. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Da stava po natatak.Az njma da stoj mnogo tam.E , otkrihme se zna4i .
  17. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Da,nali ti kazvam,to kato ti e pisano ne6to ne moje6 da izbiaga6Ti niama da stoi6 mnogo,ama az 6te se zastoia v sofeto pove4ko,ama 6te go izmislim
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  18. velina's Avatar

    velina said:

    Default

    Da, dobre.Veroni4ka ostavjm te da si tegli6 4ao , do skoro i zeluvki.
  19. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Mersi mnogoPriatni o4ni na teb do kolkoto e vuzmojno i 6te 4akam da pi6e6Filakia
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  20. gali_portokali said:

    Default

    helloooooooooooo mackiiiiiiiiiiiiiiii ia kolko mnogo sym izpusnala polovin chas chetoh dokato navleza v neshtata hmmmmmmmmmmm neshto mnogo ste spragali tuka moia mihalis che ne znam!!! uspokoite sa malko she sa karame hahhaaha az sea si go slushkam i si otkaham tuka... i onaz pesen monos mou daaaaa kato izliza mokrichak oh parvia put napravo se raztreperah hahaha i samo prevartam prevartam iztarka mi se veche harda na disko go zapisah i diska sa iztarka ot gledane. vijdam tuka ima novi lica.. hubavo e taka ima raznoobrazie eh...kato govorim za brakove m/u bulgarki i gyrci chestno da wi kaja edna ne sym chula da se oplache.. bratovchedka mi sashto e omyjena za gryk i toi e prosto strahoten i kato chovek i kato vunshnost...a na svatbata kumovete syshto biaha nekvi super ludi takiva... abe iako..lele kak mi se shte oshte da popisha no triabva da nankam che utre sam na rabota ot 5 chasa pak.. pozdraviavam vi s de fevgo i gushvam vyzglavnicata )) utre pak shte namina ------> celuvki
    OnLy GoD CaN JuDgE Me