Nino

Thread: Nino

Tags: None
  1. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Smile Nino

    It's time to ask for translation of a song of my favourite singer as U can see
    Give me a hand please!

    Για να είμαι ειλικρινής Nino

    Έρχονται κάτι πρωινά τις Κυριακές,
    που'ναι χειρότερο και από βράδια Σαββάτου,
    στο άδειο σπίτι δεν μυρίζει ο καφές,
    και προσποιούμαι τον αδιάφορο μα άκου..

    Για να είμαι ειλικρινής, δε σε ξεπέρασα
    για να είμαι ειλικρινής, στην τρέλα έφτασα
    για να μείνω ζωντανός, προσποιούμαι συνεχώς
    μάρτυρας μου τι περνάω, ο Θεός.

    Θα'ρθουνε καλοκαίρια σαν φωτιά,
    κάτι χειμώνες σαν παγόβουνα μπροστά μου,
    λες και υπάρχεις μες στο χώρο σε κοιτώ,
    ρωτώ άν είσαι κάπου εδώ για να σ'αγγίξω
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  2. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    come on people,please someone
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  3. GirLFriend said:

    Default

    Ne moje da bude!!! Ti da iskash pomosht???? Aideee be hora,help-nete na momi4eto,tq e tolkova dobri4ka i tolkooova mnogo e pomagala na vsi4ki.... Greec people da ne spqt,a da si napregna mozucite!!!!
    Celuni me s ustni po-hladni,po-sladki ot med.Dai mi nejna otrova,no ne i pregrudki ot led.......
  4. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Ami slu4va mi se i na men,ama nikoi ne pomaga,nai6 li ot koga sum ia pusnala
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  5. I_love_Greece's Avatar

    I_love_Greece said:

    Default

    Az 6te ti pomogna!Obe6tavam,pi6a si s edin gryk ot okolo dva meseca,i sme golemi priqteli,samo da go vidq online v ICQ tezi dni i vednaga 6te go pomolq da q prevede na english 6toto sega go nqma ina4e 6tqh vednaga da go pitam
    Olo ton kosmo ta ton vapso galazio kai levko,
    gia tin Elada tragudao,gia tin Elada pu agapo!...
  6. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Mnogo ti blagodaria pak i na nego da blagodari6 ako se suglasi
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  7. GirLFriend said:

    Default

    E,tva e da si Bulgarin.Vinagi gotov da nameri nachin da pomogne!! : ) btw Veronika,tova pic-4e na Nino e mnoo sladko,ne go smenqi
    Celuni me s ustni po-hladni,po-sladki ot med.Dai mi nejna otrova,no ne i pregrudki ot led.......
  8. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    NaliTe si4kite sa mu sladki,6te go izpapkam samo da mi padne
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  9. I_love_Greece's Avatar

    I_love_Greece said:

    Default

    hehehhe,mai sme hlytnali do u6i)))) da naistina e mnogo sladak
    A za prevoda na pesenta,sigurna sym 4e moq priqtel 6te se syglasi,ta nali toi mi pomaga mnogo s u4eneto na gryckiq samo po4akai i utre moje bi,za6toto toi prez delni4nite dni vliza v ICQ,sybota i nedelq rqdko e v 4ata.
    A tazi pesen na Nino e mnogo gotina,az sutrinta q 4uh!
    Olo ton kosmo ta ton vapso galazio kai levko,
    gia tin Elada tragudao,gia tin Elada pu agapo!...
  10. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Eh,pak 6te sum ti zaduljenaMnogo 10X!A na Nino si4kite mu pesni4ki sa super iaki,nali ti kazvam svalila sum si 3-te mu albuma celite i ot vsi4ki pesni samo 2 ne mi haresvat!A gledah i niak'vi klip4eta v neta i toi mai e u4astval v gruckoto Star academy,fame story li kak se kazva,ama ne razbiram tolkova grucki 4e da si preveda i boirrafiata mu!Oh,goliamo mi e sladur4e,mnogo sum se zaribila,siaka6 sum pak v 5-ti klasNiakoi den kato imam mnogo pari 6te otida na niakoi negov koncert i 6te go pri4akam ot vun i lo6o mu se pi6eHa-ha!
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  11. I_love_Greece's Avatar

    I_love_Greece said:

    Default

    eto go i obe6taniq ot men prevod :P moq 4ovek predi malko mi q prati prevedena :P gotin tekst,naistina mnogo hubava pesni4ka!

    "To be honest"

    There come some mornings in sundays
    that are worse than Saturday nights
    in the empty house it doesn't smell coffee
    and i pretend to not care, but listen....

    To be honest, i didn't get over you
    to be honest, i've reached madness
    to stay alive, i constantly pretend
    god as my witness what i'm going through

    There will come summers like fire
    some winters like icebergs in front of me
    like you exist in space i look at you
    i ask if you're around to touch you!
    Olo ton kosmo ta ton vapso galazio kai levko,
    gia tin Elada tragudao,gia tin Elada pu agapo!...
  12. FunkYbG's Avatar

    FunkYbG said:

    Default

    bravuz bg 4eva ;]]]]]]]]]]]
    and some day it will hurt you .. you'll look for me and you'll screem ..and some day you'll ask where i am..where were you wrong
  13. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiii!Mnogo mersi!Mnogo sum happy!Sega 6te pusna edna nova temi4ka s drugata mi lujbima pesen na Nino Olos O Kosmos,ako ti popadne strahotna e!Ama toia put nadiavam se drug da ia prevede,ne se trevoji ti,dostatu4no mi pomogna!Ako ti triabva ne6to kazvai,onazi pesni4ka na Garbi ia niama o6te!A i mersi na tvoia ICQ priatel ot men!
    Last edited by veronika_pooh; 09-03-2006 at 02:11 PM.
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  14. gali_portokali said:

    Default

    haha viki obache kefish,navsiakade kadeto ima neshto obshto s nino i znam che she si tam i vednaga chekalia za info shtoto nali i men me kefi.. predi mesec niakade takova svaliane na snimki negovi napravih che ne moje da bude.. ciala nosht sam svaliala, ne usetih koga minaha 5 chasa..i deto vikash ti ot trite albuma sichko me kefi chovek.. prosto ne moga da si predstavia kak moje da mi haresvat pochti sichki pesni...
    az sym si kazala che sha otida na negov koncert ne ma interesuva..samo ako razberesh koga i kade sha ima takuv zvankash i otivame dvenkite...puk za nego niama da se karame - tvoi e .. az she sa zadovolia s niakoi negov priatel haha
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  15. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    EEEEE,namerih srodna du6aI az sum svaliala imam kum 200 negovi snimki i celia tefefon sum si napulnila s takiva,osnoven fon,vun6en fon,screensaver se negovoto lice,i s negovite pesni mi zvuni,mnogo sa iaki vsi4ki kak da ne gi haresa6,egati glasut ima toia bonbonZa koncerta sum suglasna navita sum na 1000%,ama v stranicata mu vsi4ko e na grucki i trudno razbiram vse o6te,ama az 6te go nau4a toia ezik inat sum siAma za priatelstvoto pri men ne minava,az ako go vidia na jivo...Niama kude da mi zibiagaNapravo 6te go izpapkam,mn me kefi!Ti ot kude si macka?
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  16. gali_portokali said:

    Default :)

    eiiiii az imam mnogo poznati tam she kaja na teia deto sa v Atina da se oslushvat i kato ima koncert napravo da zemat bileti i da varim )) az sym ot Ruse, a ti ot de si? eiii smiatai be..az na koito i da kaja abe nino edi kakvo si i te koiii kav e toia ne go znam .. ama kato kaja znaesh li ia onaz pesen na kaka ti sofka obicham i te daaaa kak niama da ia znam.. ei togaz gi zabivam em ti mislish li che niakoi ot nashte chalga izpulniteli moje da izmisli takava hubava pesen tia na nino)))))))))
    zaicheto mi na gsm-a se kazva nino haha predstaviash li si mnoo e sladko
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  17. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Haha,a az poneje sum slojila snimkata mu i kato ia pokaja na kolejkita i ima,aaaa az toia sum go vijdala,daaa,sladur eVikam sladur e ia,ama ne znaete kak se kazvaA za pesnite spor niama!!!
    6tom ima6 priatli ot Atina,mn iako,az pove4e s Kiparci se motam,tuka deto u4at v Bg,sno6ti zapisah 3-to popadenie gruk za taia godinaKakvo mi stava ne znam,tia gurci,abe ne moga da im ustoiaOhhhhh....
    Az po princip sum ot Bs,ama sega sum v Sf,4e imah o4ni,izpiti,triabva da se u4i i mislia da ostavam tuk za postoianno,6te gledame.
    Ti kolko si goliama?
    Last edited by veronika_pooh; 10-02-2006 at 03:29 AM.
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!
  18. gali_portokali said:

    Default

    haha vikash neshto te darpam kam gyrcite a... az sym taka s italiancite i vsichko italiansko napravo otkacham kato chuia italianski..
    eh burgas... mnogo go obicham i varna sashto obicham ama sofia ia mraziaaa super me drazni 83 nabor sym .. ami ti?
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  19. gali_portokali said:

    Default

    neshto te darpa de, ne darpam haha az nai mnogo da te drapna za koncerta
    OnLy GoD CaN JuDgE Me
  20. veronika_pooh's Avatar

    veronika_pooh said:

    Default

    Mi na ne moga da im ustoia,a i mnoo me kafiat imenata imAdonis,a,basi imeto6te poludeia,ne e rabota!
    Last edited by veronika_pooh; 10-02-2006 at 03:28 AM.
    !!!Ζήσε κάθε σου στιγμή η ζωή φεύγει με χίλια!!!