Nikos Kourkoulis - Xwris Esena

Thread: Nikos Kourkoulis - Xwris Esena

Tags: None
  1. asasas said:

    Thumbs up Nikos Kourkoulis - Xwris Esena

    Last edited by asasas; 09-11-2012 at 05:25 PM.
     
  2. yosis's Avatar

    yosis said:

    Default

    Pliz trans first ....
    Πάλι θα ξεφύγω λίγο λίγο με μια σκέψη θα φύγω
    Και όλο σε ζητάω δε ξεχνάω που να είσαι ρωτάω...

    Έχω χάσει το μυαλό μου τη καρδιά τον εαυτό μου
    Και να δω δεν θέλω κανένα λείπεις και δεν ζω χωρίς εσένα
    Έχω χάσει το μυαλό μου τη καρδιά τον εαυτό μου
    Ίδιες μοιάζουν τώρα οι μέρες και οι νύχτες μου χωρίς εσένα
    ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ ....

    Πάλι ταξιδεύω δραπετεύω την αγάπη γυρεύω
    Και σ' αναζητάω ξενυχτάω που να είσαι ρωτάω...

    Έχω χάσει το μυαλό μου τη καρδιά τον εαυτό μου
    Και να δω δεν θέλω κανένα λείπεις και δεν ζω χωρίς εσένα
    Έχω χάσει το μυαλό μου τη καρδιά τον εαυτό μου
    Ίδιες μοιάζουν τώρα οι μέρες και οι νύχτες μου χωρίς εσένα
    ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ ....
     
  3. asasas said:

    Default

    (Bump)
     
  4. asasas said:

    Default

    (Bump)
     
  5. Seireina's Avatar

    Seireina said:

    Default

    Πάλι θα ξεφύγω λίγο λίγο με μια σκέψη θα φύγω/ I'll escape again, with a thought little by little I'll leave
    Και όλο σε ζητάω δε ξεχνάω που να είσαι ρωτάω.../ And I keep looking for you, I don't forget to ask where you are

    Έχω χάσει το μυαλό μου τη καρδιά τον εαυτό μου/ I've lost my mind, my heart, my self
    Και να δω δεν θέλω κανένα λείπεις και δεν ζω χωρίς εσένα/ I don't want to see anyone and I don't live without you
    Έχω χάσει το μυαλό μου τη καρδιά τον εαυτό μου/ I've lost my mind, my heart, my self
    Ίδιες μοιάζουν τώρα οι μέρες και οι νύχτες μου χωρίς εσένα/ All my days and nights seem the same now without you
    ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ ..../ Without you

    Πάλι ταξιδεύω δραπετεύω την αγάπη γυρεύω/ I'm traveling again, escaping, searching for love
    Και σ' αναζητάω ξενυχτάω που να είσαι ρωτάω.../ And I'm looking for you, staying up all night, asking where you are

    Έχω χάσει το μυαλό μου τη καρδιά τον εαυτό μου/ I've lost my mind, my heart, my self
    Και να δω δεν θέλω κανένα λείπεις και δεν ζω χωρίς εσένα/ I don't want to see anyone and I don't live without you
    Έχω χάσει το μυαλό μου τη καρδιά τον εαυτό μου/ I've lost my mind, my heart, my self
    Ίδιες μοιάζουν τώρα οι μέρες και οι νύχτες μου χωρίς εσένα/ All my days and nights seem the same now without you
    ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ ..../ Without you