Cartel - Kutsal Damlalar

Thread: Cartel - Kutsal Damlalar

Tags: None
  1. loosy said:

Default Cartel - Kutsal Damlalar

Hello can someone help me to translate this song??

Son durak değil bu dünya, çek nefesimi ve dön aslına

Bu çok mükedder halimle bir fısıltı işitiyordum
    Hayır olamaz diye düşünürken maalesef buldular beni
    Gaipten gelen sesler tekrar geri döndüler
    Etrafımı sararak birden beynime yerleştiler
    Kalk gel bizimle bırak ümitsizlik kalsın geride

Kalbimin kapısını korkum çaldı ve özgüvenim açtı kapımı
    O an sevgi ile karşılaştım ve ruhum özümle barıştı
    Sefaletim son buldu ve ahirete göçme fırsatı doğdu
    Gözlerim yaşlarla doldu bir anda beliren nur karanlığı kovdu
    O an canıma bir el dokundu ve içimdeki metronom durdu

Bir avuç dolusu gözyaşı taşarken yere damlar
    Küçük akarsular gibi denize varırlar
    Her biri bir sır saklar hisler içlerini kaplar
    Ruhun kanı gibi akar akmazsa bu can yanar
    Onun icin akar akar kuruyana kadar
    Anılarla dolu olan o kutsal damlalar
    Hayatı katip gibi yazar her biri tekrar tekrar
    Son kullanma tarihi geçene kadar

Son durak değil bu dünya, çek nefesimi ve dön aslına

Thanks )

2. moonlight89 said:

Son durak değil bu dünya, çek nefesimi ve dön aslına....this world is not the last stop,heal my breath and turn your basic

Bu çok mükedder halimle bir fısıltı işitiyordum....in a damnly upset condition,I heared a whisper
    Hayır olamaz diye düşünürken maalesef buldular beni...while thinkin 'no way',unfortunately they've found me
    Gaipten gelen sesler tekrar geri döndüler...supernatural voices are back again
    Etrafımı sararak birden beynime yerleştiler...surroundin me,they've been imprinted on my mind
    Kalk gel bizimle bırak ümitsizlik kalsın geride....stir yourself..let dismay fall behind

Kalbimin kapısını korkum çaldı ve özgüvenim açtı kapımı...my fears knocked my heart doors and my self-confidence got the door
    O an sevgi ile karşılaştım ve ruhum özümle barıştı...I met love that moment and my soul made peace with my mind
    Sefaletim son buldu ve ahirete göçme fırsatı doğdu...my misery ended and an opportunity to pass away arouse
    Gözlerim yaşlarla doldu bir anda beliren nur karanlığı kovdu....my eyes filled with tears..the light appearing out of nowhere cleared the dark
    O an canıma bir el dokundu ve içimdeki metronom durdu...a hand touched my heart that moment and the metronome inside ran down

Bir avuç dolusu gözyaşı taşarken yere damlar....while a hanful tears flaw away,they pop down
    Küçük akarsular gibi denize varırlar...just like runnels,they flow into the sea
    Her biri bir sır saklar hisler içlerini kaplar...every of them keeps a secret..feelings in them surge up
    Ruhun kanı gibi akar akmazsa bu can yanar....soul bleeds..if it doesn't,this heart hurts
    Onun icin akar akar kuruyana kadar...so it's shed and shed..till it dries
    Anılarla dolu olan o kutsal damlalar...those holy drops full of events
    Hayatı katip gibi yazar her biri tekrar tekrar....on and again,every of them writes about life like a clerk
    Son kullanma tarihi geçene kadar....best by its last consumption date

Son durak değil bu dünya, çek nefesimi ve dön aslına....this world is not the last stop,heal my breath and turn your basic
    Al Aleb Ghaleb