Murat Göğebakan - Gelmiş Bahar

Thread: Murat Göğebakan - Gelmiş Bahar

Tags: None
  1. Sterretje said:

Default Murat Göğebakan - Gelmiş Bahar

Murat Göğebakan - Gelmiş Bahar

Gelmiş bahar geçmiş yazlar neyleyim
    Dinleyin derdimi dağlar söyleyim

O yardan bir haber verin öleyim valla valla
    Öleyim billa billa öleyim valla valla
    O yardan bir haber verin öleyim valla valla
    Öleyim billa billa öleyim valla valla

Halim çok perişan bağrım yaralı
    Şu dünyada bir yar sevdim el aldı

Konuşacak bir tek dostum kalmadı valla valla
    Kalmadı billa billa kalmadı valla valla
    Konuşacak bir tek dostum kalmadı valla valla

Halim çok perişan bağrım yaralı
    Şu dünyada bir yar sevdim el aldı

Toplayacak bir tek gülüm kalmadı valla valla
    Toplayacak bir tek gülüm kalmadı valla valla

2. aydanur89 said:

Murat Göğebakan - Gelmiş Bahar.....Murat Göğebakan - blossomed spring

Gelmiş bahar geçmiş yazlar neyleyim...spring blossomed..summers are gone...I don't care
    Dinleyin derdimi dağlar söyleyim...listen to my sorrow moutains..lemme tell

O yardan bir haber verin öleyim valla valla....lemme know about that lover...lemme pass away...valla valla(swears)
    Öleyim billa billa öleyim valla valla...lemme pass away billa billa(swears) lemme pass away valla valla (swears)
    O yardan bir haber verin öleyim valla valla....lemme know about that lover...lemme pass away...valla valla(swears)
    Öleyim billa billa öleyim valla valla...lemme pass away billa billa(swears) lemme pass away valla valla (swears)

Halim çok perişan bağrım yaralı...I'm desperate...heartsick
    Şu dünyada bir yar sevdim el aldı...I loved a lover in this world...others got her

Konuşacak bir tek dostum kalmadı valla valla...I have nobody to talk valla valla(swears)
    Kalmadı billa billa kalmadı valla valla...have nobody billa billa(swears) have nobody valla valla(swears)
    Konuşacak bir tek dostum kalmadı valla valla...I have nobody to talk valla valla(swears)
    Kalmadı billa billa kalmadı valla valla...have nobody billa billa(swears) have nobody valla valla(swears)

Halim çok perişan bağrım yaralı...I'm desperate...heartsick
    Şu dünyada bir yar sevdim el aldı...I loved a lover in this world...others got her

Toplayacak bir tek gülüm kalmadı valla valla...I have not even a rose to pick up valla valla(swears)
    Kalmadı billa billa kalmadı valla valla...have not billa billa(swears) have not valla valla(swears)
    Toplayacak bir tek gülüm kalmadı valla valla...I have not even a rose to pick up valla valla(swears)
    Kalmadı billa billa kalmadı valla valla...have not billa billa(swears) have not valla valla(swears)

3. Sterretje said:

Thanks a lot aydanur89!! :-)