DADO GLIŠIĆ - Dođi

Thread: DADO GLIŠIĆ - Dođi

Tags: None
  1. Isadora said:

    Default DADO GLIŠIĆ - Dođi

    Dođi

    Kad svaki dan izblijedi, jednom srcu si naličje
    Na suzama ne štedi, nek' se tuge udave
    Sve što imam malo vrijedi, evo prošle su godine
    A ovaj život b'jedni, ništa nije bez tebe
    * * *
    Dođi i kad pomisliš da kasno je
    Jer mijenjao se sv'jet, ali bez mene
    Predugo mi gorak osmijeh prkosi, kradem vazduh ulici
    Dođi i kad pomisliš da kasno je
    Jer zaborav na tebe ruku ne diže
    Uzalud smo lutali k'o sluđeni, a jedno drugom suđeni
    * * *
    Sve riječi noć odnese nekom čija si potreba
    Dok moje misli bjesne, ko te ljubi jedina
    Pa zar si morala baš tako, valjda i mladost uči se
    A sve si mogla lako, jer ja još uv'jek volim te
     
  2. PrincessMarina said:

    Default

    Dođi/ Come

    Kad svaki dan izblijedi, jednom srcu si naličje/ When every day fades, once the heart is dark sided
    Na suzama ne štedi, nek' se tuge udave/ tears don't spare, let the sadness suffocate itself
    Sve što imam malo vrijedi, evo prošle su godine/ Everything I have is worth little, look gone are the years
    A ovaj život b'jedni, ništa nije bez tebe/ and this miserable life, is nothing without you
    * * *
    Dođi i kad pomisliš da kasno je/ Come and when you think it's too late
    Jer mijenjao se sv'jet, ali bez mene/ 'cause the world changed, but without me
    Predugo mi gorak osmijeh prkosi, kradem vazduh ulici/ Too long my bitter smile defies, I steal the air of the street
    Dođi i kad pomisliš da kasno je/ Come and when you think it's too late
    Jer zaborav na tebe ruku ne diže/'cause the oblivion does not raise the hand on you
    Uzalud smo lutali k'o sluđeni, a jedno drugom suđeni/ In vain we strayed like confused ones, but one for another meant to be
    * * *
    Sve riječi noć odnese nekom čija si potreba/ All words the night takes away to whom your need
    Dok moje misli bjesne, ko te ljubi jedina/ while my thoughts wander, who is kissing you my one
    Pa zar si morala baš tako, valjda i mladost uči se/ Did you have to do it really like that, seems like youth can be learned
    A sve si mogla lako, jer ja još uv'jek volim te/ and you''ve done everything easily, 'cause I still love you