Balkanci pomagajte

Thread: Balkanci pomagajte

Tags: None
  1. Acamrka said:

    Talking Balkanci pomagajte

    Sorry i didn't know where to put this, sorry if i putted it into wrong thread, it's a song, on Serbian language, and i need help to find out it's name.

    Dakle ovako, tu pesmu sam cuo prosle godine u septembru, kada sam isao na more.Koliko se dobro secam, ima zvuk gajdi u nekim delovima pesme , kao da je irska muzika, i lyrics ide nesto o njegovom ocu, njegovom starom, tako nesto se pominje, musko peva, tu pesmu sam slusao u autobusu, bila je na nekom cd-u koji je isao u krug, posle te pesme isla je od Ace Lukasa - Bele ruze, sto bi znacilo da je moguce da je na cd-u bilo sortirano po azbucnom ili abecednom redu. Zabavna je pesma...Gledao sam na youtube dosta pesama sa nazivom "moj stari" ili gde se u lyrics pominje otac, stari, i tako te reci, i sve su uglavnom starinske pesme, a ovo je zvucalo novije...Nema sanse da nabavim taj cd sa koga sam cuo pesmu, niti ima sanse da se setim jos lyrics, jer je proslo skoro godinu dana... Ako imate neke predloge slobodno napisite, pa cu vam javiti da li je to ta pesma...
     
  2. Acamrka said:

    Default

    Zar ne moze niko da odgovori vec godinu dana ?
     
  3. Amethystos's Avatar

    Amethystos said:

    Default

    Thread moved. There's a redirecting link for a month's period. If any other mod finds it useful may re-transfer to Serbian translations section.

    Thank you!
    "Gilgamesh, where are you hurrying to?
    You will never find that life for which you are looking.
    When the gods created man they allotted to him death,
    but life they retained in their own keeping"
     
  4. Selina said:
     
  5. Acamrka said:

    Default

    Nije ta...U onoj pesmi ima muzike kao da se svira na gajde, odmah na pocetku pesme... :S Hvala u svakom slucaju