Mund tė marr njė pėrkthim nė anglisht, ju lutem?

Faleminderit(Rosela)
uuuuuuu
Sa here e thyer
sa here e lodhur
sa here me friken se ku po gabon
tek vetja jote
je gjithēka qe kerkon

(Eliza)
As koken ulur
as e perbuzur
kurre mos qendro
as kurre mos lejo
tek vetja jote
je gjithēka qe kerkon

(Bashkė)
Ti beso...
ne fuqine e zemres tende
dhe mos harro
se per vete ti vendos
drejt vazhdo(drejt vazhdo)
dhe atehere kur ti rrezohesh
mos ndalo asnjehere
as kur jeta te dėshpėron

(Rosela)
Nje rruge e humbur
nje e pamundur
kurre mos mendo
se eshte jeta per ty
mos u dorzo
ti ne vete mos dysho

(Eliza)
Nje rruge e humbur nje e pamundur
mos thuaj kurre
se eshte jeta per ty
mos u dorzo ti
ne vete mos dysho

(Bashkė)
Ti besoooooo
ne fuqine e zemres tende
dhe mos harro
per vete ti vendos
drejt vazhdo(drejt vazhdo)
dhe atehere kur ti rrezohesh
mos ndalo asnjehere
as kur jeta te deshpron

(Eliza)
Mos u tremb nga asgje
qe ty jeta te sfidon

(Rosela)
Ne zemren tende ti beso
ajo s'te mashtron

(Bashkė)
haaahaaa haaaaaa
Dielli per ty rrezon
ku do qe je ku do qe shkon
dielli per ty rrezon
rrugen tende ta ndriēon

(Eliza)
Rrugen e zemres tende
asnjehere mos e ndalo
(mos e ndalo)(mos e ndalo)

(Rosela)
Rrugen e zemres tende asnjeher mos e ndalo
(mos e ndalo)(mos e lesho)

(Bashkė)
Asnjehere mos e lesho...

ti beso ne fuqine e zemres tende
mos harro
se per vete ti vendos
drejt vazhdo(drejt vazhdo)
dhe atehere kur ti rrezohesh
mos ndalo asnjehere
as kur jeta te deshperon

(Rosela)
ti beso ne fuqine e zemres tende...

(Eliza)
Mos harro se per vete ti vendos...

(Bashkė)