ciljeta ft vani sonte me dhemb zemra

Thread: ciljeta ft vani sonte me dhemb zemra

Tags: None
 1. dimitrisdany said:

  Default ciljeta ft vani sonte me dhemb zemra

  Hello
  can someone translate this song? Thanks

  Vani:
  Me mashtruan syte e tu
  o sa bukur ti se di
  Kur largohesh me dhemb zemra
  Sa veshtire e kam pa ty

  Ciljeta:
  Po ta them nje te vertete
  Emri jot ne gjakun tim
  Eshte kujtimi qe do mbetet
  Nese s'kemi kthim

  Refreni :
  Sonte me dhemb zemra
  Zemra ka ca ndjenja
  Dhe kur je vetem vetem
  Hooo un jam zemra tjeter (2x)

  Vani:
  Me mashtruan syte e tu
  o sa bukur ti se di
  Kur largohesh me dhemb zemra
  Sa veshtire e kam pa ty

  Ciljeta :
  Asnjehere mos me lendo
  Se kjo zemer s'duron dot
  Te kam brenda zemres time
  Se ti je jeta ime

  Refreni :
  Sonte me dhemb zemra
  Zemra ka ca ndjenja
  Dhe kur je vetem vetem
  Hooo un jam zemra tjeter (2x)
   
 2. feuersteve's Avatar

  feuersteve said:

  Default

  Here is the link, dmitrisdany. Please post the links for others to enjoy the music.

  Gott zur Ehr, dem nächsten zur Wehr

  What if they gave a fire and nobody came.