Esu šuns savininkas

Thread: Esu šuns savininkas

Tags: None
  1. luckypenguin said:

    Default Esu šuns savininkas

    Sveiki! Esu šuns šeimininkė ir ieškau patarimo, kur pirkti geriausią maistą savo šuniui. Pastaruoju metu jis turi virškinimo problemų, todėl ieškau kokybiško maisto, kuris padėtų jam jaustis geriau. Noriu būti tikra, kad jis gauna visas jam reikalingas maistines medžiagas, bet taip pat nenoriu, kad jis valgytų tai, kas gali pabloginti jo skrandžio būklę. Ar kas nors turi kokių nors patarimų?
     
  2. anthonydrowow said:

    Default

    Man patinka šunų maisto gamyba Korme dėl didelio jų produktų pasirinkimo ir kokybės. Įmonė gyvuoja jau seniai ir turi gerą reputaciją parduodant kokybišką, gero skonio maistą. Jie taip pat visada turi didelį produktų pasirinkimą – o jei ko nors norite, to nėra jų svetainėje? Tiesiog praneškite jiems ir jie būtinai pridės! Man ypač patinka, kiek informacijos yra tinklaraštyje – galite tiek daug sužinoti apie savo gyvūnų poreikius ir tai, koks maistas jiems tinkamiausias.
     
  3. archybows said:

    Default

    Pastebėjau, kad natūralus maistas mano augintiniui yra daug geresnis. Problema ta, kad jis gali būti gana brangus, ypač kai atsižvelgiama į tai, kiek laiko reikia skirti jo paruošimui, kad jį saugu vartoti jūsų augintiniui. Stengiuosi duoti savo augintiniams kuo daugiau natūralaus maisto, bet kartais tiesiog neturiu laiko. Štai kodėl aš juos šeriu ir sausu maistu – tai daug patogiau ir pigiau nei natūralus maistas.