Merhaba sevgili arkadaşlar,mukaddes birşeyi benim için çevirebilirmisiniz?

Thread: Merhaba sevgili arkadaşlar,mukaddes birşeyi benim için çevirebilirmisiniz?

Tags: None
  1. puanterrzx said:

Default Merhaba sevgili arkadaşlar,mukaddes birşeyi benim için çevirebilirmisiniz?

Sevgili arkadaşlar lütfen ingilizceye çevirebilirmisiniz? Gerçekten çok ihtiyacım var buna şimdiden teşekkürler.

'''''''''''''''''''''''

Çocuk ağlayabilseydiniz anlayabilirdiniz dedi ve ben ağladıkça anlıyorum. Ağladıkça anlıyorum! Artık bütün mantık hesaplarımı kaybettim hemde öylesine kaybettimki amerikada bir suç işlense ve dünya çapında bir ses sorsa katil kim? Benim diye haykırabilirim.

Soğuk kış geceleri, köprü altında yatan çıplakların vebali benim boynumda, gömleğimin yakasında.. İsterse çareme Adlî Tıp baksın; fakat bir hastahaneye girsem de, kan kanseri çeken sapsarı hastalar görsem, onları bu hale ben mi getirdim, diye düşünüyorum. Ben ne yaptım; uykuda, baygınlıkta, annemin karnında, babamın karnında, hangi cinayeti işledim, hangi mukaddesi kirlettim ki, kendimi, gelmiş gelecek bütün fenalıkların tek sorumlusu biliyorum.

Beni görünce havalanan serçe, kaçırılan göz, çekilen perde, buruşan surat, bana seni hatırlatıyor çünki sende benden nefret ediyorsun ve bu beni derinden kalpten yıkıyor.

Dışımda ne arıyorlar; içime doğru suçluyum ben.. Yapmadıklarımın, işlenmediklerimin de suçlusu.. Bir de kalkmış, belki kendimden birine, ondan öbürüne geçer, bir merhamet yangını çıkar, bütün ülkeyi sarar diye, tımarhanelik bir hayâlin peşine düşmüş, gidiyorum.

Merhamet, harikulade birşey; içinde hayat kaynayan kazan.. Eğer ona uzanan eller arasında benim kan dolu avuçlarım olmasaydı. sen benden asla ve asla nefret etmeyecektin

2. babyyyyygirl said:

The child said "If you could cry, you could understand." and as long as I cry, I understand.As long as I cry, I understand! I lost my all logic accounts, moreover I lost ever so much, if a crime is committed in America and a voice world-vide asked who murderer is, I can cry out saying "It's me!".

the sins of the naked ones who sleep under bridges on cold winter nights, are on my neck, on the collar of my shirt...Even if Medical Jurisprudence finds a way for me; but when I go in a hospital and see very pale patients who have leukaemia, I think about if it's me who made them like this.What did I do; in sleep, in faint, in the belly of my mother,in the belly of my father,which murder did I commit, which holy did I dirty, so I know myself the only responsible one for all the badnesses.

The house sparrow which takes off, the eye which isn't able to look at me, the curtain which is drawn,the face which becomes sour, remind you to me because you hate me, too and this destroys me from the heart deeply.

what do they seek outside of me?I'm guilty through inside of me..I'm the guilty one of what I couldn't do, what I didn't commit..moreover I'm going after a dream which is fit to insane asylum, thinking "Perhaps it will pass to the one from me, to other one from the one, a mercy fire will start, it will surround all the country.."

Mercy is an extraordinary thing; the cauldron which boils life..If there weren't my palms full of blood between the hands which reached it, you would never, never hate me.
    Last edited by babyyyyygirl; 03-10-2008 at 10:10 AM.

3. puanterrzx said:

Ellerin dert görmesin sevgili babyyyygirl çok teşekkürler

4. babyyyyygirl said:

umarım hata yoktur
    birşey değil

5. puanterrzx said:

Systran dan ispanyolcaya çevirdim tek kelime ile harkulade çok teşekkürler.

6. Volcano1985's Avatar

Volcano1985 said:

Program çevirileri pek sağlıklı olmuyor bir de forumun ispanyolca bölümüne koy bu çeviriyi istersen denemekte yarar var...
    Hasta Siempre Comandante...(Left the forum 28-04-2008)

7. puanterrzx said:

Yo dünyanın en iyi çeviri programı değeri tam 2500 dolar o yalan söylerse keserim kafayı Gerçekten çok iyi bir program ve babygirl iyi bir iş çıkarmş

8. Volcano1985's Avatar

Volcano1985 said:

Programın yorum yeteneği de var mı ya da senin benim gibi düşünebiliyo mu ?

9. puanterrzx said:

kanka ispanyolca bilmesem söylemem herhalde

10. Volcano1985's Avatar

Volcano1985 said:

Link felan var mı merak ettim şu programı

11. puanterrzx said:

HEHE ver 2000 dolar vereyim sana hahah

http://www.systran.co.uk/

12. Volcano1985's Avatar

Volcano1985 said:

Hehe sen bi yolunu bulmuştursun 2000 dolar verdim deme buna

13. LaaSemaa's Avatar

LaaSemaa said:

:d
    ....

14. puanterrzx said:

Ama harbiden manyak bir program sadece türkçe yok o adamı deli ediyor! Sen bir düşün sana 1500 olur heheh!
    Ben bizim şirketten arakladım ne yapam ya merak ettim