Page 2 of 98 FirstFirst 1234561252 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1952
    Layla's Avatar
    Thanks
    3,803

Hmmm, sa vad... daca spui ca sunt bune, poate incerc. Nu sunt deloc cu pastilele. Mai mult prefer sa stau asa pana imi trece de la sine.

Pai, mie imi place la facultate, dar azi mi-am luat liber. De visat, visez si cand nu sunt in pat.

Scumpete zici? Multumesc.

Eu ziceam doar adevarul cu privire la blogul tau. Imi place faza cu haremul, dar nu vreau chiar asa. Va dansez, cand vreti voi. Normal, acompaniata de Emi si Dya.

Senior Member
    Thanks
    74

Multumesc de urari, Igrec si da, Layla, sunt casatorita

Cat despre raceala ta sa stii ca si eu iti recomand sa iei ceva pastile pentru ca macar te simti un picut mai bine. Ea pana nu-si face damblaua nu te lasa dar medicamentele te ajuta s-o treci mai usor. Noi suntem fani Fervex pentru ca-l pun intr-o cana cu apa fierbinte si-l beau ca pe un ceai acompaniat de-o tigara! LOL! Si aici ma opresc cu sfaturile ca observati ce "sanatoase" sunt!

Senior Member
    Thanks
    0

Dya fila mou, e corect?imi pare rau sa aflu ca esti racita, sa iti spun insa reteta mea de terapie: tuica romaneasca de casa, curata, cu piper si zahar de 3 ori pe zi!In 2 zile cel mult esti in picioare.Am ani de zile de cand nu mai stau in pat cate 2 saptamani murind cu medicamentele in si langa mine
    Esti casatorita?hmm, si cand ai timp pentru toate?nu am curaj sa te intreb dar tare as vrea sa stiu daca esti happy si ce crezi tu despre marriage.dar sa nu intri adanc in yr privacy, sa nu te confund cu o pestera, ascunsa dar deschisa tuturor ratacitilor in cautare de.....curiozitati! : ) sper sa te faci bine in curad, numai ideea ca esti bolnava ma face sa ti simt lipsa, desi ultimul post is yours.
    pupaciuni,
    emy

Senior Member
    Thanks
    74

Buna Emi

Fili mou e corect(φίλη μου--prietena mea, φίλε μου--prietenul meu, ambele in vocativ)

Sunt racita dar ma tratez, sper sa evolueze in bine nu in rau.

Asta cu tuica fiarta o stiu si eu dar nu cand ma duc la scoala!! LOL!

Cand am timp pentru toate? Buna intrebare. Cumva reusesc sa jonglez cu toate. Uneori imi reuseste, alteori nu. Cand nu-mi reuseste ma apuca depresia ca "eu n-am timp de nimic"!!

Discutia cu casatoria o lasam pe altadata ca cum am nitica treaba si mai pe seara, cum spunem, avem program artistic.

Pe scurt daca esti happy, esti si cu si fara acte. Important e sa fie bine in cuplu, ca altfel actele nu au nici darul de a te face mai fericit, nici de a-ti rezolva problemele intr-un mod magic

Layla's Avatar
    Thanks
    3,803

Quote Originally Posted by dya View Post

Cat despre raceala ta sa stii ca si eu iti recomand sa iei ceva pastile pentru ca macar te simti un picut mai bine. Ea pana nu-si face damblaua nu te lasa dar medicamentele te ajuta s-o treci mai usor. Noi suntem fani Fervex pentru ca-l pun intr-o cana cu apa fierbinte si-l beau ca pe un ceai acompaniat de-o tigara! LOL! Si aici ma opresc cu sfaturile ca observati ce "sanatoase" sunt!
    Nu fumez, nici nu beau! Deci o sa ma tin strict de pastile + ceai! Raceala asta! Nu am mai fost bolnava din decembrie 2006. Maine la facultate cu mine.

Sa te distrezi diseara!

Senior Member
    Thanks
    74

Ce copil cuminte Bravo tie! Si insanatosire grabnica!

Lasa ca si eu tot cu pastile ma doftoricesc tura asta!

Multumesc de urari

Senior Member mister Xazos's Avatar
    Thanks
    0

Quote Originally Posted by dya View Post

Ce ciudat ! Si eu cam la fel fac... Si nu ma pot desparti de tigari cam niciodata Lasa... ca tigarile ajuta la digestie !
    O seara placuta !

Apropo ! Plec in Grecia de Paste ! In Atena
    Πάρε φιλιά, πάρε καρδιά και μη νοιαστείς για μένα.
    Πάρε ό,τι ζει κι άσε με εκεί
    μόνο στο τίποτα...

Senior Member
    Thanks
    74

Quote Originally Posted by igrec View Post
    Apropo ! Plec in Grecia de Paste ! In Atena
    DELOC dar DELOC nu te invidiez!!!! Absolut niciun graunte de invidie nu incolteste in capul meu! (Bine, ignoram padurea stufoasa de ganduri tip: "VREAU SI EUUUUU!!" LOL!)

Si asa, fara urma de invidie ca suntem in post si-i pacat(mai ales pentru pacatosi ca mine care nici macar nu tin postul) : Distractie placuta in Atena

Thanks
    0

Nici eu nu tin postul... Ce sa mai zic de mine ? Stiti ca am o obsesie pentru fotografie, asa ca am sa postez niste fotografii de cind ma voi intoarce ca sa vedeti pe unde am fost si ce am facut.
    Eu ma duc sa ma culc... Am miine latina... Doamneeee !

Te pup ! :*
    μόνο στο τίποτα...

Senior Member
    Thanks
    74

Latina asta inca imi da fiori desi am terminat scoala de atatia ani! Mi-aduc aminte ca aveam oroare sa ma duc la culcare in seara dinaintea zilei cu Latina. Numai cand ma gandeam ca la trezire voi fi atat de apropae de acea ora....!!! LOL! Amintiri, maica, amintiri. Las ca scapi tu si de latina O dai pe greaca la Atena!!

Noapte buna!

Thanks
    0

Sa vezi ce i-am facut lu' Layla (Layla noastra) O sa ma bata la cap o saptamina ! (uita-te in General Discussions)

Va pup de noapte buna ! si pe viitoarea nervoasa Layla !
    μόνο στο τίποτα...

Senior Member
    Thanks
    74

Am vazut, dar o las pe ea sa aiba primul post dupa al tau Nu vreau sa ma bag in mijlocul incendiului! LOL!

Layla's Avatar
    Thanks
    3,803

Buuuun, in cee ce priveste latina, mon amour! Slava Domnului, ca diriginta mea, imi era si profesoara de latina. Am avut un noroc imens. Ne dadea tot timpul subiectele inainte de lucrari si teze si toti luam 10.

Si acuma, la igrec! Mai, in primul rand iti multumesc, si in al doilea rand te intreb: de ce? Ma simt prost. Mie chiar imi place sa fiu aici si ce fac, fac din placere. Puteai sa imi multumesti si pe mess. Aaaa si nu eu fac traducerile din araba in engleza. Nu inca...

Thanks
    0

Nu am avut intentia sa te fac sa te simti prost. Am impartit cu ceilalti ceea ce cred eu despre tine. Ceea ce este bun (aciune) imparte si cu altii !

Mai este cineva de acord cu mine ? (salvati-ma ca ma ucideee)
    μόνο στο τίποτα...

Thanks
    0

لأنك شخص خاصة جدا وانكم تستحقون أكثر
    μόνο στο τίποτα...

Layla's Avatar
    Thanks
    3,803

Da, stiu ca nu ai avut intentia sa ma faci sa ma simt prost! Multumesc inca o data. Foarte dragut din partea ta. Nu te ucid, nu ai frica.

Dya, cum ai sarbatorit? Sper ca v-ati distrat! Eu ma simt mai bine, slava Domnului. Maine se pare ca iar nu ma duc la facultate. Of, of! Ii asa frig afara. Tu cum te simti? Sper ca mai bine.

Senior Member
    Thanks
    74

Neata!

De sarbatorit am sarbatorit bine, multumesc de intrebare.

Cat despre nenorocita asta de raceala, nici gand sa ma lase in pace! Nu ma simt mai bine, ma simt mai rau, dar ma tratez cu perseverenta!!

Ma bucur sa stiu ca macar tu ai scapat de starea asta neplacuta

O zi buna va doresc!

Thanks
    0

Bună dimineaţa. Ce faceţi fetele ?
    Eu m-am întors de la doctor, mi dat un tratament cam lung la kineto şi acum încerc să îmi tratez piciorul din cauza unei bătături care se pare că-mi face destule probleme.
    Cum se anunţă ziua de astăzi pentru voi ? La mine stat în pat şi să nu fac nimic... Spre totuşi să mă fac bine cît mai curînd...

Vă pup şi vă doresc o zi cît mai plăcută .
    μόνο στο τίποτα...

Layla's Avatar
    Thanks
    3,803

Deja ii dupa-masa! Eu sunt bine, multumesc. Iau medicamente, sa nu spuneti ca nu vreau sa ma tratez, dar ma simt mult mai bine. Pai, Igrec, insanatosire grabnica. Foarte bine ca stai in pat. Uita-te la niste filme.

Eu ma duc sa invat la araba. Am printat de pe net 36 de lectii: araba-spaniola si ma pun cu burta pe carte.

Hmmm, dya... sper sa iti revii cat mai repede. Nimic nu ii mai rau decat starea de raceala.

Va doresc si eu o zi buna si sa speram ca se incalzeste o data.

Thanks
    0

Îmi recomanzi ceva ? Sincer, că eu nu mai ştiu ce să mai văd... Am atît de multe filme şi cam pe toate le-am văzut.
    μόνο στο τίποτα...

Page 2 of 98 FirstFirst 1234561252 ... LastLast